Програма для массфолловинга Instagram акаунтів

Публічні акаунти Instagram використовують різні можливості для залучення великої аудиторії передплатників. Одним з таких способів є массфолловинг. До такого способу розкрутки всі ставляться по-різному. Деякі досі з острахом ставляться до такого методу, а деякі, навпаки, з великим задоволенням використовують різні програми для массфолловинга в Instagram.

Принципи роботи програм для массфолловинга і масслайкинга в Instagram

Розмовляючи про принципи роботи програм для массфолловинга в Instagram, варто зрозуміти, що собою являє цей спосіб розкрутки облікового запису. Суть такого методу полягає в тому, що для просування сторінки, потрібно бути активним користувачем на чужих сторінках: підписуватися, ставити лайки і коментувати. Все це призведе до взаємності. Робити це можна різними методами.

Програма для массфолловинга Instagram акаунтів

Самостійна робота

Цей спосіб передбачає підписуватися на чужі акаунти вручну, ставити лайки і коментувати. Можна підписуватися на всіх підряд або ретельно вишукувати свою цільову аудиторію.

Перевагою такого способу розкрутки є те, що він є безкоштовним і «чесним». Але займе дуже багато часу і сил. До того ж далеко не кожен профіль, на який ви підпишетеся, підпишеться на вас. І раніше чи пізніше від невзаимных передплатників доведеться відписуватися.

Програми для массфолловинга

Цей найкращий спосіб набрати велику кількість живих передплатників на свій профіль в Instagram. Принцип роботи в тому, що програма в автоматичному режимі підписується на чужі сторінки, ставить лайки на пости користувачів і залишає коментарі. Людина, на якого програма підписалася, заходить на профіль і підписується у відповідь або просто проявляє інтерес до опублікованих постів. Таким чином, стариця розвивається, а товар продається.

Переваги десктопних програм

Всі програми здійснюють свою роботу виходячи з наступних параметрів:

 • пошук користувачів з хештегам;
 • відстеження географічних позначок;
 • вибір людей, підписаних на певний обліковий запис (наприклад, профіль конкурентів).

Вартість роботи з такими програмами, за мірками мережевого маркетингу, досить невелика – від 500 рублів в місяць. Але замість такої суми можна отримати хороший інструмент для швидкої розкрутки свого аккаунта і просування своїх послуг.

Перевага роботи з сервісами по розкрутці очевидно – завдяки налаштувань програм можна отримати тільки ту аудиторію, яка буде зацікавлена в придбанні товарів або послуг. Звичайно, таким чином кількість потенційних передплатників значно знижується, але за то це стовідсоткове попадання в ціль.

Програма для массфолловинга Instagram акаунтів

Ще однією перевагою таких програм є функція анфолловинга. Суть її в тому, що робот відписується від тих користувачів, яким не цікавий продається товар, або вони не підписалися у відповідь.

Незважаючи на очевидні переваги, є й істотний мінус роботи з сервісами розкрутки. Один з таких мінусів – блокування аккаунту. Якщо занадто активно використовувати програми для массфолловинга в Instagram, можна потрапити під блокування. Щоб цього не сталося потрібно дотримуватися всього кількох правил:

 • Не варто використовувати сервіси накрутки на нових рекламодавців, яким менше місяця.
 • Перед початком використання сервісу потрібно заповнити сторінки профілю якісним контентом.
 • Не перевищувати лімітів на підписки. Для початку роботи з програмами по розкрутці, краще не робити більше 100 підписок на день з періодичністю в кілька хвилин. Максимум для давно діючих акаунтів – до 1000 підписок і 1500 лайків в день.
 • Ще однією перевагою роботи з сервісами розкрутки профілю є те, що можна підключити декілька профілів, навіть якщо вони мають абсолютно різні напрямки. Більшість сервісів пропонують купувати пакетні послуги, які дозволяють розкручувати до 300 записів одночасно, з різними налаштуваннями.

  ТОП-7 програм для масслайкинга і массфолловинга в Instagram

  Нижче представлені кращі програми, які дозволять швидко накрутити живих передплатників на свій аккаунт. Всі їх функції полягають у розкрутці профілю Instagram будь-якими способами, а зокрема з допомогою массфолловинга і масслайкинга.

  Tooligram+

  Програма для массфолловинга Instagram акаунтів

  Серед переваг цього сервісу можна відзначити наступні:

  • фільтрація користувачів соціальної мережі ВКонтакте, можна вибирати користувачів з різних груп передплатників конкретної людини або групи;
  • інтеграція з СМС-активацією, яка за запитом Instagram підтвердить, що профіль веде жива людина;
  • програма автоматично вводить капчу при необхідності;
  • підбір цільової активної аудиторії;
  • ще одна платна послуга сервісу – швидка фільтрація, яка допоможе вибрати потрібних користувачів в лічені хвилини навіть з мільйонної аудиторії.

  Версія з обмеженим функціоналом не вимагає установки на комп’ютер і має пробний період протягом 7 днів. У професійній версії випробувати послуги сервісу немає можливості.

  Недоліком роботи з цим додатком можна вважати те, що вона працює тільки з включеним комп’ютером.

  Докладно про неї – в статті “Просування аккаунта з Tooligram”.

  OneMillionLikes

  Програма для массфолловинга Instagram акаунтів

  Перевагою даного сервісу вважається те, що він після завершення поставленої задачі дає докладні рекомендації щодо ефективності налаштувань. Також після придбання платної версії програми, кожен користувач отримує особистий проксі. Є можливість випробувати функції сервісу безкоштовно протягом 3 днів.

  Недоліком можна назвати тільки те, що у програми дуже складний інтерфейс, з яким досить складно розібратися.

  InstaTool PRO

  Вартість додатка всього 1000 рублів на необмежений період. Також є безкоштовна версія, яка має обмежену кількість функцій. Але для початкової розкрутки акаунта цього може вистачити.

  Програма для массфолловинга Instagram акаунтів

  Серед недоліків можна виділити такі, як:

  • відсутність пробного періоду для перевірки функцій;
  • техпідтримка сервісу працює дуже повільно;
  • застарілий інтерфейс.

  SocialНammer

  Найбільш важливою перевагою цієї програми є те, що вона повністю імітує дії людини. Робот заходить на обраний профіль, переглядає пости і фотографії і тільки після цього підписується на аккаунт або ставить лайки.

  Програма для массфолловинга Instagram акаунтів

  Основний недолік – занадто повільна робота. Сервіс може підписуватися не більш ніж на 100 чоловік протягом дня.

  YellowGram

  Сервіс дозволяє здійснювати реєстрацію, не заходячи в Instagram, враховуючи всі вимоги та всього за пару секунд. Також в програму можна завантажити картинки, які в призначений час з’являться в профілі.

  Найбільший недолік – вартість, яка становить 5000 рублів.

  Instaplus

  Ще один сервіс для просування профілю в Instagram з досить широким набором функцій. Найдешевший варіант використання сервісу підійде для тих, хто хоче розкрутити всього один акаунт, коштує всього 400 рублів на місяць.

  Програма для массфолловинга Instagram акаунтів

  Для тих, хто просуває до 5 профілів краще вибирати підписку на місяць, її вартість – 1200 рублів на місяць, в той час як при купівлі на один день коштує 400 рублів. Також є можливість безкоштовного тестування протягом 5 днів.

  Памаграм

  Це кращий сервіс для массфолловинга і масслайкинга. Недолік у тому, що це не програма, яку можна встановити на комп’ютер. Але незважаючи на це функціонал даного сервісу дуже великий і дозволить з найкоротші терміни накрутити живих передплатників, які приносять реальний дохід.

  Програма для массфолловинга Instagram акаунтів

  Безкоштовні програми

  Абсолютно безкоштовних програм для массфолловинга в Instagram немає. На всі перелічені вище утиліти, діє можливість безкоштовного тестування. Але також є кілька сервісів, які дозволяють скористатися безкоштовною розкруткою, виконуючи певні дії: ставлячи лайки, підписуючись на інших користувачів і здійснюючи іншу активність в мережі Instagram. Ось список декількох таких сервісів:

  • Leongram – крім масслайкинга і массфолловинга є функція відправки повідомлень в директ;
  • Zenmo;
  • Bosslike;
  • Likemania та інші.

  Більше про накрутці читайте у статті “Кручу-верчу, накрутити передплатників в Instagram хочу”.

  Варто пам’ятати, що використання усіх цих сервісів, є нелегальним. Тому використовувати їх для просування аккаунта слід дуже акуратно, щоб уникнути блокування профілю і не злякати потенційних користувачів.

  Моя довідка - Корисні поради