Програми для перегляду статистики в Instagram та інших даних

У популярній соціальній мережі Instagram є десятки інструментів для відстеження активності аккаунта, моніторингу ефективності його діяльності, просування продукту або своєї персони. Деякі метрики і можливості вже вбудовані в інтерфейс майданчики, для використання інших знадобляться сторонні утиліти, а треті в принципі доступні без завантаження додаткового ПЗ, але зі сторонніми утилітами можна отримати більш обширні дані. Наприклад, додаток для перегляду статистики Instagram бере за основу інформацію, надану самої инстой і її внутрішніми інструментами, але надає більш широкий і наочний аналіз активності сторінки.

Програми для перегляду статистики в Instagram та інших даних

ТОП-5 корисних додатків для Instagram

В даній статті буде зібрана п’ятірка кращих і найбільш корисних додатків для Инстаграма, які знадобляться, як досвідченому юзеру, так і новачкові, пізнає премудрості соціальної мережі. В рамках кожного підрозділу ми розглянемо такі програми:

 • Для перегляду статистики – сервіс, що надає найповніший і якісний аналіз діяльності і активності облікового запису.
 • Для перегляду гостей – знадобиться тим, хто стежить за відвідинами свого профілю, кому важливо, хто цікавиться його публікаціями і хоче бути в курсі всіх своїх відвідувачів.
 • Для накрутки переглядів – корисний додаток, яке підвищить популярність профілю, допоможе вивести його в ТОП, розширити охоплення аудиторії, або «розпалити» інтерес навколо певної посади або історії.
 • Для перегляду відписок – корисна утиліта, яка, перш за все, стане у пригоді власникам особистих профілів з невеликої або середньої аудиторією до 1000 чоловік, а також тим, хто практикує взаємну підписку (і, відповідно, взаємну відписку).
 • Для перегляду збережень – остання програма, яка покаже зведення з усіх вподобаних і зацікавили вас постів, або тих, які ви запланували подивитися або почитати пізніше.

Додаток для перегляду статистики

Програми для перегляду статистики в Instagram та інших даних

Додаток для перегляду статистики Instagram з однойменною назвою «Статистика Instagram» вже довгий час тримається в Топі онлайн-магазинів додатків. Воно надає докладну інформаційне зведення про активність і діях аудиторії сторінки і її «випадкових» відвідувачів за такими параметрами:

 • Кількість підписок і відписок за вибраний часовий проміжок.
 • Середній вік передплатників, демографію і пів – основні параметри для організації контент-плану.
 • Кількість ботів на сторінці.
 • Період спадів і возрастаний активності.

Додаток для перегляду гостей

Просте і нехитре додаток, яке, тим не менш, чудово справляється з поставленим завданням – Who Viewed My Instagram Profile. Воно доступне для безкоштовного скачування в стандартних офіційних маркетах програм і дозволяє:

 • Подивитися гостей сторінки.
 • Побачити, хто відписався і підписався, зробити відповідну реакцію прямо в додатку.
 • Проаналізувати статистику аудиторії.
 • Дізнатися, до кого потрапили в блок.

Програма для накрутки переглядів

Гідних додатків, що надають повноцінну накрутку переглядів за демократичною ціною немає, тому в рамках цього підрозділу розглянемо сервіс Likeator.ru. Це ідеальний вибір для тих, хто хоче просувати свій продукт, не вкладаючи великі суми грошей. Досить налаштувати алгоритм всього один раз і щодня на профіль будуть підписуватися цільові передплатники, а перегляди під публікаціями – рости.

Додаток для перегляду відписок

Програми для перегляду статистики в Instagram та інших даних

В якості кращого мобільного інструменту для перегляду відписок тисячі користувачів Инстаграма вибрали додаток FollowMeter for Instagram. Це ідеальний трекер передплатників і відписатися користувачів Инстаграме. Взаємно відписатися від «минулого» користувача можна, не виходячи з програми.

Додаток для перегляду збережень в Instagram

Спеціальної утиліти для перегляду збережень вподобаних публікацій в Инстаграме немає, тому що зробити це дуже просто і без сторонньої допомоги. Для цього потрібно перейти в свій профіль і натиснути угорі сторінки значок закладки, щоб побачити розділ «Збережено».

Висновок

Використовуючи ці програми, ви значно полегшите свій побут в Instagram і навіть заощадите свій час. А додатка статистики дозволять проаналізувати свою сторінку і спланувати методи її просування. Тепер Ви знаєте самі корисні і функціональні додатки для ведення облікового запису в Instagram. Сподіваємося, ця стаття була для Вас корисною!

Також існують програми для накрутки лайків і передплатників в Instagram, але про них ми розповімо в окремій статті.

Моя довідка - Корисні поради