Посилання на Вайбер в Instagram: як додати, створити і вставити з профілю, безкоштовно

Посилання на Вайбер в Instagram – нова опція соціальної мережі, що дозволяє використовувати месенджер як додаткове джерело інформації або заробітку блогера. Раніше поставити активне посилання було неможливо, і користувачам було потрібно копіювати її як текст і вводити в пошукову рядок браузера. Розширення функціоналу соц.мережі збільшило число задоволених передплатників і спростило роботу з додатками.

Посилання на Вайбер в Instagram: як додати, створити і вставити з профілю, безкоштовно

Як додати посилання на Вайбер в Instagram

Instagram – популярна соціальна мережа з широким спектром можливостей для особистісного розвитку, ведення бізнесу та заробітку. Профіль користувача може стати майданчиком для створення власної аудиторії, що одержує послуги й товари безпосередньо. Спільне використання Instagram і Viber розширює можливості блогера, тому набирає популярність в мережі.

Месенджер може використовуватися як сервіс для оформлення послуг, представлених в соціальній мережі. Для цього активне посилання на Вайбер в Instagram вказується:

 • у класичних публікаціях;
 • stories та Highlight stories (розділ «Актуальне»);
 • прямих ефірах;
 • у розділі опису профілю.

Зручніше вставити пряме посилання на контакт в месенджері в описі профілю. Такий підхід надасть фоловерам можливість звернутися до неї у будь-який час. Для роботи потрібно натиснути кнопку «редагувати профіль» навпроти аватара. Написати адресу переходу можливо в пункті «Контакти» і «Сайт».

Додати URL-адресу також допускається під будь-якою публікацією. Для цього потрібно:

 • Підготувати фотографію або інше тематичне зображення для публікації.
 • Підготувати текст-опис до картинки.
 • Натиснути на кнопку «+» внизу посередині на власній сторінці в Instagram.
 • Завантажити підготовлене зображення.
 • Написати текст. У тексті прописати посилання або вказати її нижче в якості контактних даних.
 • Посилання на Вайбер в Instagram: як додати, створити і вставити з профілю, безкоштовно

  Важливо, щоб контакт мав точним описом, інакше його вставка не буде мати сенсу.

  Додавання комбінації можливо і в stories. Етапи створення публікації:

 • Натиснути на кнопку «+» на аватарі блогера.
 • Створити свіжу фотографію, відеозапис або завантажити готовий файл з пам’яті смартфона.
 • Перейти в розділ редагування. Додати стікери, прописати посилання.
 • Зберегти зміни.
 • Перенести публікацію в розділ «Актуальне» (при необхідності).
 • Часто додавання в пост або сторіс використовується при рекламі товарів і послуг, які надає сервіс в месенджері. Відправити рядок можна в діалозі або коментарі на розсуд власника аккаунта.

  При користуванні опцією передплатнику не потрібно переписування або копіювання номера телефону, оскільки при натисканні на текст він буде автоматично перенаправлений в чат Viber.

  Як вставити посилання на Вайбер в Instagram

  Вставка контакту для перенаправлення на Viber неможлива без перетворення. Отримана комбінація повинна володіти наступними властивостями:

  • активність без копіювання і вставки в рядок браузера;
  • стислість (довгі комбінації незручні у використанні і вставці);
  • точність (відсутність зайвих символів, розділових знаків у кінці, пропусків та інших).

  Посилання на Вайбер в Instagram: як додати, створити і вставити з профілю, безкоштовно

  Готова якісна посилання на Вайбер з профілю Instagram при натисканні перенесе передплатника безпосередньо в додаток. Але проведення операції можливе лише при наявності в останнього реєстрації в месенджері.

  Як створити посилання на Вайбер – безкоштовно

  Перетворення номера телефону здійснюється безкоштовно і не займає багато часу. Зробити це можливо комбінацією <a href=”viber://chat?number=*номер телефону блогера, вимагає реклами*”>Viber</a>. Тут символи * при написанні контакту необхідно видалити.

   Посилання на Вайбер в Instagram: як додати, створити і вставити з профілю, безкоштовно

  В інтернеті можливо зустріти різні сторонні ресурси, що пропонують створити клікабельну комбінацію автоматично. Неперевірених сервісів рекомендується остерігатися, оскільки вони не гарантують якісного виконання роботи, а після вставки готова посилання може виявитися заблокованою адміністрацією соц.мережі. Деякі ресурси вимагають плату за надання послуг, а здійснити перетворення самостійно можливо на безоплатній основі.

  Готову клікабельну комбінацію допускається вказувати в будь-якій формі у власному блозі. Не дозволяється залишати її в коментарях чужого профілю, оскільки це може бути розцінено як поширення спаму.

  Висновок

  Активне посилання на Viber – можливість розширити функціонал месенджера і соц.мережі при веденні діяльності блогера. Спільне користування сервісами дозволить заощадити на створенні і веденні інтернет-сайту і не займе багато часу на реалізацію.

  Моя довідка - Корисні поради