Програма для накрутки лайків в Инстаграме безкоштовно: види та особливості

Накрутка в Instagram може проводитися виключно в автоматичному режимі, так як вручну подорожувати по акаунтів і ставити сотнями лайки практично нереально. Налагодити роботу з ПК допоможуть боти, утворюючи великий обсяг роботи і настроювані з урахуванням лімітів соціальної мережі.

Що собою являють програми для накрутки в Instagram?

Функціонал програм дозволяє працювати цілодобово, виконуючи активні дії з урахуванням інтервалів, що дозволяють уникати блокування за спам. Інструмент ставить лайки з урахуванням налаштувань, вибираючи акаунти, відповідні по ряду встановлених характеристик. Бот встановлюється на ПК і підключається до розкручується профілю, виконуючи поставлені завдання у штатному режимі. Популярний у мережі «BroBot», що характеризується розширеним функціоналом, що дозволяє налаштувати його для листування в Директ, фільтрувати користувачів по хэштегам, підписувати і ставити лайки:

 • певну кількість випадкових постів;
 • потрібне число випадкових коментарів;
 • коментарі, що відносяться до таргет акаунтів.

Завантажується програма для накрутки лайків в Инстаграме безкоштовно, але в ній є платні функції для тих, хто хоче працювати більше ніж з одним записом, наприклад, розкрутка 10 профілів обходиться в 599 руб., а безлімітне використання 1799 руб. в місяць.

Програма для накрутки лайків в Инстаграме безкоштовно: види та особливості

Також радимо прочитати: “ТОП 5 програм на ПК для розкрутки Instagram”.

Рейтинг програм для накрутки і порівняльні характеристики

Наведемо рейтинг найпопулярніших програм, що використовуються більшістю активних користувачів, компаній, що займаються просуванням профілів в соц. мережі, автоматизуючи процес.

Місце в рейтингу Назва Функціонал Переваги
1. Tooligram

 

Проставляє лайки з урахуванням хэштегов в рамках зазначених списків, складених за тематикою. Дозволяє підписуватися на чужі профілі, відписуватись від них. Здійснює коментування. Дозволяє зібрати тематичну аудиторію, що підходить для конкретного облікового запису. Виділяє цільових користувачів.
2. Socialkit

 

Складає списки людей, що належать до цільової аудиторії облікового запису. Масово проставляє лайки, підписується, відшукуючи людей по хэштегам Привертає цільову аудиторію облікового запису.
3. InstaPlus

 

Розставляє унікальні коментарі, підписується, ставить лайки. Має таймер і може ставити лайки у зазначені години, роблячи паузи. Налаштовується за геометкам. Збільшує кількість передплатників за 2 години в 3 – 5 разів. Відтягує аудиторію у конкурентів.
4. Pamagram

 

Автоматично, бездумно накручує лайки. Дозволяє домогтися оптимальної кількості передплатників і підписок. Забезпечує обмін лайків на передплати з боку інших людей. Поставить «мені подобається» під 1500 фото за 24 години, проставляючи їх по одному в хвилину, що оптимально для Instagram.

Програма для накрутки лайків в Инстаграме безкоштовно: види та особливості

Ручні методи накрутки через ПК і мобільні пристрої

Доступна програма для накрутки лайків в Инстаграме безкоштовно і для користувачів мобільних додатків. Популярний інструмент Gramazeka адаптований під пристрої на платформі iOS і Android. Програма для накрутки можна скачати в Play Market та App Store. Сервіс працює за принципом популярних сайтів:

 • Bosslike;
 • Likemania;
 • Zengram.

Треба ставити відмітки «Мені подобається» під чужими фото для заробітку монет, а потім витрачати їх на накрутку лайків під своїми постами, вказуючи потрібну кількість. Швидкість виконання залежить від популярності програми, в даному випадку 20 відміток поставлять протягом 4-х секунд.

Білі способи накрутки лайків

Накрутити лайки можна і білими методами, не побоюючись отримати блокування від адміністрації соцмережі. Для цього треба ефективно використовувати хештегі, геолокацію, а головне публікувати цікавий контент, який користується популярністю у користувачів соцмережі.

Хештегі – інструмент для прив’язки поста до конкретної тематики, шуканої представниками цільової аудиторії. Вводячи запит в пошуковому рядку, людина отримує у видачі інформацію з урахуванням хэштегов, проставлених людьми, правильно просувають акаунти. Збільшується кількість переглядів, що дозволяє розраховувати на підвищення конверсії. Підключивши геолокацію, можна залучити людей, які цікавляться конкретними місцями на карті.

Програма для накрутки лайків в Инстаграме безкоштовно: види та особливості

Плюси і мінуси використання програм

Переваги всіх програм по накрутці відміток «мені подобається» наступні:

 • автоматизація процесу;
 • відсутність витрат – утиліти безкоштовні або можуть бути частково безкоштовними;
 • широкий функціонал;
 • адресність – допомагають зібрати представників цільової аудиторії;
 • економія часу – виконують великий обсяг роботи за короткий проміжок часу.

Недолік полягає в небезпеці бути заблокованим через спаму в соцмережах. Неправильна настройка спровокує ботів Instagram накласти тимчасові, а при рецидиві і вічні санкції за зловживання.

Хочемо звернути вашу увагу на те, що робота в Инстаграме з ПК зв’язана з деякими труднощами в силу урізаного функціоналу, порівняно з мобільною версією. Тому у нас є стаття “Полегшуємо роботу в Instagram на ПК за допомогою програм”.

Моя довідка - Корисні поради