Програма для накрутки лайків в Инстаграме: що вибрати?

Соціальні мережі перестали бути просто інструментом спілкування. Зараз аудиторія у них може як підвищити самооцінку, так і допомогти заробити. Але на початку серйозної роботи над просуванням буває потрібно схитрувати. Звичайно, сервіс всіляко бореться з накрутками і масовими діями. Але все одно, програма для накрутки лайків в Instagram – часто перший спосіб залучення уваги, до якого вдаються власники сторінок.

Як зручніше накручувати лайки в Instagram: через онлайн-сервіси або програму

Інструменти для запуску накрутки лайків є як у вигляді програми, так і у вигляді сервісу. Але що з цього буде зручніше для Instagram? Якщо під програмами розуміти софт не тільки для комп’ютера, але і для телефону, то, зрозуміло, це саме проги. Ви можете вести роботу в будь-який час, достатньо мати під рукою телефон або ПК. Якщо ж доводиться використовувати браузер часто і через стаціонарні пристрої, сайт буде і надійніше і зручніше.

Підбірка програм для накрутки лайків

Припустимо, ви вирішили все ж встановити софт. Для просування варіантів маса. А ось для накрутки вибір куди вже мені в голову приходить тільки один надійний і функціональний сайт. В добірку я додам і його.

 1. Vtope. Після запуску автоматично ведеться накрутка лайків в Инстаграме. Програма являє собою бота, який виконує завдання і заробляє для вас бали. Вбудовані механізми захисту дозволять уникнути блокування. Потім, коли баланс буде достатнім, можна створити завдання і отримувати лайки, передплатників або що завгодно ще для своєї сторінки.
 2. Socialkit. А ось цей «кіт» допомагає вже набрати цільових фоловерів. «Водоплавні» організує просування на основі масових дій: передплат, лайків, коментарів та переглядів історій. Також є функціонал автопостинга. Інтерфейс досить складний, але це дозволяє вам тонко налаштувати роботу інструменту.
  Програма для накрутки лайків в Инстаграме: що вибрати?
 3. Tooligram. Це один з кращих помічників у розкрутці. Для того, щоб догодити кожному потенційному клієнту, вони реалізували інструмент як у вигляді проги, так і у вигляді сайту. На головній сторінці ви можете побачити ціну в 1199 рублів, що в кілька разів перевищує заявлену мінімальну вартість сервісу. Але не поспішайте купувати доступ до сайту – там вам доведеться докуповувати додаткові модулі і витрачати більше грошей.
  Програма для накрутки лайків в Инстаграме: що вибрати?
 4. Brobot. Судячи з відгуків, цей малюк дуже непогано працює і рідко підводить своїх клієнтів. Перевагою його є те, що розкручувати одну сторінку ви зможете абсолютно безкоштовно.
  Програма для накрутки лайків в Инстаграме: що вибрати?
 5. Combin. Цей софт тільки починає набирати популярність. Але, треба сказати, судячи з відгуків користувачів, він досить повільно адаптується до змін соціальної мережі. Якщо не хочете платити, просування не буде. Зате зможете управляти записом. Наприклад, чистити його від ботів.

Підбірка онлайн-сервісів для накрутки лайків в Instagram

Не тільки Тулиграм намагається догодити всім. Я теж постараюся. Для цього розміщу тут ще й добірку сервісів, які допоможуть вам набрати передплатників і лайки.

 1. Zengram. Це – сайт просування. Багатий функціонал і надійність забезпечили йому велику популярність. Крім того, є опції, які підійдуть навіть тим, хто розкручуватися не хоче – парсер дозволить відібрати цільову аудиторію, а Инсташпион – стежити за конкурентами.
  Програма для накрутки лайків в Инстаграме: що вибрати?
 2. Likemania. Тут ви можете придбати ту чи іншу послугу. Причому, на відміну від аналогів, на Лайкомании ви можете налаштувати деталі і розмір бажаного пакету послуг.
  Програма для накрутки лайків в Инстаграме: що вибрати?
 3. Bosslike. Це біржа активності, на якій ви виконуєте завдання, заробляєте лайки, а потім витрачати їх на себе. Накрутка в чистому вигляді.
  Програма для накрутки лайків в Инстаграме: що вибрати?
 4. Socelin. А ось тут вибрати розмір бажаного пакета послуг не вийде, доведеться купувати те, що пропонує сайт. Є вибір: ботів ви отримаєте в передплатники або живих людей.
  Програма для накрутки лайків в Инстаграме: що вибрати?
 5. Likeinsta. Зовнішній вигляд і функціонал цього сайту ідентичний Босслайку. Тому нічого нового я вам сказати не можу.

Програма для накрутки лайків в Инстаграме: що вибрати?

Як крутити лайки, щоб не забанили?

Ні для кого не секрет, що соціальна мережа стежить за порядком і всіляко бореться з накруткою і масовими діями. Саме для цих цілей були введені обмеження на дії. Спершу ви отримаєте попередження і заборона на це дію на якийсь час. Але якщо порушення повториться, єдиною карою буде бан. Що ж робити, якщо накрутка потрібна, а блокування отримати не хочеться?

Я можу виділити три важливих пункти:

 

 1. Жодних проксі інших країн. Соціальна мережа стежить за тим, щоб з’єднання було з однієї місцевості. Тому, якщо використовуєте проксі, беріть той, що знаходиться хоча б в одній з вами країні, а ще краще – в місті.
 2. Не будьте роботом. Ви не можете ставити по 30 лайків кожну годину, якщо ви не сервіс накрутки. Тому робіть паузи, проявляйте різну кількість активності і так далі. Вести накрутку бажано тоді, коли люди у вашому часовому поясі онлайн.
 3. Дотримуйтесь обмежень сайту на лайки, коментарі і підписки.

Ліміти на накрутку лайків

Як я вже писала вище, існують обмеження на дії. Будь-яка програма для накрутки лайків в Инстаграме, що працює в автоматичному режимі, включає в себе механізми, що захищають від порушення лімітів. Однак, по-перше, не завжди такі інструменти встигають адаптуватися під алгоритми соціальної мережі, а по-друге, при роботі вручну ніякі механізми не врятують вас від перевищення. Звичайно, спочатку ви отримаєте попередження. Але якщо це повториться кілька разів, наслідки будуть плачевні. Отже, обмеження такі: вам видається 30 лайків, коментарів і підписок з відписками у годину, якщо зареєструвалися нещодавно, і 60, якщо профілем більше півроку.

Програма для накрутки лайків в Инстаграме: що вибрати?

Аудиторія соціальної мережі зараз може дати набагато більше, ніж підвищення самооцінки. На великій кількості передплатників можна пристойно заробити. На початку роботи іноді доводиться вдаватися до накрутці або не дуже чистих способів розкрутки. І в цьому нам допомагають програми і сервіси, яких в інтернеті величезна кількість.

Запитання наших читачів

Програма для накрутки лайків в Инстаграме: що вибрати?#1. Варто використовувати безкоштовні інструменти накрутки чи розкрутки?

Це може спричинити негативні наслідки. По-перше, якщо мова йде про програми, то вони можуть принести на комп’ютер вірус. По-друге, ви ризикуєте втратити профіль. І в-третіх, часто вони працюють не дуже ефективно.

Програма для накрутки лайків в Инстаграме: що вибрати?#2. За що, крім таких сервісів, можуть забанити в Instagram?

Зрозуміло, за порушення правил сайту. Але причини, відмінні від масових дій і накрутки, часто мають місце лише в тому випадку, якщо на вас поскаржилися адміністрації. Отже, поширені причини: порушення авторських прав, еротика, публічні жорстокість і селфхарм, спам і те, що порушує законодавство.

Програма для накрутки лайків в Инстаграме: що вибрати?#3. Як ще можна набирати реальну аудиторію?

Способів багато, але найбільш ефективним є реклама. Вона буває двох видів: у розкручених профілях або таргетована. Друга може обійтися дорожче, але у плані якості і швидкості вона набагато краще.

Хочеш поставити запитання або залишити відгук? Пиши у коментарях! А також дивись корисне відео по темі.

Моя довідка - Корисні поради