Продажі в ВК — міфи і реальність

Продажі в ВК — міфи і реальність

Багато користувачів соціальної мережі навіть не підозрюють про те, як насправді відбувається продаж через ВК. Абсурдні міфи, поширювані по Інтернету, як чума в середньовічній Європі, збивають їх з пантелику. Пропонуємо вашій увазі добірку найбільш поширених вигадок про продажі.

Продажу починають зростати відразу ж після створення групи

Якби все було саме так, власники спільнот ВКонтакте давно б шукали надійне сховище для своїх мільйонів. Насправді, створення та ведення групи – це початковий етап просування.

Ви повинні балувати аудиторію регулярним контентом. Публікуйте корисні, цікаві і модні матеріали. Експериментуйте і впроваджуйте нові фішки. Відстежуйте реакцію публіки на будь-які зміни. Грамотно налаштовуйте таргетинг. І ось тоді, можливо, з’являться перші вдалі угоди.

Чим більше передплатників у ВК, тим більше клієнтів

Скільки ж груп ВК можна віднести до недобросовісних «любителів» накрутки. Їхні власники упевнені в тому, що величезна кількість передплатників – це гарантія успіху. На їхню думку, продажу в ВК ростуть у тієї ж прогресії, що і учасники спільноти.

Фоловерів групи можуть стати випадкові люди. Який сенс їх колекціонувати? Це негативно відбивається на якості аудиторії.

Негативні відгуки – це «петля на шию» репутації бренду

Чудово, якщо ви модерируете образи і жорсткий тролінг в коментарях групи. Ви дбаєте про комфорт своїх передплатників, які навряд чи бажають читати подібний бруд. Інша справа – негативні відгуки. Їх не рекомендується чистити або ігнорувати. Це думка людини, яке потрібно правильно обробити. Відповідайте на всі коментарі, але робіть це професійно.

Інші користувачі побачать негативну думку, а потім – ваш компетентну відповідь. Вони побачать відсутність страху і вашу експертність в тому чи іншому питанні. Це завжди викликає повагу.

Чим більше хештегов, тим вище продажу

Можливо, але тільки якщо мова йде про будь-який інший соціальної майданчику. З ВКонтакте це не працює. Можете переконатися у цьому особисто, опублікувавши на сторінці посаду з більш ніж 11 тематичними мітками. Перейшовши по будь-якій з них, ви не виявите власної публікації у стрічці.

ВК негативно ставиться до затятим шанувальникам хештегов. Збільшити продажі в ВКонтакте таким шляхом не вийде.

Просування у ВКонтакте необхідно всім

Ви впевнені в тому, що в даній соціальній мережі присутня достатня кількість ваших потенційних клієнтів? Якщо ви торгуєте товарами hand-made, то можливо. Але що, якщо ви продаєте двигуни MT3 для тракторів? Так, на це рекламне пропозицію з задоволенням збіжаться всі школярі і студенти з мегаполісів. Це жарт. Впевнені в тому, що тут наявна ваша ЦА – пробуйте торгувати. А якщо ні, то навіщо витрачати час/гроші даремно?

Просування в ВК – марне заняття

Як продавати ВКонтакте, якщо скептики проти? У попереднього міфу є інша сторона. Деякі користувачі (незалежно від роду діяльності) впевнені, що немає ніякого сенсу просувати бізнес на теренах соціальних майданчиків. Мовляв, соцмережі створені для відпочинку і розваг. Насправді, ВКонтакте може похвалитися величезним списком товарних категорій. Тут можна купити/продати майже все.

Контент повинен бути присвячений тільки бренду

Ви часто підписуєтеся на паблики, які цілими днями твердять про свої товари, послуги, акції та особливості виробництва? «Купи, Купи, купи!». Рано чи пізно це набридає. Подібний контент потрібно розбавляти чимось іншим, не менш важливим і корисним для аудиторії.

Досить публікувати кілька постів на тиждень. Їх і так ніхто не читає!

Якщо пости ніхто не читає, значить, потрібно оптимізувати контент. Це точно не привід писати менше і рідше. Користувачі охоче стежать за живими і активними спільнотами, в яких простежується регулярний постинг.

Ведення групи ВКонтакте можна доручити кому завгодно. Це простіше простого!

Вести спільноту Вконтакті і успішно вести спільноту Вконтакті – це різні речі. Не можна довіряти настільки складні і численні обов’язки людині, яка нічого не розуміє в просуванні.

Продаж через ВК – це не просто розміщення гарних картинок з товарами. У цьому треба знати толк!

Просування в соціальній мережі – це бюджетно або безкоштовно

Безумовно, вартість кожного фолловера/клієнта підраховується індивідуально. Все залежить від роду діяльності компанії, цільової аудиторії, асортименту та інших характеристик.

Неможливо посперечатися і з тим, що деяким підприємцем у цьому сенсі щастить. Вони дійсно вкладають у просування демократичні суми. Але дешевим задоволенням це точно не назвеш.

Чим більше показів, тим більше продажів

Як продавати через ВК і скільки показів ставити на людину? Налаштування системи дозволяють вказувати до 5 показів на 1 користувача. Однак ви ризикуєте злити рекламний бюджет даремно. Які гарантії, що ви підключили повторні покази на потрібну аудиторію? Гарантій немає. Як продавати в вк правильно: краще вибирати «До 1 показу…» в налаштуваннях рекламної кампанії.

Якщо користувач приховав оголошення, потрібно з ним розпрощатися

З одного боку, ви маєте право відмовитися від роботи з тими клієнтами, які не побажали бачити ваше оголошення надалі.

З іншого боку, якщо ваша клієнтська база не так вже велика, то як продавати товари в вк, заносячи останніх людей у чорний список? Не варто кидатися в крайності. Реклама не завжди чіпляє з першого разу. Змініть формат оголошення і повторіть спробу.

Моя довідка - Корисні поради