Потужний програма Tooligram для просування аккаунта в Instagram

Огляд Tooligram 5.5 / 10 Reviewer {{ reviewsOverall }} / 10 Users (0 votes) Плюси Наявність хмарної і десктопної версії (тобто сервіс і програма); безкоштовний період для хмарної версії (3 дні); достатня кількість фільтрів для вибору аудиторії. Мінуси Автоматична помісячна оплата (про розірвання договору необхідно повідомляти за 30 днів); відсутність сервісу синхронізації і програми; можливі автоматичні відписки поза замовлених вами; недружня і малокомпетентна техпідтримка. Підсумок Перед нами софт і програма, які – візьму на себе відповідальність сказати – зроблені розробниками для самих себе, а не для користувачів. Умови використання не відрізняються прозорістю; що стосується захисту від бана – спочатку ознайомтеся з обов’язковими умовами, необхідними для роботи з сервісом і софтом, дотримуйтесь їх – тільки після цього скаржтеся на те, що вас забанили. І то, швидше за все, вам вкажуть на те, що ви порушили правила Инстаграма. ФункционалСкорость раскруткиЗащита від банаУровень автоматизацииКачество поддержкиОтсутствие скарг

Практично кожен Instagram-підприємець знає, що самим бюджетним способом розкрутки свого аккаунта є автоматизоване просування допомогою використання спеціалізованого софту або онлайн-сервісів. У цій публікації ми розповімо про Tooligram – досить популярною програмою для пошуку цільової аудиторії (ЦА) і розкрутки бізнесу в Instagram.

Що таке Tooligram?

Потужний програма Tooligram для просування аккаунта в Instagram

Tooligram – це сервіс комплексного просування в Instagram, який дозволяє автоматизувати роботу по залученню цільових клієнтів. Особливість Tooligram – наявність хмарного сервісу та софта для Windows, Mac OS, між якими існує деяка різниця у можливостях. Слід розуміти, що, як і більшість сервісів комплексного просування, Tooligram працює на основі платної підписки. За умови щомісячної оплати, вартість софта від 1199 р./ міс. Ціна використання онлайн-версії становить 499 р./міс. за один аккаунт. Спробувати Tooligram Cloud (онлайн-сервіс) можна абсолютно безкоштовно. На сайті діє семиденний безкоштовний період, під час якого потенційний клієнт може користуватися всім функціоналом ресурсу.

Рекомендуємо ознайомитися: “Огляд кращих сервісів для розкрутки Instagram”.

Що вміє Tooligram?

Залучення цільової аудиторії і просування облікового запису відбувається за наступними параметрами:

 • масслайкинг;
 • массфолловинг;
 • відписка від користувачів;
 • парсинг передплатників з бази ваших конкурентів;
 • пошук МІСЯЦЯ за геометкам, хештегам, ключовим фразам;
 • автокомментирование.

Програма оснащена фільтрами, що дозволяють залучати клієнтів по масі ознак: за статтю, віком і т. д.

Переваги програми

Потужний програма Tooligram для просування аккаунта в Instagram

Основними достоїнствами Tooligram є можливість налаштувати пошук ЦА «під себе» і конкретно свій бізнес, автоматизувати залучення аудиторії створеної цільової бази користувачів Инсты.

В принципі, всі, хто користувався послугами комплексного просування Pamagram, Zengram, Doinsta, могли стикатися з подібними параметрами: пошук ЦА по конкурентах, хештегам, геометкам, нікнеймів, ключовими словами, кількістю підписок і передплатників, кількості і дату останнього поста, фото в профілі, віком тощо Переваги Тулиграм в тому, що все це зібрано в одній програмі, яка відразу після збору даних і створення завдання починає працювати. Статистика дає можливість при необхідності внести корективи в завдання, прибирати неефективні.

До речі, якщо хочете порівняти Тулиграм ще з якимось сервісом автоматичного просування, пропонуємо для прикладу сервіс Doinsta.

Основним недоліком Tooligram є неможливість скасування платної підписки. У договорі оферти за замовчуванням стоїть дозвіл користувача на автоплатеж в розмірі місячної підписки. Якщо галочку не зняти, то гроші автоматом будуть списуватися з вказаної банківської карти.

Як ним користуватися

Щоб скачати Tooligram PRO (декстопная версія) потрібно перейти на сторінку ресурсу http://tooligram.com і клікнути на кнопку «Купити».

Потужний програма Tooligram для просування аккаунта в Instagram

Для прив’язки до системи програмі Tooligram використовує генератор ключа, який представляє собою невелику програмку, яку необхідно завантажити на свій ПК. Тиснемо «Завантажити», завантажуємо генератор. Після запуску утиліти ви отримуєте ваш ключ.

Важливо! Завантажити, встановити і запустити файли генератора може не вийти з-за негативної реакції антивіруса на утиліту. Виробники рекомендують на час завантаження програми і отримання ключа активації відключити антивірус вашого ПК. Робити це чи ні – вирішувати вам.

Отримавши ключ, повертаєтеся на офіційну сторінку, тиснете «Купити», вибираємо період (настійно рекомендуємо перший раз придбати місячну ліцензію), ставимо позначку біля «Далее» та переходимо до форми замовлення.

Потужний програма Tooligram для просування аккаунта в Instagram

У відповідні поля вводимо свої дані, діючу електронну адресу, згенерований ключ та вибираємо спосіб оплати.

Наступний етап – скачування програми при відключеному антивірусі. Качаємо, встановлюємо, запускаємо софт.

Важливо! Якщо скачана програма не запускається, додайте її виключення вашого антивіруса.

Потужний програма Tooligram для просування аккаунта в Instagram

Як працювати з програмою, досить докладно розписано в «базі знань» Tooligram. Ми настійно рекомендуємо ознайомитися з цією інструкцією. Розглянемо тільки основний момент збору, фільтрації аудиторії і створення завдання.

 • Клікаємо по кнопці «Збір аудиторії» і «вказати завдання». У відповідні поля вводимо облікові записи та реєстраційні дані, логін і пароль від проксі і сам адреса проксі. Вибирає тип збирання даних (хештеги, геотеги, конкуренти). Після збору даних видалити дублікати.
  Потужний програма Tooligram для просування аккаунта в Instagram
 • Переходимо до фільтру, клікнувши «Фільтрація аудиторії». У відповідних полях вкажіть потрібні параметри. Вказуємо файл зібраної нами бази, тиснемо «Додати» і «Старт».
  Потужний програма Tooligram для просування аккаунта в Instagram
 • Після фільтрації отримуємо базу необхідну для роботи. Тиснемо «менеджер завдань» і «Додати запис». Водимо його реєстраційні дані, пароль і логін від проксі, тиснемо «додати». Він повинен додатися в список. Вибираємо аккаунт, а в розділі вказівки завдання, тиснемо кнопку «Передплата за списком.
  Потужний програма Tooligram для просування аккаунта в Instagram
 • Важливо! Виробляючи налаштування, пам’ятайте про ліміти. Кількість підписок не повинно бути більше 1000 за 24 години; встановіть паузу на 60 хвилин при досягненні кожних 100 підписок.

  Останній етап – Додаємо завдання і стартуємо. По закінченні процесу змінитися статус завдання.

  Що робити, якщо аккаунт невалидный?

  На етапі додавання облікового запису користувач може отримати повідомлення від Tooligram: Аккаунт невалидный. Що робити в даній ситуації? Невалидный – значить не діє або неробочий. Перше, що треба перевірити – це правильність введення реєстраційних даних, пароля і логіна від проксі. Якщо все нормально, то виною можуть стати застарілі бази бібліотек visual c++ вашого ПК. Переходимо на офіційний сайт Майкрософт http://www.microsoft.com/en-us/download/details.aspx?id=29 і оновлюємо бази.

  В якості висновку

  У цій публікації ми постаралися докладно розглянути програму Tooligram, за допомогою якої підприємці отримують ЦА з Instagram. Використовуючи Тулиграм, ви отримуєте можливість формувати базу потенційних клієнтів, значно збільшити торговий оборот і розширити свій онлайн-бізнес.

  Порівняльна таблиця сервісів розкрутки Огляд Zengram 7.4 Reviewer 5 2 votes ФункционалСкорость раскруткиЗащита від банаУровень автоматизацииКачество поддержкиОтсутствие скарг Огляд Tooligram 5.5 Reviewer 0 0 votes ФункционалСкорость раскруткиЗащита від банаУровень автоматизацииКачество поддержкиОтсутствие скарг Огляд Pamagram 7.3 Reviewer 0 0 votes ФункционалСкорость раскруткиЗащита від банаУровень автоматизацииКачество поддержкиОтсутствие скарг Огляд Doinsta 7.2 Reviewer 0 0 votes ФункционалСкорость раскруткиЗащита від банаУровень автоматизацииКачество поддержкиОтсутствие скарг What people say… Поділіться думкою Order by: Most recent Top score Most helpful Worst score

  Be the first to leave a review.

  Потужний програма Tooligram для просування аккаунта в Instagram Verified {{{ review.rating_title }}} {{{review.rating_comment | nl2br}}}

  Show more {{ pageNumber+1 }} Поділіться думкою Потужний програма Tooligram для просування аккаунта в Instagram

  • Функціонал
  • Швидкість розкрутки
  • Захист від бана
  • Рівень автоматизації
  • Якість підтримки
  • Відсутність скарг

  Моя довідка - Корисні поради