Посилання в Instagram на ВК: як додати, вставити і скопіювати

Посилання в Instagram на ВК цікавить просунутих користувачів з різних обставин. Це нерідко буває піар, реклама якихось пабликов або просто посилання на пост. Оскільки алгоритми соціальній мережі Instagram не дозволяють зробити кликабельним лінк у змісті публікації, то доводиться шукати альтернативні методи виходу з ситуації. Тобто у вас є можливість розмістити лінк, але відкрити його одним дотиком не вийде. Всім бажаючим доведеться прописувати його в пошуковику від руки. Це незручно, довго і не завжди доречно. У цій статті розбираємося як же впоратися з такою ситуацією.

Посилання в Instagram на ВК: як додати, вставити і скопіювати

Як зробити посилання в Инстаграме на сторінку ВКонтакте

Поділитися цікавою публікацією або улюбленим співтовариством можливо трьома методами. Найбільш легкий, і відомий практично кожному впевненого користувача персонального комп’ютера – це копіювання вмісту з адресного рядка браузера і додати його в СМС конкретному користувачу. Все просто і швидко, але є і свої особливості — доведеться переміщатися між майданчиками соціальних мереж.

Другий метод — залишити URL в шапці профілю. Саме ця рада найчастіше використовують сучасні юзери.

І третій — зробити «сториз», де за свайпу відкривається вказаний автором ресурс. Для досвідчених блогерів і досвідчених инстаграмеров ні один метод не завдасть труднощів, але ми все одно покроково розповімо, як в Инстаграмме зробити посилання на ВК:

  • клікаєте на свій профайл в нижній панелі;
  • вибираєте «Редагувати» (це іконка у формі ручки поруч з вашою головною фотографією);
  • тут відкривається список пунктів, які ви вказуєте в розділі «Про себе»;
  • нам знадобиться розділ «Сайт», куди вставляємо посилання VK (затримуємо на 2 секунди цю сходинку, і натискаємо «Вставити» в контекстному меню).

Посилання в Instagram на ВК: як додати, вставити і скопіювати

Акцентуємо увагу на тому, що тут допускається пряме URL на профайл, спільноту, групу, окремий пост чи коментар. Для збереження не забудьте натиснути праворуч угорі галочку.

Як в Инстаграмме додати посилання на ВК

Посилання в Instagram на ВК: як додати, вставити і скопіювати

Вище ми вже згадували про альтернативний метод — активної кнопці в історії Instagram. Робиться це просто, а відповідний дозвіл є практично на всіх моделях телефонів. Використовуйте просте, покрокове керівництво:

  • проведіть вгору по екрану;
  • виберіть що-то з галереї або зніміть в режимі реального часу контент;
  • вгорі натисніть на іконку у вигляді ланцюжка;
  • вставити скопійований лінк з буфера обміну;
  • додайте call-to-action;
  • збережіть.

Як скопіювати посилання в Инстаграме в ВК

Для копіювання ви клікаєте на три точки «Ще» або «Додатково», і вибираєте там відповідний пункт. Після його натискання, потрібна інформація автоматично буде поміщена в ваш буфер обміну. Вона зберігається до наступного копіювання або перезавантаження апарату.

Моя довідка - Корисні поради