Правильні поради, як підписати фото в Инстаграме

Instagram пропонує своїм користувачам ділитися один з одним фотографії, але на цьому все не обмежується. Звичайно, є і відео, і історії, прямі трансляції і так далі. Але є дещо, що грає далеко не останню роль підписи.

Іноді фотографії і відео бувають не такими цікавими, як підписи до них. Або, можливо, буває незрозуміло, що відбувається на зображенні, поки не прочитаєш підпис. Інтернет-магазинах, наприклад, текст під фото допомагає дати потенційним клієнтам інформацію про товар та умови його купівлі.

Як бачите, у підписах полягає величезна сила. Залишається тільки питання, як підписати фото в Инстаграме. Багато людей ще жодного разу не стикалися з цим, тому не знають, як це зробити в додатку. Інші просто не розуміють, що писати. І ті й інші знайдуть відповіді в цій статті. А спеціально для дівчат у нас є спеціальний матеріал про те, в чому користь підписів під фото для них.

Інструкція: де і як підписати фото

Створення підпису – останній крок перед публікацією фотографії. Для цього потрібно:

 • Натиснути кнопку додати посту.
 • Вибрати й обрізати фотографію.
 • Накласти ефекти і фільтри.
 • Придумати і написати текст.
 • Опублікувати пост.
  Правильні поради, як підписати фото в Инстаграме
 • На цьому етапі можна вказати різні мітки і геотеги. З їх допомогою можна збільшити охоплення. Наприклад, хто-небудь буде шукати фотографії поруч з собою або в якомусь певному місці, і знайде ваш пост. Якщо він сподобається цій людині, ви отримаєте лайк або навіть підписку.

  Цитати для підпису під фото в Instagram

  Дійсно, досі є любителі підписувати фотографії цитатами. Раніше це були цитати письменників, філософів, художників та інших авторитетних людей, зараз це може бути навіть цитата вашої матері, яка мокрою ганчіркою погнала мити вас посуд.

  Ви теж можете публікувати цитати, але не забувайте вказувати автора. Якщо ви вирішили пройтися думок великих людей, не забувайте перевірити, чи справжня це цитата. Бували випадки, коли людям приписували слова, які вони не говорили.

  Правильні поради, як підписати фото в Инстаграме

  Поради, як красиво підписати фото

  Багато людей не можуть, коли справа доходить до складання підпису. Вони намагаються зробити так, щоб було і красиво, і щоб отримати хороші відгуки, і щоб був хороший охоплення. Але виходить найчастіше понуро.

  Наприклад, люди намагаються написати щось піднесене, але це виходить безглуздо. У цьому немає щирості, а в житті так не говорять. Плюс до всього, красива підпис не завжди підходить до фотографії. Буває, що людині подобається його фотографія і якась пафосна фраза. Вони можуть бути не пов’язані, але людина все одно намагатиметься опублікувати їх разом.

  Деякі намагаються вписати як можна більше хештегов, щоб відразу ж отримати багато переглядів, але роблять це жахливо. Хтось пише на початку або кінці посту більше 50 хештегов, тому неможливо зачепитися поглядом за якийсь конкретний. І суть підпису втрачається.

  Правильні поради, як підписати фото в Инстаграме

  Інші ставлять ґрати перед кожним словом в їх підписи. Припустимо, вони хочуть сказати «Субота – добрий день!», а виходить «#субота #хороший #день #!». Короткі фрази виглядають непогано, але на довгі боляче дивитися. А адже хештеги можна успішно використовувати для розкрутки аккаунта! Про це – стаття за посиланням.

  Правильні поради, як підписати фото в Инстаграме

  Щоб підписи виглядали круто, треба робити так:

  • Точно висловлювати свої думки. Плутана мова малоприваблива.
  • Бути щирим. Говоріть правду – це викличе хороші відгуки.
  • Будьте собою. Не намагайтеся здаватися більш піднесеним або розумним. Аудиторія відразу помітить, що щось не так.
  • Придумуйте підпис, яка буде відповідати зображенню. Тут навіть коментувати не потрібно, тому що це очевидно.
  • Будьте малословны. Чим коротше ваша підпис, тим сильніший ефект. Але, звичайно, підпис з одного слова не завжди дасть потрібний ефект.

  Ці поради в основному для особистих сторінок, але для бізнесу вони теж підходять. Можна ще додати, що бізнес у своїх публікаціях повинен відповідати на всі важливі запитання аудиторії. Подумайте, які питання можуть з’явитися у ваших потенційних клієнтів і дайте на них відповіді.

  Висновок

  Слова – найсильніша зброя. Якщо використовувати його разом з чарівними фотографіями, можна отримати неймовірний результат. Постарайтеся придумати якомога більше підписів, давайте їх на перевірку своїм друзям, оцінюйте реакцію передплатників і так далі.

  З часом ви навчитеся писати так, що люди будуть мріяти вийти на свій рівень. Для цього потрібно лише докласти зусиль на початку шляху – далі буде легше.

  Моя довідка - Корисні поради