Продаж акаунтів Instagram і як на цьому заробити?

Соціальні мережі – вже далеко не тільки спосіб спілкуватися з людьми з будь-яких точок земної кулі. Зараз в інтернеті можна непогано заробляти, і соціальні мережі – один з основних способів отримувати дохід «з повітря». Рекламні пости, торгівля, надання послуг або партнерки – найпоширеніші варіанти. Ще один, не настільки популярний – продаж акаунтів Instagram.

Як заробляти на продажу акаунтів в Instagram?

У Інсте багато пабликов і блогів, присвячених темам, які може розкрити в принципі будь-яка людина. Немає прив’язки до особистості, а отже, легко можна передати ведення профілю іншому користувачеві. Незважаючи на те, що влітку 2019 року соціальна мережа заборонила продаж сторінок, все ще залишаються ті, хто продовжує цим займатися.

Продаж акаунтів Instagram і як на цьому заробити?

Якщо ви задумалися про те, що продаж акаунтів Instagram може стати прибутковою справою для вас, необхідно розібратися з багатьма пунктами. Це – далеко не швидкий заробіток, а створення досить великої аккаунта з передплатниками може забрати надто багато часу і сил, щоб ідея залишалася рентабельною. Тому для того, щоб продаж акаунтів Instagram з передплатниками могла принести відчутний дохід, доведеться вести кілька сторінок одночасно. Також дуже рекомендую створювати індивідуальні пошту і Фейсбук. Якщо при продажу ви в комплекті залишите електронну адресу і ФБ, до яких прив’язана Інста, у фотосети буде менше підозр у тому, що ви продаєте сторінки.

За скільки можна продати аккаунт?

Перейдемо до головного питання. За скільки можна продати акк? Все залежить від того, яких показників вдалося досягти. Відстежити їх можна в розділі «Статистика». Для того, щоб привести приклади і пояснити важливість тих чи інших метрик, мені доведеться трохи проспойлеріть фінал і розмістити кілька скрінів з біржі акаунтів, де можна легко і швидко штовхнути сторінку.

Продаж акаунтів Instagram і як на цьому заробити?

Отже, для визначення приблизної вартості профілю потрібно звернути увагу на наступні показники:

 1. Передплатники і їх якість. Кількість передплатників – перше, що кидається в очі. І покупці також дивляться на ці цифри. Але в їх числі можуть бути і боти. Не варто вважати, що фейковую аудиторію не вирахувати. Будь-який покупець перевірить фоловерів на фейковость. Крім того, такі показники легко покажуть, реальні у вас передплатники чи ні.
  Продаж акаунтів Instagram і як на цьому заробити?
 2. Залученість. Тобто, те, наскільки передплатники зацікавлені у вашому контенті. Якщо говорити грубо, цей показник формують лайки і коментарі.
 3. Охоплення. Цю метрику деякі плутають з переглядами. Так, механіка майже та ж, але в охопленні фіксуються лише унікальні користувачі, які бачили посаду або профіль.
 4. Способи розкрутки. Те, як користувач розкрутився, безпосередньо впливає на якість аудиторії. Найпоширеніші варіанти на біржах – массфолловинг і взаємний піар.
 5. Вік профілю. На кожного користувача накладені обмеження. Якщо сторінка більше півроку, їй система довіряє більше. Тому в інтернет-товари з’явилася особлива категорія – акаунти з отлежкой, тобто ті, яким більше півроку, і які можуть довше вести просування массфолловингом.
Читайте також:
Як зробити живе фото в Instagram швидко і безкоштовно

А тепер кілька прикладів з біржі разом із показниками. Враховуйте також, що ціноутворення у цій сфері ніяк не регулюється законом і часто визначається зарозумілістю власника. На скріншоті це прекрасно видно. До речі, зауважте, що хтось продає навіть особисті акаунти.

Продаж акаунтів Instagram і як на цьому заробити?

З чого почати продаж акаунтів в Instagram?

Як ви можете зрозуміти, у цій статті ми не будемо писати про те, як зробити бізнес на продажу профілів з отлежкой. Це отже зрозуміло – реєструєте купу сторінок, зберігаєте інформацію і чекаєте, поки пройде близько півроку. Потім продаєте. Але затія так собі, чесно кажучи, якщо згадати, що зараз для реєстрації потрібно використовувати номер телефону – сімка може вийти дорожче, ніж акк.

Я можу виділити наступні етапи, якщо ви вирішили все ж спробувати продавати сторінки в Інсте:

 1. Реєструємося. Я могла б сказати, що ім’я і нікнейм не важливі, адже потім цією Инстой будуть користуватися інші люди. Але пам’ятайте, що від цього залежить те, наскільки швидко ви зможете просуватися.
  Продаж акаунтів Instagram і як на цьому заробити?
 2. Оформляємо акк. Все повинно бути максимально креативно і, що не менш важливо – інформативно. Люди повинні з перших секунд зрозуміти, що можуть знайти на сторінці і хочуть вони підписатися. Також важливі контент і тематика. Виберіть щось хайповое. Наприклад, вже давно в тренді тримаються паблики зі смішними відео.
 3. Вибираємо спосіб просування. В даному випадку, звичайно, можна використовувати націлювання. Але це може бути нерентабельним, і ви витратите більше, ніж можете заробити. Хорошим варіантом залишається массфолловинг і взаємний піар. Якщо ви постійно займаєтеся розкруткою, раджу набрати групу партнерів, які будуть рекламувати вас безкоштовно. Якщо ж їх немає, купуйте рекламні пости в пабликах зі схожою тематикою. Часто вигідно, крім тих профілів, які ви продаєте, мати який-небудь великий основний, в якому можна буде не тільки заробляти, але і піарити свої інші проекти.
 4. Постійно влаштовуємо чистку. Чим менше ботів і неактивних передплатників, тим краще сторінці. Можна, звичайно, і забити, але не рекомендую – чим якісніше аудиторія, тим вище її вартість. Необов’язково влаштовувати це вручну, інструменти просування часто є відповідний функціонал, і видалити ботів стає справою п’яти хвилин. Детальніше читайте тут.
Читайте також:
InstaTag - Хештеги які посідають третє місце за популярністю в Instagram

Продаж акаунтів Instagram і як на цьому заробити?

Способи просунути свій обліковий запис, щоб швидше його продати

Створити Instagram аккаунт для продажу недостатньо, потрібно досить швидко і ефективно його розкрутити. Частково я вже торкнулася цієї теми вище – багато з реально швидких і хороших способів обходяться занадто дорого і можуть не тільки не дозволити вам заробити, але і відвести в мінус. Найпоширенішою та вигідною комбінацією є сервіси комплексного просування і взаємний піар та реклама.

 

Можу порадити наступні сервіси:

 1. Zengram. До Зенграму приходять багато. Він дозволяє також шпигувати за конкурентами, що дає цінну можливість вчитися не на своїх, а на чужих помилках. Ця опція називається Инсташпион. Вартість послуг зі знижкою становить 792 рубля.
  Продаж акаунтів Instagram і як на цьому заробити?
 2. Instaplus. Парсинг аудиторії, масові дії по ній і функціонал розсилок. Все це обійдеться в 399 рублів для однієї сторінки. Якщо потрібно більше, доведеться віддавати вже 1199 рублів за 5 профілів. Для початку піде, але, якщо у вас куди більше «товарів», доведеться скористатися іншим сервісом.
  Продаж акаунтів Instagram і як на цьому заробити?
 3. Tooligram. В плані можливостей цей інструмент не дуже відрізняється від аналогів. Є у вигляді сервісу, так і у вигляді програми. Перший варіант нам обіцяють від 199 рублів на місяць, але враховуйте, що багато функціонал доведеться докуповувати. А ось софт за 1199 рублів і без обмеження за кількістю акаунтів може реально допомогти.

Продаж акаунтів Instagram і як на цьому заробити?

Як продати розкручений аккаунт?

Припустимо, справу закінчено, достатню кількість передплатників вже набрано і можна продавати. Як це зробити? Якщо ви регулярно збираєтеся регулярно реєструвати сторінки на продаж, віддавайте в комплекті з ними також пошту і ФБ. Електронну адресу причому повинен бути саме той, на який була здійснена реєстрація.

Знайти покупців можна кількома способами:

 1. Подавши оголошення на сторінці або розміщуючи відповідні хештегі. Покупець вийде на вас, і ви домовитеся, нічого складного.
 2. В інших соціальних мережах. Це також можуть бути хештегі, паблики або обговорення в них.
 3. Біржа продажу акаунтів Instagram. Працює як інтернет-магазин.
Читайте також:
Що таке гіф в Instagram і як цим користуватися?

Продаж акаунтів Instagram і як на цьому заробити?

У перших двох випадках продаж складніше. Ви і покупець, найімовірніше, не знайомі, у вас немає причин довіряти. У такому випадку ви можете домовитися, що людина перераховує вам половину суми, ви скидаєте всі дані, він їх міняє і віддає останні гроші. Але варіант, чесно кажучи, так собі. Також вдаються до послуг сторонніх гарантів. Найбільш зручним варіантом є біржі – в них включена опція безпечної операції, ваші інтереси захищені сервісом. Де продати акаунт Instagram? Вирішувати вам.

Біржі для продажу акаунтів

Хоча я і не знаю, що саме ви оберете – продавати вручну або через біржу, список непоганих сайтів я вам дам.

 1. instaline.biz. Саме з цього сайту я прикріплювала скріншоти. Дуже зручно, що тут на табличці товару вказані важливі показники – кількість передплатників, середня кількість лайків і спосіб розкрутки. Комісії, наскільки я зрозуміла, тут немає, сайт працює швидше як дошка оголошень і гарант.

  Продаж акаунтів Instagram і як на цьому заробити?Приклад оформлення лоту

 2. Smmacc. У вигляді списку розглядати товари зручно, в розділі «Чому ми?» аргументовано, чому їм можна довіряти.
  Продаж акаунтів Instagram і як на цьому заробити?
 3. trade-groups.ru. Інтерфейс зручний, інструкції ясні, також є скоріше дошкою оголошень і гарантом.
  Продаж акаунтів Instagram і як на цьому заробити?

Хоча Instagram в 2019 році і заборонив перепродаж сторінок, все ще залишаються ентузіасти, які сподіваються заробити на цьому. Чи Реально це? На мій погляд, ідея сумнівна – по-перше, покупця можуть відразу заблокувати, а по-друге, занадто багато сил потрібно вкладати у «товар», щоб це були легкі гроші.

Запитання наших читачів

Продаж акаунтів Instagram і як на цьому заробити?#1. Чому Instagram заборонив продаж акаунтів?

Тому що на це були побудовані схеми шахрайства, що псувала репутацію Инстаграма. Саме тому правила були посилені.

Продаж акаунтів Instagram і як на цьому заробити?#2. Яке покарання може бути накладено за перепродаж?

Як і за будь-який інший серйозний проступок, бан. Звичайно, це зашкодить покупця, а не продавця. І такий наслідок зменшило кількість потенційних покупців.

Продаж акаунтів Instagram і як на цьому заробити?#3. Чи варто купувати собі розкручену сторінку?

Враховуючи посилення правил соціальної мережі, варто бути максимально обережними – робіть операцію лише в тому випадку, якщо у товару є пошта, на якій зберігся перший лист, і особистий Фейсбук.

Залишилися питання чи хочеш висловитися? Пиши у коментарі! А також дивись корисне відео по темі.

Моя довідка - Корисні поради