Програма для відписки в Инстаграме: 5 кращих додатків

Просування в Instagram передбачає залучення аудиторії, в тому числі шляхом взаємних підписок. Правила соцмережі забороняють підписуватися більше ніж на 7500 чоловік. Тому даний метод залучення аудиторії обмежений, і використовувати його треба раціонально. Досягається це шляхом відписки від невзаимных користувачів, готових підписатися у відповідь. Проробляти цю роботу вручну безглуздо і логічно автоматизувати процес через сайти з ПК і програми для мобільних пристроїв.

Відписка від невзаимных профілів з ПК

Використовуючи ПК обчислити відписатися людей можна за допомогою InstaFlow. Необхідно буде завантажити і встановити на комп’ютер програму для обчислення невзаимных передплатників. Потрібно запустити софт і авторизуватися за допомогою пароля, логіна. Виконавши вхід, активуйте у налаштуваннях пункт «Заборонити відписуватися, якщо підписка взаємна», після чого невзаємні підписки будуть видалені при натисканні кнопки «Старт» в основному меню.

Програма для відписки в Инстаграме: 5 кращих додатків

Програма автоматично визначить список людей, не підписалися у відповідь або відписатися від аккаунта.

Використовуємо Unfollowers

Користувачі можуть це зробити з мобільного пристрою на операційній системі Android і iOS. Одним з універсальних додатків вважається Unfollowers, завантажити його можна в App Store або google Play. Відразу після скачування і авторизації через профіль в Instagram додаток почне ідентифікувати користувачів, непідписаних на профіль взаємно. Після завершення обробки даних пропонується список, в якому невзаємні люди відзначені жовтими зірками. Окремо будуть виділені фанати, тобто громадяни, на яких ви не спромоглися підписатися за «зіркової» хвороби. Треба просто вибрати потрібний список, натиснувши на потрібну кнопку позбутися від 20 чоловік відразу.

Увага! Якщо в них є популярні особистості, цікаві вам, то їх можна внести у білий список і відписка від них проводитися не буде.

Користуємося Unfollowgram

Далеко не завжди така програма для відписки в Инстаграме під рукою і якщо вона недоступна, то можна скористатися онлайн-сервісом Unfollowgram доступним з ПК і мобільного пристрою при вході через браузер. Потрібно авторизуватися через профіль в соц. мережі, надавши доступ до персональної, корпоративного облікового запису. Тепер треба перейти в категорію «Who Unfollowed Me» для отримання інформації про список людей, які ігнорують ваш аккаунт.

Увага! Сервіс відстежує дії, вчинені користувачами після прикріплення відповідного облікового запису. Відстежити відписки до реєстрації на сайті він не може.

Додатки для мобільних пристроїв

Аналізувати ситуацію з невзаимными передплатниками зручно через мобільний додаток. Однак для пристроїв з різними операційними системами розробники пропонують відмінні версії програм. Далеко не завжди можна знайти одного і програми для Android, iOS, Windows Phone.

Програма для відписки в Инстаграме: 5 кращих додатків

Актуальне додаток для пристроїв на iOS – Ig Analyzer. Програма показує наступну інформацію:

  • динаміка передплатників;
  • списки взаємних, невзаимных користувачів;
  • акаунти, власники яких внесли вас у чорний список.

Передбачено ряд платних можливостей, що полягають у стеженні за активними передплатниками, ідентифікація таємних шанувальників, статистикою популярних постів.

Власники пристроїв на платформі Андроїд можуть завантажити додаток Instarobot з основними функціями:

  • передплата – виконується автоматично на ряд користувачів, визначених критеріями. Необхідно вказати кількість у спеціальному розділі та активувати додаток;
  • відписка від невзаимных людей – якщо відповіді на активність не було, то програма самостійно видалить непотрібні акаунти, перевіряючи все в автоматичному режимі;
  • проставлення відміток «Мені подобається» для залучення уваги користувачів до сторінки;
  • автоматизований процес коментування.

Програма для відписки в Инстаграме: 5 кращих додатків

Управління здійснюється через меню, що дозволяє регулювати активність з урахуванням лімітів, діючих в Instagram.

Власники пристроїв Windows Phone можуть користуватися UnfollowSpy – безкоштовний додаток, але з платними додатковими функціями. Інструмент надсилає повідомлення, що інформують про відписках, підписках на профіль в Instagram. Надається доступ до статистичних даних, таким як: хто поставив більше відміток «Мені подобається», у якого знімка цих відміток найбільше, де найчастіше ставлять коментарі. Мінус програми в неможливості вийти з профілю при необхідності проаналізувати інший обліковий запис. Для цього треба видаляти програму і знову виконувати Інсталяцію.

Використовуючи корисні інструменти, користувачі можуть регулювати кількість підписок, видаляючи невзаємні. Кожна програма для відписки в Инстаграме автоматизує процес.

І до речі: існують програми і для того, щоб дізнатися, хто відписався від вас. ?

Моя довідка - Корисні поради