При установці додатка Instagram код помилки 24: на Андроїд | Що робити, якщо не вдається встановити Instagram

Що робити якщо не встановлюється instagram (код помилки 24).? Як правило, проблем з інсталяцією програм на ОС Андройд не виникає. Але іноді при завантаженні софта з Плей Маркету користувач може побачити повідомлення «Невідомий код помилки 24» та установка ПО переривається. Нижче будуть вказані прості і доступні способи вирішення труднощів, пов’язаних з появою вищевказаної помилки.

При установці Instagram видає помилку 24

Error 24 виникає при завантаженні програми і спробі його установки. Команда «встановити» девайсом ігнорується і на екран виводиться відповідне повідомлення. Стосується дана проблема лише для користувачів ОС Android. Причому торкається вона не тільки Instagram, але і інші затребувані програми (Facebook, Viber, VK, what’s App, інтернет банкинги).

У більшості випадків помилка 24 виникає після запуску hard reset системи. В результаті весь встановлений софт повинен бути вилучений з пристрою дочиста. Але у деяких додатків залишаються старі «хвости» з віддалених компонентів (кешу, папок, файлів), які блокують їх повторну установку.

При установці додатка Instagram код помилки 24: на Андроїд | Що робити, якщо не вдається встановити Instagram

Перевірити причину просто — необхідно завантажити з Play Маркет будь-яку іншу програму, якої до цього на смартфоні не було. Її установка повинна пройти коректно. Проблеми будуть виникати тільки з тим, що раніше на смартфоні вже використовувалося.

Щоб позбавитися від помилки 24 необхідна повна очистка системної пам’яті (директорії data/data) і флеш-карти (sdcard/Android/data).

Не встановлюється Instagram — помилка 24

Усунути код помилки 24 при установці додатка instagram можна як за допомогою власних інструментів Андроїд, так і сторонніми додатками.

Штатні програми Андроїд

 • Необхідно зайти в розділ «Диспетчер програм» і знайти перелік встановлених додатків.;
 • Далі слід натиснути на «Сервіси Google Play»;
 • У вікні «Відомості про програми» запускається і підтверджується команда «Очистити дані»;
 • На останньому етапі слід видалити з девайса всі оновлення Гугл Плей.
 • Система може повідомити про помилку — її просто слід ігнорувати. Також процедуру треба повторити з додатком «Play Market» і перезавантажити пристрій. В результаті ми отримаємо відкат до початкових станів додатків і видалимо решту сміття.

  Якщо захід не призвела до потрібного результату, можна синхронізувати обліковий запис Google. Для цього в налаштуваннях ОС необхідно знайти розділ облікових записів (або «Аккаунт»), увійти в розділ налаштувань і вибрати команду «Синхронізація».

  Сторонній софт

  Очистити «сміття» від некоректно віддаленого Instagram можна ЗА допомогою глибокого сканування. Одним з таких програм є потужна програма SD Maid. Найбільша ефективність SD Maid досягається, якщо власник смартфона є власником Root-прав (прав суперкористувача). Після її установки і сканування, необхідно видалити весь виявлений «сміття».

  При установці додатка Instagram код помилки 24: на Андроїд | Що робити, якщо не вдається встановити Instagram

  Проблемні залишки можна видалити вручну, але для цього також потрібні root-права і файловий менеджер Total Commander,Root Explorer). У розділі Root необхідно відкрити обидві директорії «data», знайти і видалити залишки раніше встановленого додатка.

  Що робити, якщо не вдається встановити Instagram

  Також серед распатроненных причин, за яких неможливо встановити мобільний додаток instagram, можна виділити наступні:

  • Нестабільне з’єднання з інтернет.

  Зв’язок може перерватися всього на частку секунди, але завантаження програми перерветься. Слід переконатися у стабільній роботі мережі і запустити скачування знову.

  • Недолік вільного місця.

  Ужалите непотрібні додатки, фото-, аудіо-, відеофайли.

  • Застаріла операційна система.

  Оновіть ОС до останньої актуальної версії.

  Інколи проблему можна вирішити простою перезавантаженням пристрою і повторної інсталяцією програми.

  Моя довідка - Корисні поради