Програма для постингу в Instagram: 6 кращих з кращих

Сидіти в інтернеті з комп’ютера набагато зручніше, ніж через різні гаджети. Принаймні для мене. До виходу Windows 10 користуватися Instagram з комп’ютера було практично неможливо із-за відсутності половини функціоналу на самому сайті. І, хоча зараз, якщо у вас версія Windows 10 або старше, можна просто завантажити офіційний додаток і не хвилюватися ні про що, для користувачів старших операційних систем питання залишається відкритим. Яка ж програма для постингу в Instagram найбільш зручна – саме про це я вам і розповім.

Відсутність функції додати пост: причини

Instagram насамперед створювався, як соціальна мережа для фотографій. І формат роботи не такий: нароблю фотографій, будинки оброблю і викладу. Зовсім ні, Instagram закликає насолоджуватися життям і ділитися прекрасними моментами прямо тут і зараз – просто взяти телефон, зробити фото та опублікувати його. І з цієї точки зору наявність кнопки публікації фото безпосередньо на сайті невиправдано. Навіщо вона там?

Програми для створення постів в Instagram

В даний час також не вийде просто зайти і викласти фото, але є декілька хитрощів. Можна зробити це через браузер, а можна скачати якусь сторонню програму. І у випадку з програмами будьте обережні – сподіваючись зробити публікацію, ви можете завантажити вірус на свій пристрій.

Bluestacks

Функціонал блустакс набагато ширше, ніж просто створення постів в Instagram. Це повноцінний емулятор Андроїда.

Програма для постингу в Instagram: 6 кращих з кращих

Все, що вам потрібно зробити – встановити його на комп і запустити. Потім встановлюємо Інстру і викладаємо фото. Або встановлюємо іграшки. Або що завгодно ще – Bluestacks перетворить ваш комп’ютер в повноцінну пристрій на платформі Андроїд.

Gramblr

Ця невелика програмка дозволяє викласти фото, додавши фільтри. Також пропонує обрізати зображення, якщо воно занадто велике для Инсты. Функціонал обмежений, але прога надійна і проста, як молоток.

Програма для постингу в Instagram: 6 кращих з кращих

InstaPic

А ось це вже повноцінний клієнт для Instagram. Дозволяє переглядати фото, ставити лайки, коментувати публікації і, зрозуміло, створювати свої. Мінусом для деяких може бути тільки те, що вона працює тільки на Windows 10.

Програми для автопостинга в Instagram

Зазвичай автопостинг здійснюється через онлайн-сервіси, а не спеціальним. Тому тут я розгляну лише три проги, незважаючи на те, що їх функціонал великий і дозволить не тільки здійснювати автопостинг, але і просувати свій аккаунт.

Leongram

Симпатичний дизайн і широкий функціонал забезпечує комфортну роботу з додатком. І безкоштовною версією, в принципі, вистачить з головою, але тільки якщо вам не потрібен автопостинг. Ця функція, на жаль, є тільки у версії Преміум за 499 рублів в місяць.

Програма для постингу в Instagram: 6 кращих з кращих

Instasoft

Цей варіант має функціонал схожий з Леонграмом, але заплатити вам доведеться 1100 за місяць. І в принципі, воно того варте, адже ті ж функції реалізовані якісніше – програма сама підбере вам активну аудиторію, здійснить массфолловинг і масслайкинг, дасть можливість завантажити фотографію. Але якщо вам потрібен тільки автоостинг, є сенс подивитися на наш номер 3.

Instagram Poster

Якщо попередні програми для автопостинга в Instagram вважати запальничками, ця – сірник. Проста і надійна сірник. Ми просто налаштовуємо її один раз і все, вона працює так, як вам треба. Найпростіший варіант і до того ж безкоштовний.

Програма для постингу в Instagram: 6 кращих з кращих

Про автопостинге без використання програм і додатків – читайте за посиланням.

Постинг через браузер

Зараз є цілком законний«, швидкий і ефективний спосіб створити публікацію, нічого не хитаючи. І спочатку цей спосіб може здатися складним – якісь кнопки, що там клікати. Але все гаразд, потрібно натиснути всього лише на пару кнопок. Алгоритм простий:

 • Відкриваємо сайт і клікаєм на F12 або Ctrl+Shift+I залежно від використовуваного браузера. Так відкриється панель розробника.
 • В лівому куті панелі є дві іконки, клікаєм на ту, що представляє собою два прямокутника.
 • Все, ми перейшли на мобільну версію, можемо постити так само, як і через телефон.
 • Постинг з офіційного додатку для Windows 10

  Насправді тут все дуже просто – натискаємо на іконку з плюсиком, вибираємо фото і викладаємо. Всі. Елементарне просто. Тим не менш, деякі замислюються над цим питанням, а значить і на це питання потрібно розмістити відповідь.

  Висновок

  Ось ми і розібралися з тим, які програми постів Instagram можна використовувати, не ризикуючи підхопити вірус. Постинг з комп’ютера дуже зручний, якщо ви, наприклад, обробляєте фотографії в фотошопі. Або якщо просто звикли працювати через комп’ютер, і міняти своїх звичок не збираєтеся. Я можу порадити лише прислухатися до себе: якщо ви плануєте постійно використовувати комп’ютер для публікацій, є сенс завантажити спеціальну програму. Якщо це лише «разова акція», можна і через консоль розробника у браузері.

  Також для тих, хто любить працювати з ПК: “ТОП 5 програм на ПК для розкрутки Instagram”.

  Моя довідка - Корисні поради