Повне видалення сторінки в Instagram: інструкція користувача

Причин, щоб видалити профіль в Instagram може бути безліч: починаючи від втрати інтересу до соціальної мережі і закінчуючи створенням нового профілю. Щоб утримати користувачів, функції «видалити» або «тимчасово заблокувати» заховані в веб-версії. Розкриємо всі тонкощі і хитрощі.

Видалення Instagram з телефону

Видалити обліковий запис Инстаграме з телефону практично неможливо. Функція деактивації відсутній в офіційному додатку, перейти в розділ видалення можна за допомогою вбудованого браузера.

Запропоновано кілька варіантів, як обмежити доступ до своїх даних:

 • очистити сторінку від зайвої інформації самостійно;
 • перейти за посиланням на «Повне видалення сторінки в Инстаграме з телефону»;
 • тимчасово заблокувати також, через браузерну версію.

Пристрої на базі Android і iOS можуть відрізнятися тільки по розташуванню кнопки «Видалити профіль». Політикою конфіденційності передбачений термін в 30 днів, протягом якого користувач може повернутися в соціальну мережу.

Правило поширюється тільки на тимчасову блокування. При повній деактивації будуть видалені фотографії, лайки, передплатники. Відновити таку сторінку неможливо, як і при повній блокування аккаунту.

Видаливши сторінку в Инстаграме, користувач не зможе запросити архів з раніше опублікованими фото і відео. Отримати доступ до старих архівів можна лише в екстрених ситуаціях: юридичні питання, звернення в поліцію або матеріали для судових розглядів.

Деактивація і видалення на Android

На Андроїді, щоб видалити акаунт назавжди, власник профілю повинен авторизуватися в додатку і перейти в «Налаштування». Деактивація через браузер, тому рекомендується стандартний Google Chrome, встановлений разом з ОС.

Інструкція, як видалити профіль Инстаграме телефону:

 1. Параметри – Інформація.
 2. Умови використання – прокрутити сторінку вниз до кінця.Повне видалення сторінки в Instagram: інструкція користувача
 3. Перед фразою «Дата останньої редакції» посилання зі словом «тут».
 4. Відкриється «Довідковий центр» Видалити обліковий запис.Повне видалення сторінки в Instagram: інструкція користувача
 5. Натиснути на посилання «Видалити».

Далі, як і в Инстаграме на комп’ютері, з’явиться вікно з вибором причини і попередженнями, щодо зберігання і відновлення даних. Після того, як запис буде повністю видалений – зайти через додаток не вийде.

Перейшовши в свій профіль з допомогою чужого облікового запису, користувач побачить повідомлення: «Запис видалений або ще не створений».

Читайте також:
Як збільшити охоплення Инстаграме і зацікавити передплатників

Підписка на деактивированную сторінку автоматично скасовується. При цьому, зареєструвати відразу ж обліковий запис з таким же ніком не вийде. Система видаляє інформація протягом 30 днів, тому для реєстрації потрібно придумати нові дані для входу.

Видалення Instagram з iPhone

На відміну від Андроїда, на Айфоне розділ з видаленням сторінки в Инстаграме розташований в «Політиці» пункт 5. Там же знаходиться корисна інформація, яка застереже від передчасного видалення.

Перед тим, як повністю деактивувати сторінку через телефон, настійно рекомендується зробити збереження даних. З допомогою налаштувань програми можна скачати інформацію про своїй сторінці.

Щоб отримати фотографії і відео:

 • зберегти матеріали через плагіни в браузері;
 • скористатися функцією: «Завантажити дані».

В останньому випадку, користувачеві прийде на пошту повідомлення з посиланням, де можна отримати архів з фотографіями, копіями повідомлень та коментарів.

Інструкція, як видалити профіль Instagram:

 1. Увійти в свій обліковий запис – Налаштування – Інформація.
 2. Політика конфіденційності – розділ «Персональні налаштування» пункт 5.
 3. Термін зберігання даних «Детальніше про видалення облікового запису» — натиснути по активному посиланню.
 4. Перейти у вкладку з видаленням профілю.

На сторінці з деактивацією користувачеві доведеться ввести дані профілю: логін і пароль. Процедура видалення Instagram аккаунта назавжди така ж, як і на Android-пристроях.

Видаляємо Instagram з комп’ютера

Видалити обліковий запис Инстаграме з комп’ютера простіше: достатньо авторизуватися і перейти по посиланню: Видалити обліковий запис

Крім повної дезактивації, є функція тимчасового обмеження доступу. Один із способів, як забрати особисту інформація – очистити поле «Опис» і видалити фотографії.

Для мобільних пристрій є додаток InstaClean у форматі APK, а для комп’ютерної версії – тільки програма для запису макросів vTesk Studio.

Видалити заблокований профіль Инстаграме не можна. Ця обліковий запис вже тимчасово відключена. Якщо користувач не заходив протягом останнього тижня – автоматично видаляється.

Програма для запису макросів – це автоматичне видалення публікацій, запуск коду на сторінці.

Щоб очистити профіль:

 1. Зайти на сторінку в Instagram з комп’ютерною версією – авторизуватись.
 2. Перейти в «Показати код» перейти на мобільний зовнішній вигляд.
 3. Запустити vTesk – створити простий файл.
 4. У меню праворуч вибрати «Hardware» — Recording – зменшити вікно програми.
 5. Перейти знову в браузер – запустити vTest «Recording» натиснувши значок.
 6. Видалити одну запис з підтвердженням – натиснути Stop в програмі.
 7. З правого меню в vTesk додати Loops&Flow – Start For Loop перед Recording.
 8. У новому дії, у списку макросів, натиснути два рази на перший і ввести кількість видаляються публікацій.
 9. В кінці списку додати з того ж розділу: Next Loop.
 10. Запустити макрос у браузері.
Читайте також:
Що таке шаут: що означає в Инстаграме

Під час процедури очищення, комп’ютер буде недоступний. Програма в автоматичному режимі виконує почергове видалення публікацій, переміщаючи мишу і виконуючи всі ті ж дії, які записав користувач.

Для видалення опису через комп’ютер, потрібно перейти в розділ: «Редагувати профіль» і змінити зазначені відомості. Віддалена сторінка в Инстаграме за допомогою цього способу – не виглядає так, як при стандартній деактивації. Це просто марна обліковий запис, яку можна тимчасово заблокувати.

Видаляючи Instagram з комп’ютера, використовуючи макроси, користувач повинен пам’ятати про ліміти і обмеження. Очищати відразу профіль від всіх публікацій не можна – максимум 50 постів на годину. Система соціальної мережі розцінить дії, як автоматичні.

Повне видалення особистої сторінки

Як і з мобільної версії, видалити сторінку в Instagram назавжди можна через активну посилання. Вона знаходиться в «Довідковому центрі» — Управління аккаунтом. Перейти туди можна за допомогою посилання або через розділ в нижній частині веб-версії «Підтримка».

Інструкція, як видалити старий акаунт у Instagram:

 1. Авторизуватися в веб-версії соціальної мережі.
 2. Перейти в свій профіль – прокрутити вниз до розділів «Про нас», «Довідка», «Вакансії».Повне видалення сторінки в Instagram: інструкція користувача
 3. Підтримка – Управління аккаунтом.
 4. Видалення облікового запису – Як видалити свій профіль.Повне видалення сторінки в Instagram: інструкція користувача
 5. Перейти з активним посиланням «Сторінка видалення».

Далі – ті ж дії, що і на мобільних пристроях. Потрібно вказати причину деактивації: рекламні пропозиції, створений другий аккаунт, висока зайнятість та інше.

На багато причин запропоновані поради та рекомендації, які зможуть утримати користувача. Здійснити вхід в обліковий запис за допомогою старих даних не вийде ні зі смартфона, ні з комп’ютерної версії.

Також власник облікового запису втратить зв’язок з Діректом і не зможе отримувати особисті повідомлення від друзів, клієнтів або відвідувачів.

Інструкція з видалення облікового запису другого

Щоб видалити другий акаунт у Инстаграме, користувач повинен переконатися, що авторизувався з потрібного. Якщо випадково деактивувати використовувану сторінку – її не можна буде відновити.

Читайте також:
Завантажити фото з Instagram - на комп'ютер і телефон

З мобільної версії потрібно відключити всі поточні сесії та авторизуватися тільки з одного облікового запису. Після цього можна видаляти непотрібну або стару сторінку.

Інструкція, як відключити всі сесії:

 1. Відкрити програму Instagram на телефоні.
 2. Налаштування – прокрутити вниз до «Вийти з усіх облікових записів».Повне видалення сторінки в Instagram: інструкція користувача
 3. При появі підтвердження «Запам’ятати дані входу» — Скасувати.
 4. Переключитися тільки на той, який потрібно вимкнути.

По закінченню видалення, ввійти в інший профіль. Тепер функція перемикання буде недоступна, як і інформація для входу з попередньої сторінки.

Тимчасове видалення Инстаграма: як це зробити

Можна тимчасово видалити Instagram терміном до 30 днів. Процедура виконується за допомогою веб-версії, в розділі «Редагування профілю».

На відміну від повної дезактивації, інформація залишається в профілі до відновлення даних і повернення користувача в соціальну мережу. При цьому, його сторінка не відображається у пошуку, у друзів в підписках.

Щоб тимчасово заблокувати сторінку:

 1. Авторизуватися в веб-версії – Редагувати профіль.
 2. Прокрутіть вниз до «Тимчасово заблокувати мій профіль».Повне видалення сторінки в Instagram: інструкція користувача
 3. Вибрати причину і ввести пароль – Підтвердити кнопкою «Тимчасово заблокувати».Повне видалення сторінки в Instagram: інструкція користувача

Тепер, щоб відновити активність на сторінці, досить заново ввести дані для входу. Власник може використовувати функцію всього один раз в тиждень.

Якщо кількість блокувань досягає чотирьох за місяць – аккаунт автоматично видаляють. Те ж стосується, якщо протягом 30 днів користувач жодного разу не заходив в Instagram: ні з мобільного пристрою, ні з веб-версії.

Можна видалити і бізнес-акаунт у Инстаграме. Відмінностей в деактивації немає, але при необхідності – можна спочатку перевести його в статус особистий, зробити оголошення для передплатників і видалити.

За допомогою описаних способів можна видалити аккаунт в Instagram, тимчасово заблокувати або повністю очистити від непотрібної інформації. Перед деактивацією потрібно розуміти всі ризики і підготувати сторінку до видалення.

Моя довідка - Корисні поради