Проблеми і рішення з завантаженням відео в Instagram

Instagram надає відмінну платформу для публікації коротких відеозаписів. Однак при цьому виникають різні проблеми: відео «зависає» на 60% помилку на екрані або Instagram просто не завантажує ролики.

Не виходить додати ролик в стрічку

Наприклад, потрібно впевнитися, що відео відповідає певним критеріям. Незважаючи на те що ця інформація досить технічна, в деяких випадках вона є поясненням того, чому відео завантажується не повністю, або ж історія публікується довго.

 • якість – не більше 1080p;
 • частота кадрів – 30 кадрів в секунду;
 • формат кодека: MP4;
 • тривалість – від 3 до 60 секунд;
 • вага – до 1 Гб.

Дозвіл не повинно перевищувати 1080р. Це означає, що в разі нових моделей iPhone або інших передових смартфонів відеозапису можуть бути здатністю 4K, тому їх доведеться конвертувати в потрібний формат.

Також частота кадрів 30 в секунду. Instagram не підтримує відеозапису з різною частотою кадрів, а також кодеком, відмінним від H. 264. Формат при цьому тільки MP4.

Крім того, проблеми можуть з’явитися і з тривалістю — вона має потрапляти в діапазон від 3 до 60 секунд.

Обмежень по вазі ролика в Инстаграме немає, але рекомендується завантажувати відео вагою не більше 50 МБ. В іншому випадку з завантаженням виникають проблеми. Як правило, більшість відеозаписів відповідають всім цим критеріям за замовчуванням.

Але якщо відео не публікується — проблема в невідповідності одному з перерахованих вимог.

Користувач повинен виконати перевірку:

 • зайти в налаштування Wi-Fi або мобільних даних, перевірити підключення;
 • перейти в «Мобільні дані» та прибрати ліміт трафіку;Проблеми і рішення з завантаженням відео в Instagram
 • перевірити швидкість через сторонні сайти: 2ip або SpeedTest.
Читайте також:
InstaTag - Пляж і море хештегі

Якщо підключення до Інтернету стабільно, але завантаження зависає – перепідключитися до іншої точки доступу.

Від громадського Wi-Fi на мобільні дані. Також, при працюючих додатках анонімного доступу проксі або VPN, швидкість завантаження значно знижується.

Публікується без звуку

Часто виникає й інша проблема — відео завантажується без звуку, хоча з самою картинкою ніяких проблем немає. Тут доведеться знову залазити в характеристики записаного відео, оскільки проблема в більшості випадків лежить незбіг з необхідним аудіо-кодек.

Інші помилки при завантаженні:

 • налаштування при створенні ролика. Звукова доріжка була відключена;
 • невідповідний формат. Проблема з кодеком запису;Проблеми і рішення з завантаженням відео в Instagram
 • технічні проблеми пристрої. Перезавантажити смартфон.

Потрібний кодек звуку у відео такий: AAC (Advanced Audio Codec) з частотою 44.1 кГц і бітрейтом до 128 кбіт/с. Як правило, всі ці числа встановлюють у налаштуваннях, хоча частіше вже встановлені за промовчанням.

Якщо не допомогло і це — можливо, причина в звуці самого відео на телефоні. Та ж сама проблема трапляється і тоді, коли в Instagram не публікуються історії.

Можливо, справа в іншому – звук міг бути відключений при його завантаженні. Після вибору відеозапису під час завантаження необхідно перевірити, не активовано значок відключення звуку нагорі. Якщо активовано — при запуску відео ніхто не буде чути звук.

Завантажується не повністю або взагалі не завантажується

Причиною чому відео не завантажується в Історію або стрічку, буває проблема з інтернет-з’єднанням на телефоні. Потрібно перевірити підключення і спробувати завантажити заново. Також може допомогти очищення кешу програми.

Інструкція, як очистити дані Инстаграма:

 1. Зайти в налаштування мобільного пристрою.
 2. Сховище і дані – вибрати в списку «Додатки».Проблеми і рішення з завантаженням відео в Instagram
 3. Instagram – Очистити кеш.

Видаляючи відомості, користувач втратить логін та пароль для подальшої авторизації в соціальній мережі. Але такий спосіб допомагає уникнути зайвих проблем при роботі з Инстаграмом.

Проблема в описаному вище тимчасове обмеження: завантажити відео довжиною більше однієї хвилини не вийде. Доведеться вибрати хвилинний відрізок і завантажити тільки його.

Читайте також:
Як подивитися історію в Инстаграме з комп'ютера та телефону за весь час: що таке сторіс

Щоб розмістити відео довше вказаного терміну, потрібно розділити його на декілька частин через редактори або додати в IGTV.

Не публікується у Сторіс

Ті ж обмеження актуальні і в тому випадку, якщо в Инстаграме не публікується Історія — однак обмеження по довжині відеоролика ще жорсткіше і становить 15 секунд. Інші вимоги по відео точно такі ж.

Може допомогти також оновлення програми або очищення кешу. Крім цього, варто перевірити якість з’єднання з інтернетом, оскільки часто історії не завантажуються з-за цього. Також, стежити за форматом – як і у випадку з Стрічкою, Stories доступна завантаження відеороликів типу mp4.

Обмеження по довжині обходять наступним чином: розбивають відеоролик на маленькі частини за 15 секунд і завантажують по черзі. Оскільки кожна наступна Історія в списку, автоматично завантажується, користувач буде по черзі дивитися з ледь помітною затримкою.

Моя довідка - Корисні поради