Програма для розкрутки Instagram: кращі способи просування

Швидко розкрутити профіль в Instagram допоможуть програми, що встановлюються на ПК. Інструменти автоматизують процеси, збираючи бази даних, аналізуючи які акумулюються результати. Програми для розкрутки Instagram імітують активність у соцмережі, привертають увагу цільової аудиторії до вашого облікового запису, працюючи в межах лімітів, що встановлюються адміністрацією Instagram.

ТОП-5 програм для розкрутки

Активними користувачами Instagram програма для розкрутки застосовується з метою підбору аудиторії та залучення уваги до просуває аккаунту. Найбільш популярний наступний софт:

 • Socialkit. Комплексний продукт для професійного просування в соц. мережі. Передбачається сплата щоденної абонентської плати за ціною від 23 руб. на добу. Робота повністю автоматизована і полягає в залученні трафіку, організації відкладеного постінга. Відео і фото публікуються за розкладом з попередніми редагуванням, використанням смайликів, тегів, ГЕО-тегів.Програма для розкрутки Instagram: кращі способи просуванняДозволяється установка власних обкладинок для відеоматеріалів, формування медіа-каруселі. Інструмент дозволяє відписуватися, підписуватися в автоматичному режимі по тегам. Софт обходить ліміти, захист працює з прив’язкою по СМС. Передбачений багатопотоковий фільтр, підтримуваний багатоядерної платформою. Доступна фільтрація 1 млн. користувачів протягом 3-х годин з визначенням акаунтів з гендерної приналежності, фільтрацією ботів, комерційних сторінок.
 • Podpisota. Програма розставляє лайки, автоматично підписується на акаунти, розпізнані як цільові. Виконується відписка від взаємних, невзаимных користувачів. Здійснює коментування профілів активних користувачів, привертаючи увагу до конкретної сторінці. Передбачений безкоштовно можна користуватися 7 днів. Користуватися можна за двома тарифами: LITE -400 руб. в місяць , Pro – 600 руб. в місяць. Єдина відмінність полягає у відсутності можливості ставити коментарі режимі LITE.
 • БроБот. Публікує пости, ставить лайки, підтримує листування в Директ, підписується на акаунти і відписується від профілів. Забезпечує безпеку анкети, дотримуючись ліміти встановлені адміністрацією Instagram.Програма для розкрутки Instagram: кращі способи просування
 • IBot. Кілька програм, що дозволяють просувати персональні та корпоративні профілі. Програма фільтрує користувачів, збираючи базу даних, що включає представників цільової аудиторії. Здійснюється масова передплата, відписка, розподіл відміток «мені подобається». Виконується автоматична публікація постів. Формуються звіти про виконану роботу. Програма IBotPersonal використовується в рамках просування персональних сторінок. Софт IBot+ орієнтований на здійснення розсилки в Директ. Можливі автоматичні відповіді користувачам в особистому листуванні. Розсилка в Директ здійснюється масово, многопоточно, гранично швидко з охопленням всієї аудиторії.
 • Leongram. Використовується в Instagram програма для розкрутки при розстановці відміток «Мені подобається», масової підписці на акаунти, відпису при досягненні профілем ліміту 7500 підписок. Софт дозволяє автоматизувати листування в Директ, розставляти коментарі, збирати цільову аудиторію за допомогою прискорювача з можливістю обходу блокування. Передбачена автоматична публікація постів за допомогою планувальника. Є опція очищення аккаунта від ботів.
 • Програма для розкрутки Instagram: кращі способи просування

  Порівняльна характеристика програм

   

  Назва Автопостинг Масфолловинг Листування Відписка Аналіз ЦА Платно Безкоштовний період
  Socialkit Так Так Немає Так Немає Так Є
  Podpisota Так Так Немає Так Так Так Є
  IBot Так Так Так Так Так Так Немає
  БроБот Так Так Так Так Немає Так Так
  Leongram Так Так Так Так Немає Так Так

  Представлені в рейтингу кращі програми все розставляють лайки і дотримуються ліміти, встановлені адміністрацією соц. мережі. Залишаються користувачами відгуки підтверджують їх ефективність інструментів, що дозволяють адресно працювати з цільовою аудиторією.

  Навіщо потрібні програми для розкрутки на ПК?

  Перевага програм в імітації реальної активності, не відмінною від справжньої. Люди будуть підписуватися у відповідь, ставити відмітки «Мені подобається». Якщо деякі користувачі не підпишуться у відповідь, то від них, як від невзаимных можна відписатися автоматично. Більшість програм можуть коментувати пости інших людей, приділяючи особливу увагу найбільш активним передплатникам, стимулюючи їх на прояв взаємності. Перевага в порівнянні з сервісами розкрутки, такими як Pamagram, Zengram, Doinsta, BOSSLIKE, LIKEMANIA полягає в автономності роботи і незалежності від людського фактора. Сервіси допомагають підвищити соціальний статус конкретного аккаунта, накрутивши лайки, коментарі, перегляди, а програми приваблюють аудиторію.

  Також рекомендуємо ознайомитися: “7 кращих програм для массфолловинга в Instagram”.

  Моя довідка - Корисні поради