Причини, по яким Ютуберы ведуть Instagram

Якщо ви дивитеся YouTube, ви могли помітити, що блогери просять не тільки ставити лайки і коментувати, але і підписуватися на інші соціальні мережі. Причому, найчастіше це Instagram. Чому саме цей сервіс і навіщо? Про це ми з вами і поговоримо.

Принципова відмінність і схожість Instagram і Ютуба

І Instagram і Ютуб спрямовані на візуальне сприйняття користувачами інформації. У цьому їх загальні риси. Але разом з тим в подачі цього контенту їх відмінність. Відео, наприклад, основний вид публікацій в Ютубі, в Инстаграме поширюється досить погано – в постах їх тривалість дуже обмежена, в трансляціях вона становить годину і зберігається лише добу.

Так, незважаючи на абсолютну візуальність, у всій своїй схожості, ці сайти вкрай різняться. Те, що людина по десять разів на день переглядає свою стрічку в Instagram, не означає, що час перегляду в Ютубі у нього набирається хоча б півгодини за добу.

Чому для просування варто вести декілька соціальних мереж?

Якщо у вас на Ютубі 100 тисяч передплатників, навіщо заводити ще один аккаунт? Теоретично, якщо аудиторія при цьому досить активна, ви вже можете жити на дохід з інтернету. Я наведу вам причини, за якими я б стала вести декілька соціальних мереж.

 • Контакти. Не секрет, що розділ повідомлень в Ютубі працює гірше, ніж директ. Тому зв’язуватися з рекламодавцями варто або за допомогою пошти, або через Instagram. Це – одна з причин, але, чесно кажучи, якийсь ВКонтакте для цього підходить більше.
 • Більш потужне просування. Як я вже говорила, часте відвідування Instagram не означає обізнаність в Ютубі. Тому блогери і розповідають користувачам одній соціальній мережі про іншу.
 • Ексклюзивні матеріали, фото зі зйомок, анонси нових роликів. Блогери спілкуються зі своєю аудиторією в Instagram і обходять недосконалість системи рекомендацій на Ютубі, при цьому підвищуючи також і показники каналу.
 • Комерційна користь. Instagram – теж непогана рекламна площадка. Тому продаж рекламних постів в фотосети може стати ще однією статтею доходу. Крім того, Інста – кращий майданчик для продажу мерчу. Не дарма з’явилося так багато інтернет-магазинів на основі фотосети – вони на повну використовують переваги Instagram для продажу футболок, толстовок, сувенірів і так далі. Фінансова вигода, мабуть, самий приємний бонус від додаткового розкрученого облікового запису.Причини, по яким Ютуберы ведуть Instagram
 • Приклади рекламної інтеграції і приблизна вартість

  Як ви зрозуміли з моїх попередніх словами, мова буде йти саме про комерційну вигоду від додаткової соціальної мережі. Яка може бути вартість рекламної інтеграції в Инстеграм у відомого Ютуб-блогера? В даному випадку зайти на біржу і знайти більш або менш підходящий варіант по аудиторії не вийде, адже якщо рекламодавець платить Ютуб-блогеру, він отримує в тому числі і відеохостинг. Тому цінник обмежується лише зарозумілістю власника рекламної площадки і статистикою. Точних цифр я назвати не зможу – дані в інтернеті або застаріли, або відсутні. За точною інформацією варто звертатися до рекламним менеджерам, а я не думаю, що вони будуть в захваті, якщо кожен, хто пише статтю про ціни на рекламу, буде звертатися до них. Тому просто подивимося на приклади рекламних інтеграцій.

 • Oblomoffood
 • Це – аккаунта Олега Григор’єва. На Ютубі у нього більше трьох з половиною мільйонів передплатників, постійні партнери і ніякого дефіциту з рекламними пропозиціями. Для Instagram вони, мабуть, залишили менш регулярні партнерства. Тим не менш, враховуючи 264 тисячі передплатників у Інсте, цінник у кілька десятків тисяч рублів забезпечений. Причини, по яким Ютуберы ведуть InstagramПричини, по яким Ютуберы ведуть Instagram

 • @yurykhovansky
 • На Ютубі у Юрія Хованського передплатників куди менше, ніж в Олега, але в Instagram він набрав цілих 946 тисяч передплатників. І охоплення його там теж в три рази більше, тому і вартість буде в кілька разів більше, ніж у Славного Друже.

  Причини, по яким Ютуберы ведуть InstagramПричини, по яким Ютуберы ведуть Instagram

 • @l1zzka
 • Лиззку я дізналася тільки по відео двох попередніх прикладів. В цілому не особливо цікавлюся її творчістю, але як приклад вона дуже підходить. Рекламних постів я не помітила, але просування мерчу йде чудово. Причини, по яким Ютуберы ведуть InstagramПричини, по яким Ютуберы ведуть Instagram

  Отже, причин для того, щоб вести декілька соціальних мереж, багато: починаючи звичайним підвищенням ефективності просування і закінчуючи комерційної користю, далеко не самої маленької причиною. Деякі ведуть тільки Instagram і живуть на цей доход, так з чого б Ютуб-блогерам з величезною аудиторією, не влаштувати собі безкоштовну розкрутку для створення ще одного майданчика для заробітку і продажу свого мерчу?

  Моя довідка - Корисні поради