Програма для розкрутки Instagram – просування облікового запису

Сьогодні одна з найпопулярніших соціальних мереж Instagram. Обмін фотографіями та відео пішли на другий план після того, як на майданчику з’явилися інструменти для просування власного бізнесу.

За останні роки соціальна мережа Instagram сильно змінилася. Зміни відбулися в кращу сторону. Всім змінам сприяли зовнішні сторонні сервіси, які створювали для штучного залучення уваги і створення активності на своїй сторінці.

Для розкрутки instagram безкоштовно існує велика кількість спеціальних програм. До їх допомоги вдаються багато. Особливо на початкових етапах в комбінації з ручною розкруткою використовують автоматичну накрутку основних показників: коментарів лайків і передплатників.

Програма для розкрутки Instagram  просування облікового запису

Програми для накрутки лайків

На самому початку своєї компанії по просуванню, необхідно визначитися з метою, тобто максимально чесно відповісти на питання для чого вам треба розкрутити свою сторінку. Відповіді можуть бути різні:

 • Просування бізнесу, послуг;
 • Додатковий заробіток на рекламі;
 • Потішити власне самолюбство;
 • Стати знаменитим і т. д.

Увага! Просування облікового запису з допомогою сторонніх сервісів через збільшення кількості коментарів, лайків і переглядів в instagram безкоштовно, відбувається набагато швидше, ніж ви б ці дії робили вручну.

В мережі інтернет багато сервісів і програма, які здатні просунути ваш профіль через накрутку основних показників. Давайте, подивимося, які сторонні платні ресурси існує, і якими перевагами вони володіють.

Найбільш популярна програма для накрутки лайків в инстаграме Insta TOP. Працювати з нею можна встановивши на комп’ютер. Є певні вимоги до ПЗ, Insta TOP сумісна з Windows XP і вище. Має розширені налаштування, якими легко керувати. Основні функції:

 • Массфолловинг і масслайкинг;
 • Анфолловинг;
 • Автоматичний постинг контенту;
 • Залучення цільової аудиторії.
 • Вам не треба докладати зусиль і лайкати фотографії інших користувачів за вас це зробить інста топ, тому що автономно ставить лайки в инстаграме і здійснює підписку тільки на користувачів цільової аудиторії. Всі налаштування відкриваються в окремому вікні, що дозволяє зручно ним користуватися. Також можна налаштувати одразу кілька акаунтів по використанню сервісу. Налаштувавши один раз, ви потім будете запускати для роботи всього за кілька секунд. Корисна функція автоматична відписка – анфолловинг. Задавши певні параметри, від вашого імені буде проводитися відписка від закритих профілів, за взаємним підпискам і не взаємним. Це дія активується, коли встановлений ліміт у налаштуваннях досягнуто. Також модно налаштувати розміщення публікація, задавши час і дату. Ви подгрузили на сервіс публікацію, поставили відкладене розміщення та в конкретний час у стрічці ваших передплатників з’явиться нова публікація, новий пост. А можна і відразу всі публікувати. Набір цільової аудиторії за хэштегам, які ви вказали; в залежності від числа підписок і підписаних людей (від і до параметра ви задаєте); дата останнього візиту, публікації і т. д. Чим більше параметрів ви заповните, і вкажіть, тим ширше буде ваша цільова аудиторія. Вказуйте параметри аж до наявності автаркії, не кажучи вже про наявність підписок.

  Читайте також:
  Автоматична накрутка лайків в Инстаграме - сервіси

  Insta TOP платна, її вартість становить в місяць п’ятсот (500) рублів. Можна оплатити відразу за рік використання, за місяць або за шість місяці. Присутні різні тарифи, вартість яких відрізняється від терміну дії ліцензії. Завантажити та встановити ви можете на офіційному сайті.

  Ще одна платна програма для розкрутки instagram IBOT. Спільне з попередньою програмою встановлюється на комп’ютер. Володіє підтримкою російської мови. З її допомогою вам доступні масові підписки і лайки, масова відписка по 4 категоріям користувачів, коментарі під контентом інших користувачів від вашого імені, відкладений постинг, фільтри цільової аудиторії (розширений спектр, фільтрація і виключення ботів). Головна відмітна особливість полягає в вартості. Загальна річна вартість 6500 (шість тисяч п’ятсот) рублів. Але у цієї ціни є свій великий плюс. Сплативши один раз, купивши і встановивши її на свій комп’ютер, користування не обмежену кількість років, за ці гроші ви отримуєте довічну ліцензію цього сервісу на ваш ПК.

  Безкоштовні інструменти по накрутці лайків і підписок доступні на самому майданчику instagram. Масслайкинг і массфолловинг доступний безкоштовно. Що для цього треба зробити? Під своєю публікацією, а також в шапці вашого профілю вказуєте взаємні лайки і взаємні підписки. Користувачі, які таким чином, накручують на свої публікації сердечка, будуть залишати їх під вашими фотографіями та відео. Ваша сторінка буде виходити саме під хэштегами, які ви використовуєте, чим популярніший слова, тим більшій кількості користувачів будуть показані ваші публікації. Не соромтеся самі перші ставити лайки і залишати коментарі, а також підписуватися. Таким методам роботи зі своїм профілем не можна нехтувати, тому що це реальний шанс набрати живих передплатників цільової аудиторії. Тому взаємні підписки тільки здійснюють активні користувачі.

  Читайте також:
  Статистика в Instagram: активація, настройка і перегляд

  Також є зовнішні ресурси, які мають безкоштовний пільговий період від 3 до 5 днів. Ви можете скористатися ними для накрутки переглядів в instagram і лайків. Тестовий період безкоштовний. Накрутка переглядів в инстаграме також важлива, як лайки і передплатники. Тестовий період діє тільки нових зареєстрованих користувачів.

  Програми для просування облікового запису

  Програми для просування в instagram не є універсальним і досконалим засобом вирішення даного питання. Ні одна програма для просування не зробить роботу власника профілю з підбору матеріалу для контенту, оформлення шапки профілю, інформації про вас і самостійно не визначать, як цільова аудиторія вам потрібна. Всі ці дії треба зробити самостійно, а в іншому, щоб розкрутити instagram будь-яка програма буде вам відмінним помічником.

  На основі популярності і затребуваності визначаються кращі програми для розкрутки instagram. Розкрутка instagram безкоштовно також доступна через програми, які мають тестовий режим.

  Leongram – друга назва, яким охрестили користувачі «програма кулемет» для розкрутки в instagram. вартість близько 400 рублів. У безкоштовної пробної версії, повноцінні функції мають обмеження. Підтримує російську мову. У безкоштовної версії Вам будуть доступні функції масового характеру лайки, підписка та відписка. В повноцінній версії розширені опції, там ви вже зможете налаштувати і автопостинг, і коментарі від вашого імені, і підбір зацікавленої аудиторії за власне заданими параметрами (в тому числі і за геолокації), і управління контентом, який буде доступний своїм передплати або передплатникам.

  Insta Cloud – підтримує багато мов. Не потребує окремої і спеціальної установки. Працює як утиліта. Тут ви не знайдете all – інклюзів, формувати пакети послуг доведеться самостійно виходячи з поставлених цілей. Величезний плюс, даний ресурс працює ще з директором і налаштуванням прискорення просування вашої сторінки, крім всіх необхідних завдань. Вартість за таке розширене задоволення складе від 800 рублів на місяць, також ціна варіюється від набору послуг у пакеті.

  BroBot – виконує абсолютно всі функції що і живий профіль (підписки, відмітка подобається, залишає коментарі, лайкает випадкові фотографії/картинки, імітує повністю активний профіль. АЛЕ! Це бот, в instagram акаунти, які викликають підозру, за використання ботів блокують назавжди. Безкоштовно можете скористатися тільки для розкрутки 1 профілю, а якщо хочете більше, то доведеться заплатити 600 рублів і зможете розкручувати до 10 акаунтів.

  Важливо! Користуючись послугами сторонніх сервісів, намагайтеся уникати ботів, щоб не втратити свою сторінку сов усіма передплатниками назавжди. Віддавайте перевагу програмам, які накручують живих передплатників і мають фільтрацію ботів.

  SocialKit – дуже популярна. Має дві версії безкоштовну Demo і платну Pro. Функції ті ж самі що і у вище перерахованих ресурсів. У версії Pro передбачена щоденна плата від 23 до 46 рублів. Справжнім перевагою програми є просування необмеженої кількості сторінок в instagram, якщо прив’язати профіль інста до облікового запису Facebook. Також максимально точно можете налаштувати параметри для збору своєї аудиторії, для цього створені всі умови на майданчику цієї мережі. Проводити статистику легше з допомогою імпорту та експорту інформації, яку ви отримали. Але є і свої недоліки. Єдиний і головний недолік – це універсальність і багатофункціональність. Без детального розбору відразу почати користуватися просто неможливо. Або тільки методом проб і помилок.

  Читайте також:
  Порядок і дисципліна: контент-план для Instagram

  Bot Up – активний 24 години 7 днів на тиждень. Є демо версія, яка безкоштовно. Велика перевага є вбудована функція антибан, тобто на всі дії програма встановлює ліміти допустимі в инстаграме. Немає зайвих дій, немає підозра на бот. Всі функції доступні в палатної версії підписки, відписки, лайки, коментарі. Аудиторію збирає по лайкам, коментарів та передплати на певний обліковий запис.

  Ті, хто мріють оживати свій акаунт за допомогою коментарів, спеціально для вас сервіс, який гарантує коменти тільки від живих передплатників. COMMENTER 2000, можете спробувати сервіс абсолютно безкоштовно протягом 3 календарних днів. Вашій увазі розробники представляють 3 види тарифів в платній версії: мажор, початковий і оптимальний. У безкоштовному тестовому режимі вам доступні лише 5 коментарів на 1 одну сторінку інст. Принцип робіт простий, ви задаєте профіль для якого потрібний коментарі і профіль від якого будуть виходити коменти. Чомусь розробники створили сервіс тільки для жіночих профілів. І це не єдина особливість. Також фото профілю під яке передбачаються коменти не повинно мати жодних географічних позначок. Особа на аве повинно збігатися з особою на фото. Це тільки ряд особливостей.

  Як ми переконалися, розкрутити свій профіль инстаграма можна і потрібно за допомогою спеціальних програм.

  Моя довідка - Корисні поради