Пробіл для Инстаграма: де взяти і як додати?

Instagram – соціальна мережа, орієнтована на візуальний контент. Тим не менш, текст у цьому сервісі відіграє величезну роль. Звичайно, ніхто не вимагає від вас писати величезні статті. Але скільки-небудь великий обсяг потребує оформлення – якщо підпис виглядає як «цеглина», ніхто її не прочитає. І основний помічник у форматуванні – пробіл для Инстаграма. Чому звичайний пробіл не видно і як можна вставити в поле спеціальний, про це ми і поговоримо.

Чому при публікації в Instagram зникають абзаци?

В «Про себе» та підписах до публікацій зробити абзаци вбудованими засобами неможливо. Звичайно, в підписі можна хоч якось відокремити один блок від іншого, але абзацних відступів не буде. Чому, якщо ми ставимо кілька пробілів, вони не визначаються сервісом? Зазвичай ця проблема стосується Біо. Там видається обмежену кількість символів, і кожен на рахунку. Тому система розпізнає «порожнє місце» лише в тому випадку, якщо воно знаходиться між двома цілком реальними символами. Це не завжди грає на руку, адже, як я вже говорила, Instagram спеціалізується на візуальному сприйнятті, і текст також повинен мати красивий. І як зробити його красивим?

Пробіл для Инстаграма: де взяти і як додати?

Як додати невидимий пробіл Instagram?

Є кілька способів використовувати невидимий пробіл. По-перше, скопіювати символ пробілу для Instagram. А по-друге, сервіси. Так, виглядають вони так, ніби просто якимось магічним чином зберігають форматування. Насправді ж вони працюють саме з цим «важким» пропуском і розставляють його там, де це потрібно за вашою задумкою. Зараз ми розглянемо перший спосіб, використання спеціального символу.

Вам потрібно просто скопіювати вміст лапок «?» і вставити його там, де це потрібно. Так, все елементарно просто і не вимагає якогось глибокого знання роботи комп’ютерів та соціальних мереж.

Як можна використати «невидимку»?

Зрозуміло, з його допомогою можна робити не тільки абзаци. Майже будь-яке форматування тексту в фотосети припускає, що ви будете вставляти в поле пробіл для Инстаграма. Часто використовують наступні ідеї:

 1. По центру. Цю фішку часто використовують для оформлення поле «Про себе», щоб виділитися. Зазвичай люди не паряться з розташуванням тексту на екрані, з його вирівнюванням. Тому поставте досить «невидимок», щоб ваші слова були по центру і привернули увагу.
 2. Порожній рядок. Не тільки абзацний відступ може допомогти виділити блоки інформації. Куди краще з цим впорається проста порожній рядок. Деякі для цих потреб використовують точки. Але таке оформлення виглядає трохи колгоспно. Тому краще залишити одну «невидимку», щоб точки не псували зовнішній вигляд блоку «Про себе» або підпису.
  Пробіл для Инстаграма: де взяти і як додати?

Сервіси, які допоможуть зберегти форматування тексту

З тим, як зробити прогалини, ми розібралися. Але далеко не завжди зручно копіювати і вставляти. Може бути комфортніше використовувати пробіл для Инстаграма, а спеціальний сервіс для форматування тексту. Я можу порадити наступні інструменти:

 1. Picture.plus. Простий сайт з двома графами: для введення тексту і для хэштегов. Результат можна скопіювати натисканням на спеціальну кнопку в нижньому лівому кутку.
  Пробіл для Инстаграма: де взяти і як додати?
 2. Бот для Телеграма @text4instabot. Так, вам доведеться додати його в свій аккаунт у Возі. Якщо користуєтесь переважно мобільними пристроями, цей варіант буде найкращим і найбільш зручним для вас.
  Пробіл для Инстаграма: де взяти і як додати?
 3. Insta-edit.ru. Весь сайт – суцільне поле вводу. Нічого зайвого, просто редактор написаного для Instagram, який виглядає як Блокнот Windows.
  Пробіл для Инстаграма: де взяти і як додати?

Ще кілька способів прикрасити підпис до посту

Щоб грамотно вести сторінку, треба знати все, що вам доступно на цьому сервісі. І, звичайно, за час існування Инсты люди придумали багато варіантів для прикраси написаного.

 

Я можу дати вам кілька ідей, які ви зможете використовувати:

 • Смайли. Списки, різні теми, підняті у тексти та інше зручно відокремлювати эмоджи. Взагалі деякі намагаються використовувати їх при будь-якому зручному випадку. Хтось навіть галочку підтвердженого аккаунта намагався так підробити. Але, зрозуміло, смайли відображаються лише у підписах до постів, коментарях, «Про себе» і директе.

Пробіл для Инстаграма: де взяти і як додати?

 • Шрифти. Так, у Інсте можна використовувати різні шрифти. Вони точно працюють в біо, як з цим у підписах, я не знаю. Але можете спробувати, чому б і ні? Мінус – ці сервіси зазвичай від зарубіжних розробників, і кириличні шрифти там рідкість. Скріншот з сайту Lingojam.com:

Пробіл для Инстаграма: де взяти і як додати?

 • Різні накреслення. Зараз я кажу про жирному, курсиве або зачеркнутом тексті. Звичайно, це можна було б віднести до попереднього пункту, але сам шрифт не змінюється, міняється лише його накреслення. Тому цього ми приділимо окремий пункт. Якщо в Телеграме, наприклад, ви можете змінювати тип букв спеціальними символами, Інсте такого немає.

В Instagram в центрі уваги візуальний контент – фото і відео. Але не варто забувати і про текст. Фотка приверне увагу, а підпис дозволить донести до передплатників ту чи іншу інформацію. Тому необхідно грамотно форматувати написане, щоб воно було читабельним.

Запитання наших читачів

Пробіл для Инстаграма: де взяти і як додати?#1. З якої причини зникають абзацні відступи в Інсте?

Соціальна мережа стежить за кількістю символів, які ви пишете. Тому наші звичайні «порожні місця», якщо не стоять між двох реальних символів, не відображаються.

Пробіл для Инстаграма: де взяти і як додати?#2. Як можна форматувати текст у Instagram?

Є два способи: вставити спеціальний символ або використовувати сервіси, створені для цього.

Пробіл для Инстаграма: де взяти і як додати?#3. Що краще вставляти секретний пробіл або використовувати сервіси?

Я б сказала, що, якщо ви використовуєте гаджети, зручніше буде вставляти символ. Але насправді зараз є сервіси, які зручні на всіх платформах. Тому я б порадила вам знайти інструмент, в який можна писати як хочеться, просто копіювати і вставляти туди, куди треба.

Якщо у вас ще залишилися питання — пишіть в коментарях. А також дивіться корисне відео по темі.

Моя довідка - Корисні поради