Програма Grambl для зручного постингу в Instagram

Кількість користувачів Instagram стрімко зростає з кожним днем. Але те, що ця соціальна мережа є додатком для мобільних пристроїв, багатьом ускладнює роботу. Щоб уникнути цієї проблеми розробляється дуже багато програм для комп’ютера, що дозволяють працювати зі своїм профілем в соціальній мережі. Однією з таких програм є Grambl.

Програма Grambl для зручного постингу в Instagram

Опис програми

Це додаток дозволяє з легкістю завантажувати будь-які зображення в свій профіль прямо з комп’ютера. Для цього досить зайти в аккаунт за допомогою програми. При цьому можна завантажувати абсолютно будь зображення, головне, щоб вони відповідали вимогам Instagram – квадратне зображення з роздільною здатністю не менше 640*640 пікселів.

Декстопная програма перед завантаженням фото, надасть докладну інструкцію по всім необхідним параметрам зображення, а також можливим варіантам як підігнати фото до необхідного формату.

Крім того, що з допомогою цього додатка можна завантажувати фотографії в профіль Instagram, даний сервіс дозволяє викладати знімки в Facebook і в Twitter.

Програма Grambl для зручного постингу в Instagram

Переваги програми

Серед переваг Грамбл для Instagram варто виділити наступні:

 • дуже зручний інтерфейс, з яким зможе розібратися навіть починаючий користувач;
 • обрізка зображень під формат Instagram;
 • велика кількість різних фільтрів і ефектів;
 • програма є повністю безкоштовною на всіх час.

Також перевагою є те, що можна запланувати публікацію фото в аккаунт. Якщо скористатися цією функцією, то робот викладе зображення, навіть якщо комп’ютер буде в цей момент вимкнений. Ще одна перевага в тому, що можна досить легко перемикатися між різними акаунтами, оскільки Грамбл запам’ятовує до 5 логінов.

Недоліками можна назвати те, що додаток підтримує тільки картинки формату JPG/JPEG, а також обмеження розміру завантажується знімка (до 500 кілобайт).

Додаток Грамбл для ПК також дозволяє накручувати лайки і передплатників, що буде корисним для публічних сторінок і акаунтів.

Як використовувати?

Для початку необхідно завантажити додаток на комп’ютер і встановити його. Додаток важить всього близько 3 МБ, а вимоги до оперативної пам’яті – до 250 МБ. Це дозволить користуватися програмою без особливого навантаження на роботу комп’ютера.

Після завантаження та установки Грамбла для Instagram на комп’ютер потрібно виконати наступні дії:

 • Реєстрація користувача. Для цього необхідно лише підтвердити поштову скриньку.
 • Після того, як програма запуститься, потрібно ввести логін і пароль від профілю в Instagram.
  Програма Grambl для зручного постингу в Instagram
 • Далі для завантаження зображення в профіль достатньо перетягнути знімок у полі для перегляду, або додати його через провідник.
 • Наступним кроком буде обрізка фото, якщо воно не підходить під формат соціальної мережі.
  Програма Grambl для зручного постингу в Instagram
 • Можна додати різні фільтри, стікери, рамки, текст і інші ефекти для поліпшення фотографії.
 • Ще можна додати ефект руху фото.
 • Наступним кроком необхідно ввести назву картинки.
  Програма Grambl для зручного постингу в Instagram
 • Далі можна миттєво опублікувати зображення, або відкласти цю дію, вказавши точний час, коли це потрібно зробити.

  Завантаження відео відбувається точно за такою ж схемою. При цьому можна обрізати відео додати до нього скріншот або змінити співвідношення сторін.

  Платні функції

  Gramblr дає можливість своїм користувачам просувати свій профіль за допомогою накрутки лайків і передплатників. Це платна функція, оплата якої здійснюється за допомогою монет програми. Їх можна придбати, поповнивши рахунок в Грамбл або заробити. Про цьому способі можна поговорити детальніше.

  Для того щоб заробити монети для розкрутки аккаунта, необхідно виконувати різні дії, спрямовані на розкрутку чужих акаунтів. Це можуть бути лайки до фото або іншим публікаціям, коментарі або передплати. Замість цього, користувачі будуть також здійснювати ті ж дії. Таким чином, відбувається взаємообмін накрутками.

  Читайте також: “Як швидко і грамотно накрутити лайки в Инстаграме безкоштовно”.

  Висновок

  Instagram, одна з найсуворіших соціальних мереж, яка блокує своїх користувачів за використання всіляких сторонніх ресурсів у роботі з профілем. Тому застосування різних емуляторів і додатків для завантаження зображень і відео в свій аккаунт, може спричинити за собою негативні наслідки. Варто застосовувати такі сервіси лише в разі крайньої необхідності і дуже обережно.

  Моя довідка - Корисні поради