Пробіл в Instagram: секретний абзац, як скопіювати порожній символ на телефоні

Під кожним записом в новинній стрічці можна додавати текстовий підпис, який прикрасить публікацію і викличе інтерес з боку відвідувачів. Розробники допустили невелику похибку, завдяки якій можуть виникати проблеми при створенні абзаців. Замість красивого і розділеного тексту, отримуємо Суцільний і трудночитаемый набір слів. Розглянемо існуючі способи, як створити абзац в Instagram з телефону.

чому Instagram видаляє абзаци з тексту

Пробіл в Instagram: секретний абзац, як скопіювати порожній символ на телефоні

Важливою складовою відмінного і проглядається поста є текстовий супровід. Сервіс накладає обмеження на кількість символів, число яких не повинно перевищувати 2000 одиниць. Щоб інформація легко сприймалася і читалася, бажано розділити загальний блок на кілька абзаців. Ви подумки поділили контент на рівні частини, надрукували його під фотографією або відеороликом, але після розміщення текст йде одним суцільним потоком. Чому це відбувається?

Подібний випадок є наслідком недоробки програмного забезпечення розробників платформи. Незважаючи на велику кількість зауважень і вимог з боку користувачів соціальної мережі ніяких змін не відбулося. Причиною тому є пробіл. Якщо в кінці речення ставите пробіл і переходите на інший рядок, то поділу не буде.

Щоб це виправити необхідно закінчувати текст точкою або будь-яким іншим знаком. Така проблема відбувається на всіх мобільних пристроях з операційною системою Андроїд і iOS на iPhone, а також на персональному комп’ютері.

що таке невидимий пробіл і як його знайти

Пробіл в Instagram: секретний абзац, як скопіювати порожній символ на телефоні

Вирішити подібну проблему з розміщенням текстового наповнення здатний прозорий пробіл. Це особлива фішка Instagram, з його допомогою можете робити відступи, розділяти блок на кілька частин і багато іншого. Де його взяти? Секретний пробіл для Instagram-це звичайний знак, як смайлик або точка, що дозволяє зберегти абзаци, уникаючи автоматичного обрізання.

Знайти його можна на просторах інтернету, досить вбити в пошуковику ключовий запит. Після цього скопіюйте об’єкт і вставте його в соціальну мережу. Це досить складний шлях. Спрощують життя різноманітні онлайн-сервіси та мобільні додатки для створення контенту в Instagram. З їх допомогою можете оформити публікацію за готовим шаблоном або на свій смак.

Наступний спосіб-поритися на чужих сторінках в сервісі. Знайдіть будь-якого блогера і в описі під обліковим записом або в новинній стрічці скопіюйте символ. Подібний метод реалізується тільки на персональному комп’ютері, при перегляді сторінок на ПК платформа відображає невидимі прогалини у вигляді квадратиків. Їх потрібно лише скопіювати і вставити у відповідне місце.

кілька робочих фішок для отримання пробілу

Незважаючи на помилки і недоліки розробників сервісу, користувачі зуміли розробити способи поділу тексту на абзаци для постів. Нижче детально розберемо, як це зробити на телефоні.

використання невидимого знака

Пробіл в Instagram: секретний абзац, як скопіювати порожній символ на телефоні

Найпоширеніший метод писати текст красиво-скористатися прозорим пробілом. Дотримуйтесь простої інструкції для оформлення тексту:

  1. Знайдіть в будь-якому відкритому джерелі в інтернеті або в соціальній мережі невидимий символ і скопіюйте його в буфер обміну.
  2. відкрийте особисту сторінку в Instagram, виконавши авторизацію.
  3. Завантажте фотографію або відеоролик, який хочете розмістити в загальному доступі.
  4. в поле для введення тексту пропишіть необхідні пропозиції.
  5. В кінці рядка видаліть пробіл і натисніть «введення» для переходу на наступний рядок.
  6. вставте з буфера обміну секретний пробіл і ще раз натисніть “Введення”.
  7. збережіть зміни.

Уважно перевірте, чи вступили зміни в силу, при необхідності внесіть коригування. Подібна інструкція відноситься до всіх видів мобільних пристроїв і персонального комп’ютера.

копіювання тексту з редактора або блокнота

Щоб перенести рядок в пості, набагато простіше скористатися будь-яким стандартним текстовим редактором. На смартфонах можна використовувати вбудований додаток “нотатки”.

Пропишіть необхідний текст, розділіть його на блоки, вставте відступи, використовуючи невидимий пробіл між абзацами в Instagram. Після цього скопіюйте отриманий результат і вставте у вікно редагування соціальної мережі. Опублікуйте новину.

поділ у вигляді рисок, точок і смайлів

Пробіл в Instagram: секретний абзац, як скопіювати порожній символ на телефоні

Наступний спосіб зробити перенесення рядка в Instagram полягає у використанні смайликів, точок або дефіса в якості роздільника тексту. Вставте знак замість невидимки в потрібному рядку. Подібний метод простий, але часте використання однакових символів забруднить і погіршить сприйняття інформації. Він ідеально підходить, якщо необхідно зробити всього кілька абзаців.

Як варіант – візуальна розмітка

Подивіться на публікації відомих блогерів і просунутих акаунтів, ви помітите, що вони намагаються барвисто оформити і подати матеріал. Виділяйте певні ділянки тексту додатковими ефектами і елементами дизайну. Наприклад, ставте смайлики і значки, щоб створити по краях пропозицій. Все залежить від вашої фантазії і смаку.

розділіть текст на абзаци за допомогою емодзі

Пробіл в Instagram: секретний абзац, як скопіювати порожній символ на телефоні

Єдиний блок тексту можна розділити за допомогою емодзі або смайликів. Намагайтеся підбирати наклейки відповідно до тематики та інформацією, яку намагаєтеся донести. В даному випадку потрібно вставити смайл в порожній рядок між пропозиціями.

У підсумку, вийде повноцінний абзац. З цим елементом оформлення також не слід перестаратися, інакше вони будуть тільки відволікати від теми.

Застосуйте закреслення тексту

Скористайтеся спеціальним ботом для соціальної мережі Телеграм, який називається Text4insta, він дозволяє не тільки зробити абзац в Інстаграме, але і міняти шрифти, зробити слова закресленими. Щоб їм скористатися доведеться зареєструватися в Телеграм і знайти потрібного бота. Підготуйте текст і відправте йому на редагування. Результат буде готовийчерез кілька хвилин. Залишиться скопіювати його і опублікувати в Instagram.

У статті розглянули способи поділу тексту в описі до публікації на абзаци, дізналися, що таке і як зробити пробіл в Instagram. Намагайтеся писати красиво і зрозуміло, діліть і структуруйте блоки на рівні частини, щоб читачеві було простіше і зрозуміліше сприймати інформацію.

Моя довідка - Корисні поради