Продаж акаунтів Instagram: топ кращих бірж

Зміст

 • Хто і навіщо купує готові акаунти
 • Вигідно це
 • Які існують небезпеки при купівлі профілю
 • Як правильно купувати аккаунт
  • 1. Перевірка.
  • 2. Торг.
  • 3. Передача даних.
 • Де придбати Instagram профіль
 • Кращі біржі з продажу акаунтів
  • Instaline
  • Insta trade
  • Riov

Останнім часом соціальна мережа Instagram користується все більшою популярністю серед інтернет-користувачів.

Більшість людей використовують даний ресурс для обміну фотографіями зі своїми знайомими і близькими, але існують і ті, хто активно займається бізнесом, торгівлею, рекламою або наданням послуг з допомогою даного сервісу.

Instagram дає можливість пропіарити свій власний проект або отримати винагороду за розміщення різних афіш на сторінці особистого профілю. У будь-якому випадку, який би спосіб заробітку не вибрав користувач, йому знадобиться велика аудиторія передплатників. Без її наявності оголошення просто не буде кому дивитися.

Кількість щоденних відвідувачів є основним показником успішності облікового запису. Щоб не займатися самостійною розкруткою сторінок, оскільки це може зайняти досить тривалий час, багато воліють купити вже готовий Instagram профіль. Тим більше, в майбутньому всі витрати окупляться багаторазово.

Хто і навіщо купує готові акаунти

Коли instagram-користувач вирішує зайнятися бізнесом в даній соціальній мережі, то перед ним постає вибір: створити нову сторінку й просувати її самому або придбати вже розкручений профіль. Створення з нуля потребує великих зусиль і не один витрачений місяць. Такий спосіб має лише одним плюсом, а саме – непотрібністю вкладати гроші на початковому етапі.

Альтернативою першим варіантом є покупка готового аккаунта, який вже буде містити велику кількість фоловерів. У такому випадку варто звернути увагу на їх активність і реальність, оскільки нерідко продавці спеціально накручують передплатників, які є фейком.

Продаж акаунтів Instagram: топ кращих бірж

Від таких користувачів не буде толку, оскільки їх сторінки не справжні. Їх власники не зацікавлені в чому-небудь, крім підписки.

Якщо ж ресурс для покупки обраний надійний, а профіль уважно перевірений і правильно підібраний – то можна брати. Все, що залишиться, це змінити назву, аватарку, контактні дані та наповнити акаунт власним контентом. Після такої виконаної роботи профіль буде повністю готовим до використання у власних цілях.

Читайте також:
Що робити, якщо неможливо завантажити зображення Instagram натисніть щоб повторити»

Якщо ж наміри спрямовані в бік заробітку на розміщеної реклами, то навіть не доведеться змінювати що-небудь. Така сторінка буде вимагати тільки регулярного додавання нових публікацій. Це, зрозуміло, відбувається не безкоштовно, тому власник буде отримувати певну плату за виконану роботу.

Тому, якщо метою створення нового аккаунта є заробіток на ньому, то набагато вигідніше буде придбати вже готовий профіль.

Вигідно це

Для створення сторінки з нуля існує тільки кілька причин: відсутність грошових коштів або небажання платити, або ж жага пройти шлях становлення облікового запису від початку і до кінця. Інших позитивних моментів просто немає.

Якщо людина планує зайнятися бізнесом в Instagram, то він повинен розуміти, що без будь-яких витрат просто не обійтися. Шкодувати грошей тут просто немає сенсу, оскільки старт будь-якої торгівлі, навіть в реальному житті, вимагає вкладень.

Якщо створення нового аккаутна небагато користі, то яка вигода від його покупки? У даному способі існує кілька основних переваг:

 • Головною перевагою є значна економія часу. Для серйозних заробітків потрібно профіль, у якого не менше 10 000 реальних фоловерів. Набрати таку велику аудиторію вручну дуже непросто. Навіть за умови спонсорування розкрутки нової сторінки, на це може піти кілька місяців. При купівлі нового аккаунта до роботи можна приступити негайно.
 • Наявність активної аудиторії. Якщо профіль існує протягом тривалого часу, то серед передплатників напевно присутні люди, які регулярно ставлять лайки і пишуть коментарі. Чим більше таких користувачів мережі, тим цінніший дана сторінка.
 • Величезний вибір. Сервіси з продажу готових акаунтів пропонують своїм користувачам безліч багатотисячних облікових записів на будь-який смак. Залишається тільки зробити вибір згідно теми, ціною та кількість фоловерів.
 • Продаж акаунтів Instagram: топ кращих бірж

  Які існують небезпеки при купівлі профілю

  Користувачі інтернету нерідко стають жертвами шахраїв. Такі ресурси не є винятком.

  Читайте також:
  Хайлайтс в Instagram: що це таке, як створити і завантажити

  Навіть якщо вибрати надійний для здійснення покупки сервіс, то це не означає що самі учасники конкретного ресурсу не можуть займатися махінаціями. Варто бути вкрай обережним, перевіряти вибрані сайти і надані облікові записи.

  Якщо досвіду з придбання Instagram облікових записів, то слід дотримуватися кількох основних рекомендацій:

 • Перш ніж робити покупку, краще проаналізувати ринок. Особливу увагу варто звертати на запропоновані ціни. Вартість сторінки змінюється в залежності від кількості фоловерів.
 • Перед придбанням потрібно ретельно перевірити вибраний обліковий запис. Передплатники повинні бути справжніми, а коментарі і лайки – не накрученими. Також у власника слід запросити докладну статистику.
 • Обов’язковим є надання посилання на профіль. Нерідко її можуть приховувати, нібито з міркувань безпеки. Але здійснювати таку покупку ні в якому разі не можна, оскільки можна купити «кота в мішку».
 • Шахраї на кожному кутку, тому варто їх остерігатися. Якщо продаж відбувається за допомогою інших мереж, таких як Facebook або ВКонтакте, то слід особливу увагу звернути на профіль продавця, подивитися дату реєстрації облікового запису. Якщо він створений недавно і практично не заповнений, то це перший тривожний знак. Швидше за все – це обман.
 • Головним правилом безпеки є уникнення передоплати або повної оплати. Шахраї часто користуються довірою недосвідчених користувачів, тому вдаються до таких хитрощів. Ні в якому разі не можна платити наосліп.
 • Як правильно купувати аккаунт

  Нерідко, після попереднього переказу грошових коштів, продавець раптово зникає. Також бувають випадки, коли людина набуває обліковий запис, але через деякий час вона стає недоступною. Це відбувається з тієї причини, що колишній власник скористався відновленням пароля, а потім змінив його.

  Тому варто дотримуватися рекомендацій навіть після покупки. Відразу ж після отримання даних для входу слід змінити пароль і, по можливості, прив’язати іншу електронну пошту. Також слід виявити будь-які інші прив’язки до соціальних мереж чи сервісів і відключити їх.

  У загальній складності, купівлю аккаунта можна розділити на кілька етапів. Кожен з них слід розглянути детальніше.

  Продаж акаунтів Instagram: топ кращих бірж

  1. Перевірка.

  Першим ділом, покупцеві буде протестувати вибраний профіль. Це означає, що потрібно визначити справжній відсоток реальних фоловерів. Також слід більш ретельно ознайомитися зі статистикою.

  Читайте також:
  Що таке Карусель в Instagram і як її зробити

  Важливим процесом є попередня перевірка. Вона допоможе визначити рентабельність цього облікового запису. Її сенс полягає в пробному запуску рекламного оголошення.

  Не потрібно шкодувати грошей на цю процедуру, оскільки, у разі придбання поганий облікового запису, можна втратити набагато більше, особливо, якщо сторінка обійшлася більше ніж в 20 тисяч рублів.

  2. Торг.

  У разі успішної перевірки не варто поспішати віддавати гроші. Нерідко ціни на подібні послуги бувають завищеними. Тому можна поторгуватися з продавцем. В цьому випадку слід спиратися на середню ціну за одного передплатника, яка становить приблизно 2-3 рубля.

  3. Передача даних.

  Існує всього два безпечних способу для передачі даних при купівлі-продажу:

  • з допомогою посередника;
  • попередня передача даних.

  При обміні повинні бути надані наступні відомості:

 • Login і password від Instagram профілю.
 • Номер при реєстрації.
 • Посилання на сторінку.
 • Наявність прив’язок до інших сервісів.
 • Дані електронної пошти.
 • Продаж акаунтів Instagram: топ кращих бірж

  Де придбати Instagram профіль

  Існує кілька можливостей придбати готовий Instagram аккаунт:

 • Першим з них є зв’язок безпосередньо з продавцем безпосередньо. Для цього йому слід надіслати пропозицію в особисті повідомлення або, при можливості, на пошту.
 • Використання спеціальних інтернет-сервісів. У мережі їх існує величезна безліч.
 • Через групи, які надають дані послуги. Їх можна знайти Вконтакті або Facebook.
 • Кращі біржі з продажу акаунтів

  Продажем акаунтів в Instagram займаються спеціальні сервіси. Якщо є бажання купити готовий профіль на біржі, то варто придивитися до наступним:

  Instaline

  Даний ресурс має дуже практичне меню, завдяки якому зручно користуватися сайтом. Кожен представлений товар має докладний опис. Значна внутрішня технічна підтримка користувачів.

  Insta trade

  Даний сервіс володіє величезною базою готових акаунтів. Сайт працює не так давно, всього з 2016 року, але за цей нетривалий час зміг залучити велику кількість аудиторії.

  Riov

  Дана біржа має дуже зручний пошук, завдяки якому навіть новачок зможе підібрати потрібний профіль. Даний ресурс відкритий не так давно, тому має не такий великий список запропонованих облікових записів.

  Моя довідка - Корисні поради