Причини та рішення невідомої помилки мережі в Instagram

У Инстаграме «Невідома помилка мережі» пов’язана, як з підключенням до Інтернету, так і з внутрішніми проблемами сервісу. Виникає при авторизації, перехід на інші сторінки за допомогою браузера.

При вході в Instagram виникає невідома помилка

Невідома помилка мережі при вході в Instagram, виникає з кількох причин:

 • немає підключення до Інтернету. Нестабільна мережу або користувач увімкнув мобільну передачу даних з низькою швидкістю;
 • зміна геолокації. При різкій зміні географічного положення, можливі не тільки помилки з авторизацією, але і блокування профілю;
 • дані для входу невірні. Пароль або логін були вказані неправильно;
 • збої в роботі соціальної мережі.

Якщо Instagram пише «Невідома помилка мережі», перше, що повинен зробити власник смартфона – перевірити якість з’єднання. Це можна зробити за допомогою сайтів 2iP або SpeedTest. Якщо пристрій підключається до браузеру або завантаження триває занадто довго – значить відсутній Інтернет.

Якщо помилка повторюється незалежно від типу підключення: перевстановити Instagram.

Зайти в офіційний магазин Play Market або ITunes – видалити і встановити додаток заново.

 • Завантажити старі версії.
 • Перевірити наявність оновлень.

Під час офіційних збоїв, Instagram не працює майже у всіх користувачів. Помилки спостерігаються по регіонам: окремі країни, континенти. Визначити, що помилка сталася не в приватному порядку допоможе сервіс DownDetector.

Як перевірити саме Instagram:

 1. Перейти на сайт DownDetector.com.
 2. У списку доступних сервісів вибрати: Instagram.Причини та рішення невідомої помилки мережі в Instagram
 3. Подивитися кількість звітів на графіку.

Користувачі також діляться проблемами в коментарях. Зазвичай, для вирішення труднощів, Instagram випускає оновлення або ж сама проблема зникає через одну-дві години.

Збій входу в Instagram — що робити?

Збій входу виникає в трьох випадках: зміна геолокаціі, неправильно зазначені дані і злом аккаунта. У першому випадку потрібно авторизуватися, використовуючи мобільну передачу даних. Або, перейти в обліковий запис за допомогою комп’ютера.

Якщо дані були невірно вказані ввести правильний варіант або скинути пароль.

Щоб змінити відомості для авторизації Инстаграме:

 1. Зайти на сторінку входу через додаток.
 2. Ввести логін затиснути «Забув пароль».Причини та рішення невідомої помилки мережі в Instagram
 3. Ввести номер мобільного, через який була зареєстрована сторінка.
 4. Почекати відповідного повідомлення.
 5. Перейти на сторінку зміни паролю через посилання в повідомленні.
 6. Вказати нові дані – авторизуватись з оновленими логіном і паролем.
Читайте також:
Як зменшити фото для Инстаграма і зберегти деталі

Якщо реєстрація сторінки була виконана через Facebook – зміна пароля відбувається ще простіше. При авторизації, вибрати: Увійти за допомогою FB. Для зміни дані входу: Скинути пароль через Facebook. Система зажадає авторизуватися у другій соціальної мережі і підтвердити дозвіл для підключення.

При зломі сторінки єдиний вихід – звернутися в службу підтримки за допомогою комп’ютера. На сторінці: «Центр допомоги», потрібно відшукати розділ: Залишити відгук.

Інструкція, як залишити скаргу про злом сторінки:

 1. Зайти за допомогою ПК на сторінку «Центр допомоги».Причини та рішення невідомої помилки мережі в Instagram
 2. Перейти в розділ: «Допомога з входом» — натиснути на «Мені прийшло ел.лист про створення нового облікового запису».Причини та рішення невідомої помилки мережі в Instagram
 3. У тексті натиснути на посилання: «Повідомте нам про це».
 4. Вибрати з варіантів: Не можу зареєструвати аккаунт.Причини та рішення невідомої помилки мережі в Instagram
 5. Вписати свою проблему в рядок і вказати emai.

Незважаючи на наявні варіанти, ввести скаргу можна тільки у цьому розділі. Всі інші перекидають на сторінки зміна пароля, адреси електронної пошти та рад.

Що означає помилка «Oops, an error occurred»

Якщо з’являється невідома помилка мережі у Инстаграме у вигляді: Oops, an error occurred, що значить: «Упс, помилка» — значить проблеми з геолокацією. Також зустрічається при переході з мобільного додатку в браузерную версію.

Проблема може полягати і в налаштування конфіденційності іншого профілю (якщо посилання вели туди), небезпечному з’єднанні або чорному списку.

Частіше, рішення криється саме в зміні географічного положення.

Щоб позбутися нав’язливого повідомлення:

 1. Видалити додаток Instagram.
 2. Завантажити нову версію і додатково – VPN-сервіс.
 3. Запустити анонімний доступ – відкрити Instagram.
 4. Ввести дані від сторінки.

Але можлива і зворотна ситуація, коли IP-адреса в Instagram не відповідає браузерної версії. Приміром, якщо VPN включений постійно, і користувач заходить в свій профіль тільки через нього. В такому разі, потрібно відключити сервіс і підключитися за допомогою домашнього Wi-Fi.

Якщо все ще не заходить в Instagram і пише «Невідома помилка» — переключитися на мобільні дані. Такий варіант підходить, якщо вдома встановлений динамічний IP. Активні користувачі радять для скидання використовуваних адрес тимчасово заблокувати акаунт.

Читайте також:
Як придумати підпис в Instagram і заінтригувати передплатників?

Щоб тимчасово залишити роботу профілю в Instagram:

 1. Зайти з комп’ютерною версією – авторизуватись.
 2. Редагувати профіль – в кінці списку «Тимчасово заблокувати мій профіль».Причини та рішення невідомої помилки мережі в Instagram
 3. Вказати причину – підтвердити дію.

Відновити обліковий запис потрібно протягом 30 днів. Після цього – повне видалення, включаючи фотографії і листування. Для скидання потрібно почекати від двох днів.

Причини виникнення та способи вирішення помилки

Помилки у Инстаграме виникають нерідко. З кількістю оновлень і регіональним розподілом, збої відбуваються регулярно. В основному, користувачі не можуть авторизуватися або розмістити публікацію. При виникненні неполадок в соціальній мережі з’являються тільки текстові повідомлення, без зазначення причини.

У список поширених проблем входять:

 • відсутність підключення до мережі. Instagram просто не бачить стабільну мережу або не оновлює Стрічку;
 • постійний скидання налаштувань безпеки. На електронну пошту приходять повідомлення, але зайти на сторінку не можна;
 • не підключається до сторонніх сервісів: планнеры, автоматичний постинг. Відбувається скидання авторизації;
 • записи не публікуються. З’являється повідомлення: Розмістити при підключенні до мережі.

Причини та рішення невідомої помилки мережі в Instagram

Деякі з них можна вирішити видаленням кеша і даних. Очищаючи повністю налаштування Instagram, користувач втрачає інформацію для входу в облікові записи. Також, допомагає повна переустановка і відкат до старих версій.

Методи рішення для Android і iOS практично ідентичні. Але при цьому, проблеми з підключенням та роботою Instagram, частіше зустрічаються саме на Android. Це можуть бути проблеми з роботою мережі, збій географічних відомостей і проблеми з оновленням через Play Market.

На Android

Якщо на екрані спливло віконце з помилкою, власник смартфона повинен перевірити версію операційної системи і відсутність оновлень в магазині контенту. При відключеному автоматичному оновленні нові версії Instagram не встановлюються.

Читайте також:
InstaTag - Сонце хештегі

Щоб оновити додаток:

 1. Зайти в Play Market – ввести в рядку пошуку «Instagram».
 2. Перейти на сторінку з додатком.
 3. Вибрати кнопку «Оновити».

Якщо телефон не відповідає технічним вимогам – з’явиться відповідний напис. Також, потрібно перейти в «Налаштуваннях» смартфона в розділ «телефон». Вибрати зі списку «Оновлення» і дочекатися закінчення пошуку нових версій.

Друга причина – підключення. У налаштуваннях передачі трафіку і обмеження потрібно зняти ліміт. Instagram не зможе відновити Стрічку, якщо передача мобільних даних обмежена. При цьому, функція «Ліміт на споживання» була прибрана в нових версіях програми.

На iPhone

Щоб на iPhone усунути помилки, користувач повинен перевірити підключення до хмарному сховища, оновлення системи і переключитися на постійну точку доступу. При частій зміні географічного положення можливі неполадки в роботі профілю: від регулярних повідомлень: «Підтвердіть, що це ви» до тимчасового блокування.

Як прибрати оповіщення та налаштувати геолокацію:

 1. Зайти в налаштування смартфона – Включити геолокацію.
 2. Відкрити Instagram – ввести дані для входу.
 3. Спробувати авторизуватися.

У iTunes доступні програми для VPN-доступу: VPN Master, Betternet і Free. З точок доступу вибрати свій регіон або налаштувати на європейські країни. Заборонено входити в профіль з різних пристроїв і відрізняються IP-адресами.

Невідома помилка мережі у Инстаграма може бути викликана збоями з боку сервера. В цьому випадку не потрібно вживати додаткових заходів. Зайти в соціальну мережу тільки через кілька годин або перевірити роботу профілю через комп’ютерну версію.

Моя довідка - Корисні поради