Програми для Instagram на комп’ютері: Insta-лайфхаки

 • 2 Альтернатива програмами
  • 2.1 Онлайн-сервіси
  • 2.2 Розширення
 • 3 Питання наших читачів
 • Соціальні мережі бувають різні. Деякі орієнтовані на роботу з комп’ютера, а деякі – через телефон. Instagram саме друге. Спочатку він був створений як додаток для Айфона, навіть Android-версія з’явилася не відразу. Однак, для створення придатного контенту часто потрібно використовувати повноцінні програми на стаціонарному обладнанні. А обробляти, потім якось перекидати на телефон і так далі досить незручно. Поговоримо про те, які програми для Instagram на комп’ютері зможуть дати нам можливість без проблем вести аккаунт через будь гаджет.

  Які програми полегшать використання Инстаграма на ПК?

  Найпростіший спосіб увійти в мережу на ПК – відкрити браузерную версію. Однак, там функціонал обрізаний – наприклад, ви не можете відкрити директ або викласти публікацію. Які програми зможуть обійти ці обмеження?

  Офіційна програма Instagram для Windows 8/10

  Соціальна мережа випустила спеціальну прогу для роботи через стаціонарне пристрій. Однак, цей варіант не особливо гарний: по-перше, немає можливості для завантаження фоток в профіль, і по-друге, оновлення не було дуже давно, а значить і функціонал інструменту не підтримує актуальні опції. І це я мовчу про те, що ви навіть не зможете переглянути фотографії, прикріплені до одного посту, якщо у вас немає сенсорного екрану – вони просто не прокручуються. Так що, по суті ніякої користі від офіційного клієнта немає, та й конкуренцію навіть щодо неофіційних він не може скласти.

  Ruinsta

  Просто один з відомих клієнтів для управління обліковим записом через комп. Він був популярний ще до офіційного виходу. Мені ця прога не дуже подобається, але ви спробуйте, може, вам зайде.

  Програми для Instagram на компютері: Insta лайфхаки

  Grambl

  У цьому інструменті є можливості для створення публікацій. Але і цього часто буває достатньо. Є навіть розклад постів.

  Програми для Instagram на компютері: Insta лайфхаки

  Grids

  З цим інструментом ситуація дивна. Він пропонує оновитися, але установник завжди хитає битий. Він каже, що пробний період дається на 10 днів, але у решти замість цифри буква «S». Загалом, дивацтва. Але практично всі функції, які є на телефоні, доступні тут, хоч і в дещо дивному дизайні.

  Програми для Instagram на компютері: Insta лайфхаки

  Емулятор Android

  Емулятор дозволяє запустити мобільну операційну систему на компі. Потім встановлюєте будь-які додатки і використовуєте їх як на гаджеті. Емуляторів існує декілька, але самим популярним і стабільним є BlueStacks.

  Програми для Instagram на компютері: Insta лайфхаки

  Програми для автопостинга

  Якщо вам регулярно потрібно викладати пости через комп’ютер, швидше за все ви ведете запис, над яким ретельно працюєте. Якщо ви хочете ефективно просуватися, необхідно створювати контент-план. Звичайно, можна регулярно вручну створювати публікації. А можна скористатися прог для автопостинга і не паритися. Я можу порадити, наприклад, Socialkit. У ньому функціонал просування сусідить з розкладом постів. Правда, за прогу доведеться платити.

  Програми для розкрутки

  Звичайно, софт може не тільки дозволити викласти фотку. Є багато інструментів, які дозволяють працювати над збільшенням аудиторії. Найчастіше основним методом таких помічників є масслайкинг, массфолловинг, масскомментинг і масслукинг.

   

  Ось мій ТОП програм для просування:

  1. Tooligram. Люди часто вибирають саме його. Він реалізований також і у вигляді сервісу, а на головній сторінці обіцяють вартість сайту від 199 рублів. Однак, не варто вибирати тільки по цим цифрам – на сервісі вам доведеться докуповувати модулі функцій і з 199 рублів ваші витрати виростуть і стануть куди більше, ніж 1199 рублів, які доведеться заплатити за софт. Така ось нехитра арифметика. А в плані ефективності і надійності Tooligram дуже навіть непоганий.
   Програми для Instagram на компютері: Insta лайфхаки
  2. Brobot. Складно відзначати якісь фішки в функціоналі, якщо він практично однаковий від одного інструменту до іншого. В даному випадку вагомою перевагою є те, що ви абсолютно безкоштовно можете розкручувати одну сторінку. Якщо цього мало, тарифний план на 10 профілів коштує 599 рублів.
   Програми для Instagram на компютері: Insta лайфхаки
  3. Socialkit. Про нього я вже говорила вище. Відзначити в опціях щось ще складно, тому, знову ж, поговоримо про ціну. Є демо з обрізаним функціоналом без обмеження за часом. Якщо хочете отримати всі можливості, доведеться платити 1110 рублів в місяць. Чим більший період ви купуєте, тим вигідніше виходить.
   Програми для Instagram на компютері: Insta лайфхаки

  Альтернатива програмами

  Якщо програми для Instagram на комп’ютері вам не потрібні, і ви оберете нічого не качати, можна обійтися і браузером. В ньому проблему з урізаним функціоналом і незручним просуванням можна вирішити з допомогою наступних інструментів:

  Онлайн-сервіси

  Вище я описала багато цікавого софта: і автопостинг, і просто завантаження фотографій, і клієнти, які розширюють можливості стаціонарного пристрою в цій соціальній мережі. Найчастіше сервіси просування можуть вирішувати взагалі всі складнощі з цим.

  Я можу порадити наступні варіанти:

  1. Tooligram. Тут є багато крутих функцій. Я вже писала вище про нього і згадала, що за додаткові можливості доведеться доплатити. Але у виправдання цього інструменту можу сказати, що в проге функціонал досить обмежений, і максимальні зручність і ефективність можна знайти саме на сервісі. Про ціннику говорити не буду, тому що він залежить від того, які опції вам потрібні.
   Програми для Instagram на компютері: Insta лайфхаки
  2. Zengram. Цей зелений сайт допоможе як у віданні та розкрутці аккаунта, так і в «розвідку». За окрему плату можна відбирати аудиторію або шпигувати за конкурентами, що дуже корисно в редагуванні стратегії ведення сторінки та її просування.
   Програми для Instagram на компютері: Insta лайфхаки

  Розширення

  Є величезна кількість плагінів для браузерів, які дають дуже багато різних корисних фішок. Особисто у мене встановлений цей:

  Програми для Instagram на компютері: Insta лайфхаки

  Програми для Instagram на компютері: Insta лайфхаки

  Завантажити
  QR-Code

  Downloader for Instagram™ + Direct Message
  Developer: aboveradiant
  Price: Free

  Після його установки на офіційному сайті Instagram.com з’являться додаткові іконки. Не буду занурюватися в їх можливості та інші зміни в інтерфейсі сайту. Скажу лише, що після натискання на іконку з телефоном відкривається нове вікно з мобільною версією, в якій ви можете робити майже те ж, що і через гаджети.

  Програми для Instagram на компютері: Insta лайфхаки

  Instagram в першу чергу був створений для гаджетів. Навіть перша його реалізація – додаток для Айфона. Тому його функціонал у звичайній браузерної версії досить обмежений. Але все це вирішується за допомогою програм або хитрощів.

  Запитання наших читачів

  Програми для Instagram на компютері: Insta лайфхаки#1. У чому небезпека використання програм для Instagram на комп’ютері?

  Разом з корисним інструментом ви можете завантажити вірус. Також ви повинні розуміти, що довіряти логін і пароль слід тільки надійним інструментів, інакше вас зламають.

  Програми для Instagram на компютері: Insta лайфхаки#2. Можуть забанити за такий софт?

  Так, якщо мова йде про інструментах массфолловинга. Соціальна мережа бореться з такими хитрунами, тому неякісні помічники призведуть до того, що вас «спалять» і заблокують. Це – ще одна причина використовувати тільки перевірені проги.

  Програми для Instagram на компютері: Insta лайфхаки#3. Є можливість зайти в директ без плагінів, сервісів, програм та іншого?

  Така можливість є. Практично всі розширення для браузера, які дають таку можливість, роблять це через мобільну версію. Щоб зробити це без завантажень, скористайтесь вихідним кодом. Просто натисніть F12, а потім – Ctrl+Shift+M.

  Щоб задати питання, або залишити свою думку — пишіть у коментарях. А також дивіться корисне відео по темі.

  Моя довідка - Корисні поради