Програма по накрутці лайків в Инстаграме для комп’ютера

Накручувати лайки в Instagram потрібно для збільшення соціальної значущості облікового запису. Велика кількість відміток «Мені подобається» буде привертати увагу користувачів, так як воно за замовчуванням популярно. Люди прагнуть підписуватися на популярні у аудиторії акаунти для того щоб бути в тренді, стежити за модними тенденціями. Допоможе у вирішенні завдання програма по накрутці лайків в Инстаграме, що встановлюється на ПК. Подібні інструменти повністю платні або мають безкоштовну обмежену версію.

Програми для комплексного просування

Одна з таких програм – Leongram. Інструмент має розширений функціонал, дозволяючи не тільки накручувати лайки, але організовувати спілкування в Директ, підписуватися, відписуватись. Можна збирати аудиторію, лишати коментарі, автоматично публікувати пости у встановлений час.

Програма по накрутці лайків в Инстаграме для компютера

Безкоштовна версія дозволяє займатися тільки з одним аккаунтом і має усічений функціонал, а саме не дозволить накрутити лайки під своїми постами. Можна поставити позначки «Мені подобається» під чужими фото, відео в надії, що деякі з користувачів дадуть відповідь взаємність. Розумно використовувати безкоштовну версію в поєднанні з сервісами накрутки BOSSLIKE, LIKEMANIA або сайтами, що пропонують комплексне просування: Pamagram, Zengram, Doinsta.

Платна версія за 99 руб. за три дні дозволить накручувати лайки і під своїми фото без обмежень. Головне не стати жертвою ліміту, як легіонери в РФПЛ і не отримати блокування від адміністрації соцмережі за спам.

Читайте також статтю по темі: “ТОП 5 програм на ПК для розкрутки Instagram”.

Боти для заробітку балів на сервісах накрутки

Є програми адаптовані для роботи з певними послугами, які займаються розкручуванням профілів у соцмережах. Такі сервіси працюють за принципом взаємних лайків, коли людина проявляючи активність, заробляє бали, монети, згодом реинвестируемые у просування власного облікового запису. Добре зарекомендував себе бот для Olike.ru pr-bot.ru, де можна накрутити лайки для Instagram, Facebook, «ВКонтакте».

Бот має безкоштовну і PRO версію, що характеризується розширеним функціоналом. Єдина відмінність між ними полягає в можливості користувачів PRO версії встановлювати необмежену кількість завдань. Люди, що працюють в безкоштовному режимі, можуть виконати 300 завдань в певний часовий період. Спеціалізована програма по накрутці лайків в Инстаграме має наступний функціонал:

  • функціонує у фоновому режимі;
  • одночасно працює з декількома обліковими записами;
  • підтримує проксі.

 

Можна автоматично реєструвати акаунти, виконувати всі види завдань, сортувати їх. Передбачено автоматичне припинення виконання завдань при досягненні необхідного балансу на рахунку. Характерна особливість інструменту полягає в доступності накрутки тільки для «ВКонтакте», але зароблені бали згодом легко використовуються для накрутки в Instagram, так як сервіс надає таку можливість.

Програма по накрутці лайків в Инстаграме для компютера

Ідентичний бот пропонується завантажити для сайту AddMeFast.com, де також можна заробити бали автоматично, витративши їх згодом для накрутки лайків в Instagram. Перевага інструменту в можливості сортування завдань, обмеження їх кількості, виставлення випадкового часу затримки і запускати необмеженої кількості копій. Оновлення відбувається автоматично, а зупинка виконується при досягненні потрібного балансу. Також передбачена платна і безкоштовна пробна версія з виконанням обмеженої кількості завдань.

Подібні боти можна завантажити для FastFreeLikes.com, Втопе. Характерно, що заробіток балів безпосередньо через профіль Instagram підтримує тільки бот для сервісу «Втопе», інші працюють виключно через «ВКонтакте», але з можливістю накручувати за зароблені бали лайки в Instagram.

Програма по накрутці лайків в Инстаграме для компютера

Принцип використання ботів гранично простий, потрібно авторизуватися в соцмережі, на сервісі, встановити необхідні параметри виконання завдання, такі як:

  • ліміт виконань – коли буде досягнутий потрібний баланс, програма зупиниться;
  • види накрутки – проставляти лайки, підписуватися на користувачів, вступати в групи;
  • використання проксі;
  • інтервал затримки – треба встановлювати з урахуванням лімітів соцмереж, чинних на поточний момент.

Використання ботів, пропонованих на сайті pr-bot.ru спрощує накрутку, автоматизуючи процес заробітку балів. Перевага полягає в тому, що відмітки «Мені подобається» будуть ставитися реальними користувачами. Використання ботів небезпечно можливістю блокування, але так як багато з них пов’язані з ВКонтакте, аккаунту в Instagram нічого не загрожує. Скористайтеся запропонованими варіантами для організації ефективного просування.

Існує ще багато дій, які виконуються з комп’ютера за допомогою програм. Читайте про них у окремій статті.

Моя довідка - Корисні поради