Програма для накрутки передплатників у Инстаграме

Соціальна мережа Instagramсегодня місце скупчення великої кількості людей, які проводять свій вільний час онлайн-режимі, гортаючи стрічку підписок або переглядаючи їх історії. Багато реєструючись в instagram і додаючи кілька фотографій, новенькі користувачі мріють придбати славу і стати популярними.

На популярність на вашій сторінці надає кількість людей, підписаних на вас, іншими словами, чим більше передплатників у вас, тим популярнішим стає ваша сторінка. Багато початківці блогери вдаються до допомоги сторонніх ресурсів. Які за короткий проміжок часу накрутять необхідну кількість передплатників. Програма для накрутки передплатників у инстаграме користується популярністю. Її можна не тільки зібрати необхідну кількість людей, але штучним чином створити і підняти активність свого профілю.

Якщо вас цікавить питання, які існує способи накрутки і варто використовувати такі програми, то читайте статтю до кінця.

Програма для накрутки передплатників у Инстаграме

Просування допомогою накрутки передплатників: способи

Просування сторінки – це дуже відповідальний процес, від правильності зроблених рішень залежить успішність всього облікового запису. Існує кілька способів залучення передплатників в instagram, перелічимо їх:

  • Масслайкинг;
  • Массфолловинг;
  • Реклама;
  • Спеціальні програми.

Найпростіший і дійсно реальний спосіб для набору живих передплатників у инстаграме – це перші два. Масслайкинг – ви привертаєте увагу поставивши лайк публікації іншого користувача. Він у відповідь відвідує вашу сторінку і також ставить лайки. Якщо тематика публікацій його зацікавила, то він обов’язково підпишеться, щоб не пропустити нові фотографії, картинки, відео.

Массфоловінг – взаємні підписки. Ви підписуєтеся на іншого користувача у відповідь він підписується на вас. При цьому необхідно під публікаціями вказувати хештег взаємна підписка, взаємні лайки. Інші користувачі, які самостійно розкручують свій аккаунт, знайдуть ваш профіль саме тому тегу. Таким чином, ви отримаєте багато нових передплатників, які живі люди, при цьому не витративши жодного рубля, крім свого особистого часу.

Не бійтесь підписуватись першим на схожі за тематикою акаунти. А також шукати передплатників за тегами. Використовуйте популярні теги до ваших публікацій. Чим популярніший слова будуть, тим більша кількість людей побачить сторінку.

Важливо! Накрутка через массфолловинг і масслайкинг, займає багато часу, але забезпечує 100% живий аудиторію.

Ще одним із способів залучення передплатників – це вказувати геолокацію. Відзначайте місто, в якому хочете набрати аудиторію, вказуйте місця, де було зроблено те чи інше фото, зняте відео. Також і ви, і вас зможуть знайти за цими мітками. Такий спосіб підійде інтернет-магазинах, які шукають і збирають свою аудиторію в певному місті, населеному пункті.

Також привернути увагу і розкрутити instagram допоможуть цікаві підписи до контенту. Якщо сама картинка не настільки привабливо, то створіть під нею привабливий і цікавий пост, який будуть читати в захлеб.

Програми для накрутки передплатників

Самостійно накручувати передплатників можна, але довго. На сьогоднішній день у легкому доступі програма, накрутити передплатників instagram, як платно, так і безкоштовно. Нехтувати ними не варто. Програма для накрутки передплатників у инстаграме – це відмінний помічник у просуванні профілю.

Fastpromo.pro – перша особливість цього сервісу, працює з кількома популярними соціальними мережами. Легкий і простий інтерфейс, він допоможе накрутити не тільки учасників, але і лайки. Функцій багато. Технічна підтримка працює 24 години 7 днів на тиждень.

Kmads.ru – програма платна. Вартість за розкрутку одного облікового запису складе в місяць від 800 до 1000 рублів. Залежить від обраного пакету (тарифу). Накрутити в инстаграме безкоштовно з її допомогою можна протягом трьох діб. Має всі необхідні стандартні функції. Також ведеться робота з діректом і є функція відкладеного постінга.

Бробот – програма для накрутки передплатників у инстаграме встановлюється на ваш персональний комп’ютер. Доступ до неї маєте лише ви. Автоматично жодні дані вона не зберігає. Працює з соціальною мережею В контакт і Instagram. Якщо прив’язати два профілю, то програма буде в обидві соціальні мережі робити пости. Розробники умістили всі потрібні опції. Массфоловінг, маслайкинг, аж до керування коментарями. Всі дії вчиняє послідовно з певним часовим проміжком, щоб уникнути блокування профілю.

Увага! В Instagram встановлений певний ліміт дій. Вибирайте програми для накрутки, які має вже вбудований ліміт або в яких можна налаштувати. Інакше за активну дію передплатників в instagram профіль може бути заблокований, якщо така активність вызовит підозру.

VkTarget – програм не тільки для розкрутки инстаграма, але і розробники пропоную користувачам заробити замість балів реальні гроші виконуючи завдання. А після на цю суму придбати певну кількість живих передплатників. Виконуючи завдання, ви не витрачаєте ні копійки зі свого бюджету, тому передплатники в instagram безкоштовно дістануться вам. Також можна самим пропонувати завдання і оплачувати їх. Для тих, хто не бажає витрачати час на виконання завдань, можуть придбати необхідно кількість досить-таки за лояльними цінами. 1 передплатник коштує 1 рубль. Ботів в цій програмі немає. Розробники проводять активну боротьбу. Можливо навіть по містах фільтрувати аудиторію. Все залежить від налаштувань і вимог.

VTopе – додаток працює тільки на комп’ютері. Воно збирає бали, які в майбутньому обмінюєте на лайки або передплатників. Також можна задати налаштування на майбутні дії. Для роботи необхідно завантажити та встановити на ваш комп’ютер.

PMGRM (Pamagram) – програма для массфолловинга. Має широкі функції. Автоматичний режим відписки через кожні 24 години (48 і 72 години відповідно). Налаштування коментарів по темі. Всі дії виконуються від вашого імені. Налаштувати активність можна в певний день тижня і навіть встановити конкретну годину. Вартість від 700 рублів на місяць. Можна оплатити відразу річне користування і отримати як бонус додаткові 72 дні.

Варто використовувати програми

Коли застосовуються програми? Певного часу, коли пора почати користуватися послугами сторонніх сервісів немає. Кожен визначає самостійно. Деякі рекомендують починати накрутку з самого початку, як тільки зареєструвалися. При цьому краще комбінувати способи. Користуватися спеціальними програмами, програмами і вручну, з допомогою хэштегов, підписок, лайків.

В основному їх використовують, коли хочуть прискорити процес збільшення людей, підписаних на свою сторінку. Користуються цими послугами користувачі, які ведуть особистий блог, групи. Ні для кого вже не секрет, що популярність групи залежить від кількості і якості. Чим більша кількість, тим вище ймовірність заробити на рекламних кампаніях. Тому що реклама – це основний дохід в instagram.

Таким чином, ми бачимо з вищесказаного, що накручувати можна самостійно, а можна і з допомогою сторонніх сервісів, які прискорюють процес. Вибір стоїть за вами. І наостанок порада, перед тим, як розкручувати свій instagram, подумайте, для чого ви це робите, щоб легше було потім сформувати цільову аудиторію.

Моя довідка - Корисні поради