Програма для накрутки передплатників. У чому користь для облікового запису?

Фолловери, лайки і коментарі – основні показники популярності і успіху в соціальних мережах. Однак, далеко не всі готові наполегливо працювати над своїм аккаунтом і всерйоз займатися просуванням. Багато віддати перевагу реального успіху його видимість. Ми поговоримо про таку річ як програма для накрутки передплатників.

Як витягти максимум користі з накрутки лайків через програми?

Софт для накрутки може працювати двома способами: масові дії або виконання завдань. Перший варіант – комплексна розкрутка. Якщо вам і приходять позначки «Мені подобається», передплатники і коментарі, то вони реальні. Це – спосіб отримати цільову аудиторію. Однак, цей шлях складніше і довше. Тому багато хто вважає за краще виконання «тасков» для заробітку балів і подальшої витрати їх на себе.

Як отримати якомога більше користі від такого софта? У мене є ТОП 5 рекомендацій на цей рахунок.

 1. Час запуску. Якщо ви віддаєте перевагу сервісів проги масових дій, важливо час, в яке ви їх виконуєте. Хорошим варіантом буде запуск в той час, коли більшість користувачів онлайн – тільки так вони зможуть оперативно помітити. Той же принцип, що і при публікаціях у соціальній мережі – головне вибрати прайм тайм.
  Програма для накрутки передплатників. У чому користь для облікового запису?
 2. Краще масові дії. Звичайно, масслайкинг – так собі варіант для просування на сайті. Але щодо накрутки він дуже навіть непоганий, і краще вибрати програми, які працюють саме за допомогою мас – чого завгодно.
 3. Дотримуватися обмеження. Instagram накладає обмеження на своїх користувачів, щоб боротися з шахраями. Тому, щоб сервіс продовжував вірити, що ви жива людина, робіть все нерівномірно, підтримуючи імітацію натуральних дій реального користувача.
 4. Не запускати кілька софтін одночасно. Хоча в програмах і закладені механізми захисту від бана, один інструмент не передбачає одночасну роботу з іншим. Тому запуск декількох інструментів одночасно може призвести до бану.
 5. Не зловживати. Накручених фоловерів і активність видно відразу. Постійно отримувати таку видимість популярності сенсу немає – фальшиві передплатники не будуть проявляти увагу до вас.
Читайте також:
Як в Инстаграме перевернути відео під час запису на телефоні: на Андроїд і Айфоні

Підбірка програм на ПК для накрутки лайків і передплатників

Найчастіше інструменти для соціальних мереж вимагають від користувачів залишати дані для входу. Тому, якщо попадеться ненадійний варіант, ви ризикуєте втратити аккаунт або гроші, якщо з вас ще й плату зажадають. Тому я дам вам кілька варіантів, щоб обрана вами програма для накрутки передплатників не обдурила.

 1. Socialkit. Це програма для комплексного просування. Вона працює за допомогою масових дій. В результаті, якщо люди лайкають вас і підписуються, швидше за все їм реально сподобався ваш контент. Мінус – потрібно вже на цьому етапі створити обліковий запис, який буде приваблювати людей. Плюс – набір цільової аудиторії.
  Програма для накрутки передплатників. У чому користь для облікового запису?
 2. БроБот. Прога аналогічна попередній. Працює точно так само. Але, якщо Socialkit платна, то БроБот дає можливість просувати один профіль абсолютно безкоштовно.
  Програма для накрутки передплатників. У чому користь для облікового запису?
 3. VTope. Це – бот для Instagram для накрутки передплатників. Він працює виконанням завдань. Але, коли ви запускаєте прогу, вона працює у фоні, заробляючи бали. Потім бали ви витрачаєте на фоловерів, сердечка або що-небудь ще в соціальній мережі.
  Програма для накрутки передплатників. У чому користь для облікового запису?

Телеграм-бот для накрутки і просування в Instagram

Накрутка передплатників у Инстаграме програма або сервіс не дуже зручні за рахунок відсутності мобільності. Зараз в Телеграм з допомогою ботів додають дуже багато функціоналу, який раніше був дійсний тільки за допомогою додаткових інструментів. І фальшиві передплатники в Инсту не виняток. Цю проблему вирішує бот Instastar. Для фоловерів необхідно буде заплатити 100 рублів за підписку. Причому, вам не потрібно залишати свої дані для входу в профіль. Достатньо написати нік, щоб система зрозуміла, що ви виконали завдання. Так, коментарі накручуються саме з допомогою «палива».

Альтернативні способи накрутки в Instagram

Проги – не єдиний варіант для набору фальшивої аудиторії. Є два додаткових, альтернативних способів. Розглянемо їх.

 • Сервіси накрутки
Читайте також:
Накрутка Instagram — помилки новачка

Те ж саме, що і те, про що я писала вище, тільки у вигляді сайтів. Також буває двох видів: своєрідні інтернет-магазини і біржі активності. З перших можу порекомендувати Лайкманию і Socelin. А друге – Босслайк.

Програма для накрутки передплатників. У чому користь для облікового запису?

 • Комплексне просування

Вони працюють за допомогою масслайкинга і массфолловинга, залучаючи до вас увагу користувачів. Непоганими прикладами є Zengram і Pamagram.

 

Програма для накрутки передплатників. У чому користь для облікового запису?

Ліміти на накрутку в Instagram

Так як багато хто з інструментів, про які я написала вище, працюють з допомогою завдань, необхідно дотримуватися обмеження, накладені на вас соціальною мережею. Тому потрібно знати, коли варто зробити паузу. Новим акаунтів виділяється 30 лайків у годину, коментарів і підписок/відписок на годину, а сторінкам старше півроку – 60. Тобто, в добу свіжим профілів дається 720 сердечок, коментів і відписок з підписками, а «старим» — 1440.

Програма для накрутки передплатників. У чому користь для облікового запису?

Отже, накручені фолловери принесуть користь тільки свежесозданному аккаунту. Якщо ви Иснтаграмер зі стажем, зверніть увагу на сервіси комплексного просування, наприклад, Zengram, Tooligram, Pamagram. Вони опрацьовують вашу цільову аудиторію і крім збільшення аудиторія здатне призвести до вас нових клієнтів.

Запитання наших передплатників

Програма для накрутки передплатників. У чому користь для облікового запису?#1. Чим може бути корисна накрутка?

Коли у сторінки зовсім немає передплатників, люди підписуються неохоче. Тому, щоб просування проходило ефективніше, можна отримати трохи фоловерів. Це – лише один з можливих плюсів. Однак набагато ефективніше використовувати сервіси комплексного просування, Zengram, Tooligram, Pamagram.

Програма для накрутки передплатників. У чому користь для облікового запису?#2. Що вибрати: сервіс, програму або, взагалі, бота в Телеграм?

Все залежить від ваших потреб. Однак, бот у Возі безпечніше і мобільніше – він є у вашому телефоні і доступний в будь-який момент, а також вам не потрібно залишати пароль від своєї Инсты. Але сайти і проги надійніше – там є гарантія того, що послуга буде надана, а в Телеграм ви навіть не знаєте, чи вірний контакт творця вказано.

Читайте також:
InstaTag - Діти хештегі

Програма для накрутки передплатників. У чому користь для облікового запису?#3. У чому небезпека використання програм?

Перш за все, ви ризикуєте втратити пароль або гроші. Але якщо ви використовуєте програми, які ми рекомендуємо, можете бути впевнені в їх безпеці, оскільки всі вони тестуються редакцією Инставед.

Щоб висловити свою думку або залишити питання — пишіть в коментарях. А також дивіться відео по темі.

Моя довідка - Корисні поради