Програми для накрутки лайків в Инстаграме: яку обрати?

Мрія кожного підприємця – хороший рівень продажів з мінімальним рекламним бюджетом. Тепер завдяки соціальним мережам можна продавати прям через Instagram, що ще 5 років тому здавалося неймовірним. Кількість сердечок під рекламним постом свідчить про його популярність. Чим активніше передплатники ставлять лайки, тим частіше реклама відображається в стрічці новин. Виникає закономірне питання: як просувати оголошення на перших етапах, щоб його побачило якомога більше людей? Для цього були розроблені програми, завдяки яким можна накручувати лайки і отримувати передплатників скільки завгодно (не забуваємо про ліміти в Instagram).

Робота популярних додатків

Накрутка лайків в Instagram працює за наступним алгоритмом:

 • програма завантажується на смартфон;
 • проходить реєстрація допомогою авторизації в Instagram-акаунті;
 • далі користувач бачить список людей, яким потрібно поставити лайки або підписатися на оновлення.

Натомість на дії користувача на внутрішній баланс додатки будуть нараховуватися монети. Їх можна обміняти на свої аналогічні цілі. Іншими словами, відбувається «послуга за послугу».

Що ж вибрати?

Такі програми для накрутки встановлюється на смартфон з будь-якою операційною системою. Для цього слід перейти в Google Play (для Андроїд) або AppStore (iOS), в рядку пошуку ввести «накрутка лайків в Instagram». Починаючи з третього результату видачі відображається мобільний софт. В описі можна ознайомитися з їх функціями і відгуками. В очі кидаються такі програми, як «Gramazeka», «Лайки на кожен день» та інші. Ми рекомендуємо зупинитися і завантажити Передплатники в Instagram |лайки, оскільки воно підтримує російськомовну версію, так і в цілому воно найкраще.

Програми для накрутки лайків в Инстаграме: яку обрати?

При першому запуску програми користувачеві пропонується авторизуватися або зареєструватися. Тут варто зазначити, що ніде пароль від свого Инстаграма вписувати не потрібно. Так що, по ідеї, з безпекою тут має бути все океюшки.

Програми для накрутки лайків в Инстаграме: яку обрати?

Авторизувавшись, ви відразу потрапляєте на сторінку заробітку балів. Програма по суті працює з точно таким же принципом, як і всі інші – ви ставите лайки, підписуєтеся на інших людей і за це отримуєте віртуальні монети, які ви можете витратити вже на свою розкрутку. Отже, чим більше отлайкали і підписалися, тим більше монет.

Програми для накрутки лайків в Инстаграме: яку обрати?

Програма ледачим дає можливість не витрачати час на заробіток монеток і пропонує купити їх за реальні гроші.

В принципі, ціни не кусаються, але в деяких онлайн-сервісах (про них поговоримо пізніше) вони помітно нижче.

Програми для накрутки лайків в Инстаграме: яку обрати?

Ніхто з нашої редакції особисто не тестував, але там ще є певний пропозицію для просунутих людей, щось типу пакету «All inclusive». Розробники стверджують, що ви відчуєте себе справжнім царем, якщо купите Vip-пакети. Не тестували, нічого тут сказати не можемо, але з боку виглядає ну дуууже заманливо.

Програми для накрутки лайків в Инстаграме: яку обрати?

Якщо ви ще той лінивець (але хто ми такі, щоб вас засуджувати) і не плануєте пів вечора тикати чужим людям лайки на фотографії в спробах заробити монеток, ви можете внести на рахунок свої кровні бабосики, купити собі ВІП-пакет і відчути себе королем положення, попутно обсипаючи голову конфетті.

 

Програми для накрутки лайків в Инстаграме: яку обрати?

Якщо ви добре попрацювали, встромивши всім на лайки і підписки і ваші пальці не втомилися, (або же просто купили монеточки, тссс.. ми нікому не розповімо) то ви вже можете приступати до накрутці уваги на свій профіль. Отже, тапа по трьох вертикальних лініях у верхній частині екрана і обираєте пункт «Додати завдання», платне або безкоштовне – це вже на ваш розсуд і товщину гаманця.

Програми для накрутки лайків в Инстаграме: яку обрати?

Ах так, не забудьте поставити галочку на пункті «Я згоден з умовами…» (ви ж завжди читаєте такі умови, так?) і вже після цього тапа по «Оформити замовлення». Ваше замовлення на накрутку буде доданий, а вам залишиться тільки почекати, поки люди пробіжаться по вашому профілю, залишивши після себе купу слідів у вигляді лайків і підписок.

Якщо ж ви зіткнулися з якоюсь проблемою чи не розумієте якихось особливостей програми, то розробники про це заздалегідь подбали, склавши подобу F. A. Q. для таких користувачів. Для цього потрібно всього лише відвідати розділ «Про програму».

Там в деталях описані всі тонкощі накрутки, інструкція, що собою представляють VIP-пакети і вся інша інформація для найдопитливіших «чомучок».

Програми для накрутки лайків в Инстаграме: яку обрати?

Враховуючи високу активність користувачів у даному додатку, швидкість виконання завдання приблизно 30 лайків за 10 секунд. При цьому важливо відзначити, що накрутка не автоматична. Це все дії реальних користувачів.

Подібні способи просування можна знайти онлайн, існують спеціальні сервіси, які працюють за аналогічним принципом.

Плюси і мінуси додатків для накрутки

Порівнюючи онлайн-сервіси з мобільним софтом, можна виділити кілька переваг і недоліків.

До плюсів мобільного софта відноситься:

 1. Простота і доступність.
 2. Відсутність передоплати, а також інших платежів.
 3. Високий результат при активності користувача.

До мінусів:

 1. Займає багато часу в силу відсутності автоматичного режиму, тому рекомендуємо використовувати онлайн-сервіс Likemania, де за 100 лайків потрібно заплатити всього 13 рублів.
  Програми для накрутки лайків в Инстаграме: яку обрати?
 2. При надто старанного накрутці можна отримати бан.
 3. Короткостроковий результат, який забезпечує хороша активність самого рекламодавця.

Заключна частина

Спосіб взаємного обміну лайками, безумовно, має право на життя. Однак для комерційного просування рекомендується користуватися сервісами комплексного просування, наприклад, Tooligram, Pamagram і Zengram. Це можна пояснити тим, що накрутка лайків працює до тих пір, поки користувач робить аналогічні дії. Це вимагає невиправдано багато часу, якщо говорити про просування комерційного продукту.

Якщо у вас вийшло залучити таким способом людей на свою сторінку — чудово, а якщо ні — пишіть в коментарях, будемо думати, як зробити вас популярнішим. Але перед тим, як панікувати, подивіться відео про те, як стати популярним в Інсте. Удачі ?

Моя довідка - Корисні поради