Професійні інструменти для роботи з YouTube

Професійні інструменти для роботи з YouTube

Коли мова заходить про соціальних мережах, у кожного з нас виникають перші асоціації: ВКонтакте, Instagram, Однокласники. Але є ще популярний відеохостинг YouTube, який не слід списувати з рахунків.

На сьогоднішній день канал на Ютубі – це прекрасна альтернатива сайту. Тут зручно стежити за статистикою. Але навіть при створенні унікального і цікавого контенту ніхто не може гарантувати вам належної уваги з боку глядацької аудиторії. Те ж саме стосується і статей на сайтах. Текст може бути грамотним, оригінальним, чіпляти, але люди його не читають.

А все тому, що для просування будь-якого проекту потрібні спеціальні проф. інструменти. Пам’ятайте про те, що передплатники не прийдуть на Ютуб-канал самі по собі. Принаймні, таких буде не багато. І все-таки, як поліпшити контент на каналі і залучити якомога більше постійних глядачів?

TubeBuddy

Представляє собою безкоштовний розширення браузера.

Сервіс створений для тестування контенту. Просто запустіть перевірку і дізнайтеся, наскільки ефективні ваші матеріали для публікації на каналі.

Що можна затестить:

  • Заголовки для відео;
  • Теги;
  • Превью;
  • Опис.

По закінченню перевірки програма підкаже, які дії необхідно застосувати для збільшення кількості переглядів. Система вибере оптимальну концепцію і запропонує її вам. Час публікації відеоролика визначте ви самі.

За допомогою інструменту планування також можна вказати дату видалення контенту або закриття доступу до нього.

Сервіс TubeBuddy стежить за рейтингом каналу, порівнює його показники зі статистикою інших профілів. Тут також можна побачити, що відбувається з вашими відеозаписами в пошуку Гугл.

Розширення TubeBuddy: хто використовує?

  • Бренди;
  • Агентства;
  • Автори відеоконтенту.

SocialBlade

Сервіс створений для відстеження статистики Ютуб і інших популярних платформ. З його допомогою можна удосконалити просування в соцмережах.

Приділіть більше уваги метрик, аналізуйте конкурентів. Нижче, як приклад, представлена статистика каналу Ніка Пателя:

SocialBlade дозволяє порівнювати до трьох YouTube-каналів одночасно. Ви можете порівнювати свій канал відразу з декількома конкурентами.

Сервіс пропонує своїм користувачам ще одну цікаву функцію. SocialBlade визначає, ким є автора каналу на відеохостингу. За допомогою цих даних можна визначити, яким чином конкуренти монетизують свої проекти.

YouTube Studio

Це офіційний додаток для творців відеоконтенту.

Полегшує роботу тим, хто любить контролювати процес зі смартфона. Це must have для авторів роликів, які займаються просуванням каналу з повною віддачею. Скористайтеся програмою, якщо вважаєте себе серйозним і професійним людиною в цій сфері.

У модному додатку доступна аналітика в реальному часі. Активуйте повідомлення, щоб не випустити з уваги нічого важливого!

Woobox

Цей інструмент служить для управління рекламою на інших каналах.

Додаткова функція: імпорт відео на Фейсбук. Ви можете вибрати перше відео для демонстрації у вкладці. Користувачі побачать його відразу ж після переходу. Woobox «подарує вам безліч нових фоловерів. Ви зможете конвертувати звичайних глядачів майданчика у покупців.

Щоб ознайомитися з оновленнями вашого каналу на YouTube, користувачам зовсім не обов’язково відвідувати відеохостинг.

Bitly

Досвідчені маркетологи просувають контент у соціальних мережах та на різних сайтах. Вони рекламують відео, прикріплюючи потрібні посилання. В «сирому» вигляді це виглядає вкрай непривабливо. Щоб зробити красиву посилання, скористайтеся сервісом Bitly.

Найчастіше довгі посилання з UTM-мітками виглядають нітрохи не симпатичніше. Але тепер ви знаєте, як вирішити і цю проблему!

PixLr

Превью – це те, що служить наживкою для рибки». Хочете зачепити увагу глядацької аудиторії? Тоді попрацюйте над створенням оригінальної і помітною вставки для ролика. Інструмент PixLr дозволить реалізувати навіть найскладніші творчі задуми.

На цьому можливості сервісу не обмежуються. З його допомогою ви також можете вставляти картинки в будь відеоролик. Тут є шари і ефекти – все, що необхідно для втілення сміливих ідей.

Tubular Insights

Іноді його називають ReelSEO. Цей інструмент – справжня знахідка для тих, кому важливо бути в тренді. З його допомогою легко аналізувати стратегію видеомаркетинга. Тут новачок зможе отримати важливі поради по роботі в контентом.

Завдяки численним і зрозумілих рекомендацій експертів ви спростите складні завдання до неможливості. TI відстежує відеоролики по всьому світу. Далі відбувається розбивка контенту тенденціям. Ця інформація є дуже цінною для тих, хто хоче створювати актуальні матеріали для відеохостингу YouTube.

У блогах ви знайдете безліч постів про грамотному і прогресивному веденні каналу.

Keyword Tool

Сервіс підбору слів для відеохостингу YouTube (працює по аналогії з Yandex Wordstat).

Відмінний інструмент для збору ключів. Додавайте в свої відеоролики актуальні заголовки і популярні теги. Даний сервіс цілком придатний для пошуку ключів з довгим хвостом.

Ще раз акцентуємо вашу увагу на тому, що просування контенту на YouTube – це не менш серйозна задача, ніж розкрутка сайту. Будь-який проект потребує пошукової оптимізації. На відеохостингу свій пошук, але і його «смаків» потрібно догодити.

Для досягнення успіху недостатньо знімати хороші відеозапису з подальшою публікацією контенту на платформі. Найголовніше – це те, щоб вас охоче дивилися люди. Скористайтеся Keyword Tool для просування конент в органічному пошуку.

Camtasia

Популярний софт для запису екрану і редагування відеофайлів.

Запис екрану знадобиться для розширення тематики контенту. Забудьте про нудному Блокноті для різних позначок! Віддайте свою перевагу професійного інструменту Camtasia. Зробіть свої відео цікавіше і корисніше. Користувачам також доступна запис екрану смартфона.

vidIQ

Інструмент для відстеження різних метрик YouTube-каналу.

З його допомогою ви зможете краще пізнати своїх передплатників. А коли знаєш свою аудиторію, то і взаємодіяти з нею набагато простіше. Отримані дані допоможуть удосконалити контент.

Додаткові функції сервісу vidIQ:

  • Пошук лідерів думок для співробітництва;
  • Модерація коментарів;
  • Інші «примочки» для підвищення конкурентоспроможності.

Встановіть безкоштовне розширення для браузера Google Chrome, якщо хочете шукати ключі і теги, які встигли сподобатися іншим популярним каналах.

Creator Academy

Даний сервіс неодноразово був рекомендований самим відеохостингом Youtube.

Це справжній рай для новачка. Тут є навчальні посібники на будь-який смак! Відвідайте Creator Academy, щоб заповнити всі «прогалини» в знаннях щодо популярної відеоплатформи і ефективного просування контенту на ній.

Фільтрувати інформацію за рубриками та рівнем свого досвіду. Вивчіть базові гайди, якщо хочете дізнатися про все з самого початку.

Hootsuite

Даний інструмент замикає список найбільш популярних і корисних сервісів для роботи з Ютуб. Однак це не применшує його значимості.

Планувати завантаження контенту за допомогою Hootsuite дуже просто! Сервіс також стане в нагоді тим користувачам, яким потрібний автоматичний імпорт роликів в інші соцмережі.

Примітка: якщо ви зібрали цілу команду для просування YouTube-каналу, але не хочете давати своїм партнерам повний доступ до аккаунту, даний сервіс вирішить цю проблему моментально. У Hootsuit доступні всі необхідні функції.

Висновок

Успіху досягає той, хто не тільки створює крутий відеоконтент, але і вміє «смачно піднести» його публіці. Скористайтеся професійними інструментами зі списку для поліпшення контенту та оптимізації каналу в цілому.

Моя довідка - Корисні поради