Продаж акаунтів Instagram: де і як купити/продати безпечно?

Продаж профілів в Інсте можна використовувати як постійне джерело доходу, якщо правильно продавати і убезпечити себе від шахраїв. Але перед продажем профілю його потрібно розкрутити і напрацювати активність серед передплатників. Розглянемо докладніше такий вид заробітку.

Для чого потрібна продаж акаунтів в Instagram

Продавати акаунт потрібно в тому випадку, якщо ви спочатку збиралися це зробити. Наприклад, ви любите розкручувати профілі до певного моменту, а потім вам стає нудно ними займатися. Так ви можете отримати гроші за свої труди і з новими силами розпочати з чистого аркуша. Чи можете це зробити, тому що знайшли інше, більш вигідне або цікаве заняття, а на старий акаунт у вас вже немає часу. Ну або ви можете відчути, що втрачаєте популярність.

Тому, якщо ви сумніваєтеся, що зможете знову почати рости, краще убезпечитися від ризиків і продати профіль. Цим можна промишляти у величезних масштабах і отримувати хороші гроші. Але мінус в тому, що ви так і продовжите кидати справи на половині шляху, хоча могли б піти далі і вийти на пристойний дохід.

Якщо ви вагаєтесь, продавати вам свій аккаунт чи ні, рекомендуємо ознайомитися з матеріалом “Продаж реклами в Instagram, як спосіб монетизації аккаунта”, можливо він допоможе вам прийняти рішення.

Де продати акаунт у Instagram?

Багато хто не знають, де продати акаунт Instagram, але відповідь досить простий. Є ціла купа місць, де це можна зробити. Це можуть бути як спеціальні біржі, так і паблики в ВК або ФБ. Досить вбити в пошуковику фразу «Як продати акаунт у Instagram» і вже з’явиться купа місць, де це можна зробити.

Біржі продажу Instagram

Існує не одна біржа продажу акаунтів Instagram. На них можна подивитися відразу кілька акаунтів і вибрати найбільш підходящий. Зазвичай біржі захищають своїх продавців і покупців, але беруть за це певну комісію з операцій.

З іншого боку, і покупець, і продавець можуть бути впевнені, що їх не обдурять. На біржах можна відразу бачити всі профілі та їх власників. Аудиторію, вартість і дохід. Продавати і купувати можна не тільки профілі із Инсты, але і з інших соціальних мереж.

Ось невеликий список бірж для продажу:

 • Salegroups;
 • Trade-groups;
 • Instaline;
 • Garant Market;
 • Zismo та інші.

Таких бірж може бути більше, але краще сконцентруватися на самому процесі, а не на різних майданчиках.

Як проходить процедура продажу Instagram?

Це залежить від того, де ви це робите. Якщо ви продаєте на біржі, то робити це потрібно за правилами біржі. Якщо самостійно, то процедура така:

 • Потрібно обговорити умови продажу.
 • Підтвердити бажання продажу і покупки.
 • Отримати оплату.
 • Передати логін і пароль.
 • Отримати другу частину оплати, якщо так було обговорено.
 • Все просто.

  Як правильно купувати процедура в Instagram?

  Алгоритм приблизно такий:

 • Ви обговорюєте всі умови.
 • Переводите частина оплати.
 • Заходьте в профіль і міняєте паролі.
 • Переводити другу частину оплати.
 • Ввічливо прощаєтеся.
 • Будьте акуратні – не попадіться шахраям. Але і самі не намагайтеся нікого обдурити.

  Помилки при продажу облікового запису

  Багато хто не знає, як продати Instagram аккаунт. В основному у них з’являються проблеми в тому, що вони виставляють аккаунт на продаж, але його ніхто не хоче купувати. Причина тут може бути в тому, що ви неправильно склали оголошення.

  Наприклад, вони вказують не всю інформацію, тому покупець не розуміє, чи потрібно йому це. Так ви можете просто вказати ціну, назва профілю та кількість передплатників. Хоча покупцям цікаво також і хто є цільовою аудиторією, і яка тематика у акаунта. Дуже рідко люди самі шукають таку інформацію, тому в ваших інтересах вказувати її самим.

  Також ви можете націлюватися на неправильну прошарок покупців. Якщо ви хочете продати акаунт про ремонт автомобілів, то ви повинні шукати не просто інтернет-підприємця, але і автолюбителя.

  Ще один дуже важливий момент – визначення вигоди для покупця. Аккаунт в Instagram – це не просто розвага, але й спосіб заробітку. Тому люди хочуть знати, як скоро вони почнуть заробляти. І вам потрібно вказати, які профілю перспективи для зростання, яку суму можна заробити вже зараз і як скоро купівля окупиться.

  Тільки так ви зацікавите потенційних покупців, і вам не доведеться чекати кілька років, щоб продати профіль і навіть не доведеться знижувати ціну на нього і продавати за дуже маленькі гроші.

  Як купити аккаунт і захиститися, щоб його не “викрали”?

  Бувають люди, які продають вам профіль, чекають кілька днів, а потім заходять до нього і змінюють пароль. Тому ви більше не зможете зайти в Instagram. Вийде, що ви заплатите, а доступ тут же втратите. Після цього шахрай зможете перепродати обліковий запис ще раз. І так до тих пір, поки хтось не втратить пароль.

  Якщо ви купили профіль і не хочете, щоб у вас відібрали, то потрібно відразу ж змінити налаштування безпеки. Не тільки змінити пароль, але і поміняти адресу електронної пошти. Якщо ви купували акаунт разом з поштовою скринькою, то можете залишити його, але поміняйте на ньому пароль і всі налаштування безпеки.

  Також непогано буде включити двофакторну аутентифікацію. Так ви будете знати, якщо хтось спробує авторизуватися в мережі за допомогою вашого профілю. Ще потрібно зайнятися авторизованими додатками. Краще відразу відкликати доступ у всіх авторизованих додатків.

  Якщо аккаунт був прив’язаний до аккаунту в Facebook, то краще домовитися і купити цей акаунт теж. Так вам не доведеться заново налаштовувати рекламний кабінет і так далі. Але і там доведеться змінити всі паролі і так далі.

  Робіть це з усією уважністю, а потім кілька разів перевірте, чи все ви правильно налаштували. Так ви зможете убезпечити себе від крадіжки купленого облікового запису.

  Якщо вже трапилася неприємність – читайте статтю “Повертаємо вкрадений акаунт у Instagram назад”.

  За скільки можна продати акаунт у Инстаграме?

  Немає однозначної відповіді на питання, за скільки можна продати акаунт у Инстаграме. Вартість вашого облікового запису залежить від декількох факторів. Серед них:

  • Тематика. Бувають тематики, в яких важче набрати передплатників, тим більше справжніх, а не всіх підряд. Тому акаунти з котиками можуть коштувати дешевше юридичної облікового запису. Навіть якщо у котиків більше передплатників.
  • Вік каналу. Старі канали купують охочіше, бо чим старше аккаунт, тим більше ймовірність, що всі передплатники справжні. Крім того, система до таких акаунтів ставиться краще і їхні пости краще ранжуються.
  • Пости. Якщо в профілі багато постів, то аккаунт дорожче. Тому що ви продаєте не тільки саму базу передплатників, але і певний контент.
  • Настрій каналу. Якщо ви різко висловлювалися про кого-небудь в постах (релігія, політика і так далі), тим складніше продати аккаунт. Тому що негатив погано впливає на продажі і приріст абонентів. Хоча і є певні категорії користувачів, які люблять негатив.
  • Універсальність. Буває складно повторити чиюсь фішку, особливо, якщо вона унікальна. Тому якщо ви купите такий аккаунт і не зможете повторити фішку, то пости почнуть викликати відторгнення у відданою аудиторії.
  • Щомісячний дохід. Якщо кожен місяць якимось чином ви отримуєте з профілю дохід, то продати його буде легше, тому що потенційні покупці зможуть оцінити, як швидко вони зможуть окупити витрати.

  Якщо вас цікавить продаж акаунтів Instagram, і ви хочете дізнатися ціну, найкраще зайти на біржу або тематичні паблики в соціальних мережах, щоб подивитися, як там влаштовано ціноутворення.

  Висновок

  Якщо у вас добре виходить просувати акаунти, але немає бажання продовжувати їх вести, то ви можете займатися їх продажем. Набирати передплатників, а потім продавати аккаунт. Якщо підійти до цього системно, заробити можна багато. Це відмінно підійде тим, хто сьогодні захоплюється автомобілями, а завтра ремонтом побутової техніки.

  Моя довідка - Корисні поради