Програми для обробки фото в Instagram

Основна мета Instagram – розміщення фото і відеоматеріалів. Користувачі додають знімки з професійною обробкою, мобільного або стандартними фільтрами при публікації. Обробка фото для Инстаграма можлива через мобільні додатки і комп’ютерні програми.

Як правильно обробити фото в одному стилі

Щоб зробити Стрічку в одному стилі, користувач може використовувати: збережені налаштування, прессеты, фільтри, редагувати кожне фото окремо. У 2019 році обробка в одному стилі для Инстаграма – популярний тренд.

Це спосіб красиво оформити сторінку, привернути увагу відвідувачів профілю і витрачати менше часу на підбір індивідуальної обробки.

Ідеї для обробки фото:

 • нескінченна стрічка. Користувачеві потрібно завантажити файл, що містить шрифти, растрові зображення і налаштування корекції. У таку картинку додають особисті фотографії, нарізають на 6-12 частин і публікують, починаючи з кінця;
 • однаковий стиль. Фільтри та прессеты, які змінюють знімки без додаткових налаштувань;
 • використання однієї колірної гами на всіх зображеннях.

Програми для обробки фото в Instagram

Якщо подивитися у блогерів, компаній, користувач побачить єдиний стиль в обробці і форматі фотографування. Наприклад, виробник постійно додає на фотографію один і той же предмет чи декор в одному кольорі.

Програми для крутий обробки на телефоні

Залежно від ідей і мети, можна підібрати цілий список корисних і цікавих додатків. Так, для селфи будуть корисні BeutyCam і Ulike, а щоб додати об’єкти, змінити колір – Pics Art.

На телефон доступні ті ж програми, що і на ПК – LightRoom і Photoshop. З їх допомогою стають доступні криві, редагування кольору і балансу білого.

Інші інструменти для корекції фото:

 • Kira Droid. Додає блискучі GIF-зірки на фотографії. Виходить файл у форматі mp4;
 • Huiji Cam. Ретро-ефект, додавання фіктивної дати на знімки;
 • Аватан. Один із перших редакторів для фото, з величезним набором фільтрів;
 • FaceTune. Додаток для зміни зовнішності користувача;
 • Vinci. Додавання на знімок незвичайних ефектів: акварельних фарб, стилізації під мультфільми та інше.
Читайте також:
Як додати кілька історій в Instagram - простий спосіб

Програми для обробки фото в Instagram

Власник профілю в Инстаграме може випробувати VSCO і Snapseed, підходящі для редагування фото в одному стилі. Доступний цілий каталог фільтрів: платних і безкоштовних.

Красива обробка фото для Инстаграма неможлива, якщо зображення виконано в поганій якості: замылено або дозвіл камери нижче 5 Mpx.

Додаток 1: VSCO

VSCO – замінює програму LightRoom, яка більше розрахована на ПК. За допомогою цього інструменту можна додати різні фільтри, відредагувати фото і відео матеріали.

Єдиний недолік – невеликий набір безкоштовних налаштувань для корекції. Користувачам потрібно купувати повний пакет послуг, щоб скористатися колекцією фільтрів і інструментів для обробки.

Основні функції і можливості VSCO для крутого оформлення профілю в Инстаграме:

 • безкоштовні фільтри та налаштування для корекції балансу світлих тонів;
 • розділ «Натхнення» і пошук друзів. Можливість розміщувати свої знімки у внутрішній соціальній мережі, лишати коментарі і ставити лайки;
 • стандартні інструменти для редагування: зміна контрасту, чіткості, роздільне тонування;
 • розділ створення персонального прессета.

Програми для обробки фото в Instagram

Один із секретів стильною обробки – використовувати заздалегідь вибрані параметри. Після створення знімка, користувач зможе злегка відрегулювати показники. Зображення залишиться в тій же кольоровій гамі, що й при додаванні фільтра.

Додаток 2: Ulike

Корейське додаток Ulike призначене для селфи і зміни зовнішності користувача. Перед створенням знімка можна вказати параметри, які будуть використані для измнения зовнішнього вигляду користувача. Доступна категорія з вибором поз: в повний зріст, в профіль, анфас, парні і селфи. Придумувати пози для фотографії не потрібно: перейти в додаток, натиснути «Pose» — вибрати один з варіантів.

Програми для обробки фото в Instagram

Редагувати можна за допомогою фільтрів, доступних для знімків з Галереї і створених в додатку. Основні переваги продукту:

 • фільтри для обробки фото в Инстаграме безкоштовні;
 • у додатку немає платного пакету послуг;
 • розділи з «Макіяжем», додаванням корекції світла і відтінку, налаштування для зміни зовнішності;
 • регулярні оновлення в розділі «Пози».

Через Ulike, можна змінити зовнішність до невпізнання. Додаток зробить дефекти непомітними, змінить розмір скул, носа і губ. Якщо вибрати категорію «Looks», будуть додані параметри редагування зовнішності і фільтр. Щоб налаштувати окремо: перейти в «Макіяж», а вже після скористатися фільтрами.

Читайте також:
InstaTag - Бодібілдинг хештегі

Прості програми для обробки фото на ПК

Є два типи програм для обробки фото на ПК в Instagram: онлайн-сервіси і повноцінні програмні продукти. У першому випадку, користувач може змінити картинку тільки у випадку, якщо з’єднання з Інтернетом стабільний. У другому – потрібно завантажувати або встановлювати програму.

Приклади популярних сервісів та інструментів для обробки знімків:

 • Photoshop. Включає всі функції редактора: починаючи від редагування кольору і закінчуючи налаштуваннями зовнішності, зміни фону;
 • LightRoom. Випущено тією ж компанією, що і перша програма. Направлено на роботу з професійними знімками, вміщує каталог налаштувань для корекції;
 • PXLR. Онлайн-сервіс, що дозволяє редагувати картинки з різними стікерами, рамками, фонами і текстурами.

Програми для обробки фото в Instagram

Редагування включає заздалегідь підготовлені налаштування, як і в мобільних додатках. Використовуючи Photoshop, користувач може змінити зображення, змінивши фон, відрегулювавши параметри яскравості і навіть додавши нові об’єкти.

З онлайн-сервісами на комп’ютері все простіше: можна знайти інструменти в соціальних мережах (Avatan Plus) або завантажити з сайту. Для обробки відразу доступні безкоштовні фільтри та ресурси для корекції.

Програма 1: Photoshop

Давно закріпився у своїй ніші серед простих користувачів і професіоналів у сфері графічного дизайну, фотографії. Photoshop відкриває масу можливостей: від стандартної корекції тіней до сюрреалістичних образів. На відміну від мобільних додатків, Photoshop не псує і не стискає якість картинки.

При обробці фотографій за допомогою ПК, користувачеві потрібно або завантажувати з комп’ютерною версією, або перенести на телефон зображення.

Інструкція, як обробити знімок в Photoshop:

 1. Завантажити та встановити програму.
 2. Вибрати В головному меню «Файл» — вказати місце у внутрішньому сховище.
 3. Перейти розділ «Зображення» — вибрати будь-який з параметрів.Програми для обробки фото в Instagram
 4. Як тільки зображення буде готове – Зберегти як – вказати назву потрібний формат.

Обробка фото в Фотошопі для Инстаграма може вимагати від користувача деяких навичок: зменшення розміщувати сторонні об’єкти, зміна кривих за кольорами, робота з розділом «Фільтр».

Якщо у додатках цей розділ передбачає заздалегідь зазначені параметри, Photoshop – налаштування різкості, розмиття, спотворення і рендеринг.

Використовуючи Фотошоп, можна створити нескінченну» Стрічку.

Програма 2: Ribbet.com

Онлайн-редактор для фотографій Ribbet.com працює в будь-якому сучасному браузері з підключенням до Flash Player. Крім веб-версії доступний варіант для комп’ютерів, доступний для безкоштовного користування.

Читайте також:
Як змінити ім'я користувача Инстаграме: з телефону і комп'ютера

У гідності Ribbet входить:

 • порівняно невелика вага. На відміну від Photoshop, займає мало місця на жорсткому диску;
 • безкоштовна пробна версія. Офіційний ресурс пропонує веб-варіант без оплати і програму зі стікерами, ефектами;
 • простий інтерфейс. Всі функції розташовані в бічному меню: Ефекти, Стікери, Текст і Рамки;
 • інструменти «Макіяжу» для редагування рис обличчя.

Програми для обробки фото в Instagram

Більша частина функцій відкрита лише за передплатою. Програма підійде для швидкого редагування, з подальшою обробкою. Доступна відправка в соціальні мережі Facebook і Pinterest, збереження на комп’ютері.

Головний недолік – відсутність російського перекладу, що ускладнює пошук тієї чи іншої функції.

Ідеї і фільтри обробки фото для Инстаграма

Для роботи з картинками і відео для Инстаграма більше підходять мобільні додатки. У них вже вбудована функція публікації, відкриті спеціальні рамки і параметри, що відповідають останнім тенденціям в соціальній мережі.

В каталозі AppStore і PlayMarket є інструменти для обробки селфи, професійних знімків, створення рекламних постів, Історій і «нескінченної» стрічки.

Ідеї, як обробити фотографії для Инстаграма:

 • з допомогою Pics Art змінити задній фон. Наприклад, підставити яскраве небо або фони з мультфільмів;
 • через BeutyCam додати на знімок кумедні маски. У додатку можна знімати відео з різними ефектами: вогонь, стилізація під кіно та інші;
 • скачати Glitch, відрегулювати «перешкоди» на картинці. Доступні фільтри, які виконані під старовину;

В кожному додатку є заздалегідь задані налаштування на «Авто» і ручний режим. В останньому випадку доведеться регулярно вказувати параметри, щоб зробити Стрічку Инстаграма в одному стилі. Щоб уникнути цього, користувач може звернутися до туториалам за VSCO або Adobe LightRoom (на ПК і мобільну версію).

Обробка фото для Инстаграма вимагає фантазії і креативності. Фотографії, відредаговані також, як і у інших користувачів – не привернуть увагу відвідувачів. Що значить: власникові доведеться шукати власний стиль, робити прессеты і додаткові інструменти для обробки.

Моя довідка - Корисні поради