Посилання в сторіс Instagram на посаду: як зробити і вставити

Посилання в сторіс instagram – питання, що цікавить користувача соціальної мережі. Виглядає це, як можливість провести один легкий свайп і перейти на інший портал. Щоб виконати такі дії, слід знати, як здійснюються відповідні налаштування. У статті увазі представлена подібна інформація. Можна дізнатися, як проставляється посилання. Які переваги можна отримати від операції.

Як додати посилання в instagram сторіс?

Подібна опція доступна бізнес-профілів або людям з заздалегідь підтвердженим аккаунтом. Покладений алгоритм дій легко виконується. Потрібно здійснити такі маніпуляції:

 • Натискається опція, розташована у верхньому кутку;
 • Можна вибрати пост з контентом з галереї. Перенесення здійснюється моментально;
 • Після цього у верхньому правому кутку з’явиться поле для проведення редагування. Тут слід використовувати значок додавання;
 • Здійснюється додавання лінка. Значок після цього автоматично стає білим.

Щоб дати зрозуміти відвідувачам, що можна переходити, варто прописати легкий призовної текст. Залишиться опублікувати сторіс. Натиснути на Далі і вибрати власника вмісту сторінки.

Як прикріпити посилання в сторіс instagram?

Для прикріплення потрібно використовувати складну схему дії. Щоб вирішити, як зробити посилання в сторіс instagram, слід виконати такі маніпуляції:

 1. Здійснюється перехід на бізнес-профіль. Потрібно натиснути на відповідну опцію в налаштуваннях.
 2. Створюється реклама і відбувається перехід у додаток реклами, що перебуває в особистому кабінеті. Для цього потрібно активувати кнопку Створення оголошення.
 3. Для проставлення в сторіс можна вибрати мету. Бажано попередньо вибрати потрібну.
 4. Вибирається мета оплати – кліки або переходи. Встановлюється валюта, країна і часовий пояс.
 5. Потрібно вибрати місце для проставлення посилання і пол.
 6. На сайті з’явиться оголошення. Якщо планується провести редагування і встановити відповідні налаштування.
 7. Вибирається бюджет.
Читайте також:
Що робити коли Instagram пише: підозріла спроба входу

Після збереження встановлених опцій і налаштувань, в розділі сторіс з’явиться опція для переходу. Даний хід приваблює користувачів. Це потрібно брати до уваги. Слід вибирати той формат, який буде сприйматися краще.

Як вставити посилання в сторіс instagram?

Користувачеві може знадобитися послуга іншої людини для проставлення адреси переходу. Це метод рекламування фото через власників інших сторінок. У подібній ситуації потрібно надати людині активний лінк. Зробити це можна через директ.

Операція, як в сторіс зробити посилання на пост в instagram, здійснюється досить легко. Слід провести такі маніпуляції:

 • Потрібну адресу необхідно скопіювати;
 • Далі натискається значок у вигляді літачка, що розташований у верхньому кутку;
 • Вибирається ім’я користувача;
 • Адреса вставляється в графу спілкування і активується відправлення.

Людина розміщує активне посилання на власній сторінці. Це збільшить аудиторію. Приверне багато нових користувачів. Якщо головною метою переходу вважається рекламування власних послуг або товару, це буде хороший варіант, як поділитися посиланням.

Активне посилання в сторіс instagram: як її зробити?

Процедура проставлення адреси полягає у виконанні таких операцій:

 1. Слід знайти посаду в інсте, на який є бажання створити перехід.
 2. Натискається значок, на якому зображено літачок під обраної публікацією.Посилання в сторіс Instagram на посаду: як зробити і вставити
 3. До уваги буде представлено меню. Тут слід вибрати функцію додавання публікації.Посилання в сторіс Instagram на посаду: як зробити і вставити
 4. Далі потрібно натиснути на вибраний запис. Після цього пост з’явиться в сторіс у вигляді стікера. Його можна переміщати, пересувати, змінювати розмір. При бажанні можна використовувати спеціальні інструменти.
 5. Після розміщення стікера слід натиснути на напис Ваша історія. Але можна вибрати Одержувачі і активувати опцію поділитися.Посилання в сторіс Instagram на посаду: як зробити і вставити

Після виконання дій цього способу пост розміщується в розділі з сторіс. Якщо натиснути на нього, можна миттєво перейти на раніше розміщений у стрічці пост.

Читайте також:
Хайлайтс в Instagram: що це таке, як створити і завантажити

Як додати посилання на пост в історії?

Якщо є бажання організувати перехід на публікацію, потрібно знати, що в даних публікаціях буде автоматично відображатися ім’я спочатку розміщеного посту. Як тільки чоловік бачить повідомлення по відправці сторіс, він натискає на нього для перегляду вихідного повідомлення. Завдяки цьому можна дізнатися про автора більше корисної інформації.

При необхідності можна вимкнути опцію, пов’язану з можливістю ділитися посадами. Можна робити наступне:

 • Здійснюється перехід у вкладку з налаштуваннями;
 • Вибирається функція перепоста;
 • Деактивується функція – дозволити репост.

Необхідно пам’ятати, що користувач може самостійно створювати переходи на чиїсь фото або відео. Головною умовою в подібній ситуації вважається наявність публічності. Сторінка автора контенту не повинна бути закрита. Якщо акаунт не публічний виникне проблема з переглядом поста, до якого планується залучити увагу.

Як поділитися посиланням в инстаграме в сторіс?

При бажанні поділитися адресою поста з іншими користувачами не доведеться докладати зусилля. Послідовність дій, як додати посилання на пост в історії instagram, виглядає так:

 1. Слід знайти цікавий пост на сайті, куди планується організувати.
 2. Натискається значок з літачком. Якщо немає значка, можна натиснути +.
 3. З’явиться невелике за розміром меню, в якому потрібно знайти опцію додавання контенту і тапнути по ній.

Адреса переходу моментально опиняється на тлі знятого сторіс. Його можна збільшити, встановити в іншій частині фото. За допомогою спеціальних інструментів для малювання можна зробити привабливий візуал фото і текстової інформації.

Після проведення робіт, пов’язаних з оформленням зовнішнього вигляду, користувачеві залишиться активувати функцію публікації. Можна використовувати різні кнопки Поділитися, Вставити, Прикріпити, Одержувачі або Ваша історія. Дана схема дій дає можливість за пару хвилин розмістити публікацію, домогтися результату в процесі оформлення стрічки в фотосети.

Читайте також:
Як підготувати відео для YouTube

Підводячи підсумки

Інста, як популярна соціальна мережа, яка постійно розвивається. З’являється безліч корисних інструментів в обліковому записі. Закріплення нових активних адрес в історії – одна з найважливіших можливостей. Завдяки їй, можна досягти великих результатів у залученні аудиторії до stories і відео. Для звичайного користувача – це можливість наростити масу передплатників в профілі і стати популярним. Підприємці, які займаються через соціальну мережу власних доступним бізнесом або пропонують послуги, можуть значно збільшити обсяг передплатників і продажів в инстаграмме.

Моя довідка - Корисні поради