Професійні Stories — самостійно і безкоштовно

Професійні Stories — самостійно і безкоштовно

Сьогодні в Instagram можна зустріти велику кількість цікавих Stories, зроблених у професійному якості. Хочете також? Є бажання вести свій блог в соціальних мережах і ділитися з передплатниками по-справжньому цікавими історіями та незабутніми?

У нашому сьогоднішньому огляді наведемо приклад 6 корисних інструментів для розробки історій в соціальних мережах.

Unfold

Програма розповсюджується повністю безкоштовно

Unfold Story Creator додаток повністю розроблено для власників гаджетів Apple на базі операційної системи iOS. Набір безкоштовних інструментів у програмі відмінно підходить для створення історії в таких популярних тематиках як мода, подорожі, стиль життя.

В софті є можливість ставити рамку, редагувати і змінювати текст на роликах і фотографіях. Unfold не віднімає багато часу для створення історії та її вивантаження в Instagram.

Для створення нової історії необхідно натиснути по знаку «+» і назвати новий файл.

Професійні Stories — самостійно і безкоштовно

Далі відкрити новий файл і натиснути в нижній частині екрана символ «+». Відкриється меню шаблону для редагування зображень. Їх також можна об’єднувати в колажі.

Storeo

Storeo це умовно-безкоштовне програмне забезпечення для мобільної техніки, що працює на операційній системі iOS. Додаток здатне редагувати довге відео, розділяючи його на короткі ролики, довжиною максимум 15 секунд. Відразу при запуску програми з’являється короткий розповідь про функції, після перегляду яких, питань про створення історій у користувачів не залишається.

Easil

Вартість набору базових функцій – безкоштовно. При купівлі розширеного набору ціна буде складати 7.50 доларів.

Easil це популярний вид платформи у вигляді розширення в браузері. У додатку встановлено більше кількість різних інструментів і готових шаблонів для історій. За допомогою такого набору можна легко зробити маркетингові публікації та пости в Instagram Stories.

Читайте також:
Групи в Instagram: як створити та закрити

У наборі містяться картинки і шаблони для успішного просування інформації в мережі.

Перше, що необхідно зробити, це зареєструватися. Для цього слід натиснути кнопку «Create New Design».

Професійні Stories — самостійно і безкоштовно

Після створення облікового запису з’явиться можливість вибирати вже готові на сайті шаблони. Для початку роботи необхідно перейти в розділ Sizes. Далі відкрити вкладку Social Media, в ній вибрати пункт Instagram Stories.

Професійні Stories — самостійно і безкоштовно

З’являться вже готові приклади робіт, в яких буде необхідно лише вписати свій текст. Крім цього доступні функції для редагування шрифту.

Професійні Stories — самостійно і безкоштовно

На наданих шаблонах є можливість переміщати і видаляти будь елемент.

В панелі розташована з правого боку є функції, які дозволяють додавати різні креативні елементи від зображень і іконок до анімацій.

Easil містить в собі великий набір базових зображень, які можна використовувати для розробки власного оформлення. Щоб скористатися ними, досить натиснути на іконку у вигляді фотоапарата і ввести в пошуку потрібний тег.

Професійні Stories — самостійно і безкоштовно

Після завершення редагування файлу, його готовий варіант можна завантажити на пристрій у форматі PNG.

Професійні Stories — самостійно і безкоштовно

Quik

Розповсюджується повністю безкоштовно.

Quik можна завантажити як для iOS, так і Android систем. Це програмне забезпечення дозволяє швидко редагувати записані з камери GoPro ролики. У програмі є великий набір інструментів для редагування відео. Одержані матеріали після редагування можна розміщувати як постів у соціальних мережах.

Після завантаження і запуску програми потрібно натиснути кнопку «+», для того щоб додати 5 фотографій або відео з пристрою.

Професійні Stories — самостійно і безкоштовно

Після додавання фотографій необхідно розмістити їх у порядку програвання на екрані. При редагуванні відео ролика необхідно натиснути по розділу Hilights щоб виділити моменти для публікації в історії. Для збереження результату потрібно натиснути на кнопку Add.

Читайте також:
Скільки символів можна використовувати в пості Instagram

Hype Type

Додаток безкоштовний, але є вбудовані покупки у вигляді розширень

Hype Type розробляється для мобільних систем iOS і Android. Через додаток можна додавати в історію тексти і музичні заставки.

Через програму можна знімати відразу фото або відео або додавати вже готовий матеріал втерши екран вгору.

Професійні Stories — самостійно і безкоштовно

На вибраному елементі можна відразу розмістити текст. Для цього необхідно натиснути на символ Т і розмістити рядок введення в потрібне місце.

Професійні Stories — самостійно і безкоштовно

Для редагування елемента досить два рази швидко натиснути на нього. Як тільки весь процес буде завершений для збереження роботи, необхідно натиснути на синю пташку.

Adobe Spark Post

Базовий варіант безкоштовний. Преміум підписка на місяць коштує 9.99 доларів.

Adobe Spark Post містить велику базу маркетингових шаблонів, а також фонів і шрифтів. При роботі в преміум записі з’являється можливість додавати власні шаблони і логотипи.

Для створення крутих і професійних постів в Instagram stories за допомогою додатка, необхідно відвідати сайт spark.adobe.com і пройти процес реєстрації.

Виконавши ці дії, у особистому кабінеті натисніть кнопку «+» після чого в новому віконці натисніть на розділ Post, для створення нового посту.

Професійні Stories — самостійно і безкоштовно

За допомогою доступних інструментів створіть пост самі або скористайтеся готовими шаблонами.

Головна особливість програми широкі налаштування шрифтів та тексту. Натиснувши на розділ Text з’явиться колесо. Переміщаючи за нього зелену крапку на шаблоні будуть змінюється стилі написання. Після вибору підходящого для збереження результату слід натиснути Done.

Професійні Stories — самостійно і безкоштовно

Для збереження своєї роботи перейдіть у вкладку Download.

Розглянуті програми для різних платформ дозволять вам створювати цікаві та унікальні пости та історії в соціальних мережах абсолютно безкоштовно. Експериментуйте і діліться з публікою цікавими та живими моментами додаванням професійних ефектів.

Моя довідка - Корисні поради