Пошук в Инстаграме: знаходимо все потрібне і непотрібне

У соціальних мережах існують сотні мільйонів облікових записів. Один Instagram відносно нещодавно дістався до позначки у мільярд сторінок. Само собою, неможливо в цій множині орієнтуватися без якої-небудь системи. У фотосети ця система досить бідна і примітивна. Поговоримо про таку річ як пошук в Инстаграме.

Де в Инстаграме знаходиться пошук?

Пошук являє собою звичайну рядок, без будь-якої сортування або фільтрації. Тому його функціонал і без того простий, було б складно обрізати ще більше, і навіть на комп’ютері ми можемо знайти все, що нам потрібно, без обмежень. Тому розберемо розташування на мобільному, так і на стаціонарному пристроях.

На телефоні:

 1. Відкриваємо додаток.
 2. У нижньому горизонтальному меню вибираємо лупу.
  Пошук в Инстаграме: знаходимо все потрібне і непотрібне
 3. Нам відкриється вкладка з рекомендаціями. Над рекомендованими публікаціями буде рядок, в яку і потрібно вводити запит.
  Пошук в Инстаграме: знаходимо все потрібне і непотрібне

На комп’ютері:

 1. Відкриваємо сайт.
 2. Авторізуємось.
 3. На головній сторінці, зверху, буде потрібна нам рядок. Вона буде перед очима незалежно від того, на яку вкладку ви перейшли.

Пошук в Инстаграме: знаходимо все потрібне і непотрібне

Як в Instagram знайти друга?

В профілі Instagram неможливо вказати багато інформації про себе. Якщо ВК є навіть графа «Військова частина», в фотосети такого немає. Відповідно, і фільтри вибрати у вас не вийде. Тому з допомогою рядка, ви можете знайти одного тільки маючи його нікнейм.

Якщо ніка немає, є кілька додаткових фішок:

 1. За номером телефону. Синхронізуйте контакти, і потрібний чоловік з’явиться в списку «Цікаві люди».
 2. Інші соціальні мережі. ВКонтакте, наприклад, в розділі «Контакти» можна залишити клікабельну Инсту. Подивіться, може бути і наша «мета» так зробила.
 3. Спільні друзі. В підписках, передплатників або постах можуть бути якісь сліди, які нам знадобляться.
Читайте також:
Як подивитися закритий Instagram - секретна інструкція

Як шукати фото в Instagram?

Припустимо, користувача ми знайшли, але нічого цікавого в профілі не було. Пошукаємо придатні фото блогерів. Як це зробити? Є два варіанти:

 1. У вас вже є зображення, і вам потрібно знайти його власника, щоб подивитися інший цікавий контент. У такому випадку можна використовувати пошук по картинці. Просто відкрийте Гугл або Яндекс і завантажте файл. Спосіб, насправді, так собі, тому що рідко виходить вийти на потрібний пост.
 2. За хэштегам. Введіть тематику після # і зробіть з цього пошукової запит. Або використовуйте яке-небудь слово. Загалом, можна йти шляхом хэштегов. Щоб пошук йшов саме по них, потрібно перейти на вкладку. Вони з’являються після того, як ви починаєте що-небудь вводити.

Пошук в Инстаграме: знаходимо все потрібне і непотрібне

Як шукати відео в Instagram?

Тепер трохи поговоримо про відео. Для публікацій з роликами актуальні ті ж фішки, що і для фоток. Так що, точно так само вбивайте в пошук в Инстаграме відповідні хештегі і геометки.

З IGTV все просто – відкрийте цей розділ роликів. Зверху буде іконка з лупою. Рядок з піктограмами прозора і, якщо одне з перших відео біле, їх не буде видно. Тому перейдіть трохи нижче – верхнє горизонтальне меню управління зафіксується.

 

Пошук в Инстаграме: знаходимо все потрібне і непотрібне

Як шукати фото з певного місця?

Якщо ви знаєте, з якого місця людина завантажував публікації, або вам просто цікаво подивитися на пам’ятку в об’єктиві інших людей, можна використовувати спеціальні теги. Для того, щоб соціальна мережа зрозуміла, що ви шукайте саме геолокацію, знову ж таки, потрібно перейти на вкладку з назвою «Місця».

Як знайти історію цікавить людини?

Ми розібралися майже з усім вмістом. Музику, зрозуміло, знайти неможливо – її там просто немає. А ось як можна отримати цікаву для нас історію? Можна орієнтуватися по цій частині соціальної мережі? насправді, сториз більш приватны, ніж все інше. Тому, якщо ви хочете бачити історії, ви не зможете зробити це перед тим, як знайти в Инстаграме одного.

Читайте також:
Як завантажити відео в Instagram без втрати якості: з телефонів

Як знаходити тематичних блогерів в Instagram?

Для пошуку сторінки з певною тематикою можна використовувати все, що я перерахувала вище. Якщо їх власники працюють над просуванням, швидше за все, під публікаціями є спеціальні мітки. Розглянемо ще кілька лайфхаков.

 1. Пошук по передплати тих кому ця тема цікава. Якщо ви, припустимо, шукаєте конкурентів, можете подивитися, що читають ваші передплатники.
 2. Розділ з рекомендаціями. У вас в підписках багато блогерів з потрібним напрямком? Відкрийте рекомендації, там буде те, що вам необхідно.
 3. Каталоги і біржі реклами. Є спеціальні сайти, на яких люди викладають пропозиції про рекламу із зазначенням аудиторії, тематики і навіть способу набору аудиторії. Навіть якщо вам не потрібна рекламна площадка, такі інструменти можуть принести користь.
 4. Парсери (за типом Zengram). Взагалі, необов’язково було вказувати їх у цьому списку, адже найчастіше вони використовують ті фішки, про яких я писала вище. Але в цьому і полягає їхня перевага. Такі інструменти найчастіше є основною частиною сервісів комплексного просування.

Пошук в Инстаграме: знаходимо все потрібне і непотрібне

Як очистити пошук в Инстаграме?

Не завжди те, що соціальна мережа зберігає історію пошуку, є перевагою. Іноді запити є компроматом. Як очистити пошук в Инстаграме? Це дуже просто, але трохи заплутано. Розберемося поетапно.

 1. Відкриваємо свою сторінку в додатку. Для цього тиснемо по іконці з людиною в правому нижньому куті.
 2. Клікаємо по трьох горизонтальних лініях зверху праворуч.
 3. Переходимо в налаштування. Вони в нижній частині інтерфейсу.
 4. Вибираємо кнопку «Безпека».
 5. Тут, на вкладці «Дані та історія», нам потрібен пункт «Доступ до інформації».
  Пошук в Инстаграме: знаходимо все потрібне і непотрібне
 6. Тут буде багато рядків. Знаходимо вкладку «Дії облікового запису». Вибираємо пункт «Історія пошуку».
  Пошук в Инстаграме: знаходимо все потрібне і непотрібне
 7. Тут будуть всі ваші пошукові запити. Щоб очистити пошук, натисніть на блакитну стрічку.
  Пошук в Инстаграме: знаходимо все потрібне і непотрібне
Читайте також:
Чому instagram псує якість фотографій і відео: чому завантажується в поганій якості

Пошукова система в Инстаграме дуже мізерна. Однак, це не означає, що ми не можемо орієнтуватися в більш ніж мільярд облікових записів і величезній кількості контенту. Незважаючи на цю примітивність, соціальна мережа зберігає майже всю інформацію про вас. І ви можете її видалити. Однак, чесно кажучи, немає ніяких гарантій, що дані будуть повністю стерті з серверів соціальної мережі.

Запитання наших читачів

Пошук в Инстаграме: знаходимо все потрібне і непотрібне#1. Чому в пошуковій системі Инсты немає фільтрів?

Згадайте те, що ми можемо написати в своєму профілі. Все, що там є: ім’я, нікнейм, «Про себе», веб-сайт і місце розташування. І все це індексується в пошуку. Як такі фільтри в даному випадку не потрібні, достатньо перейти на вкладку в пошуку.

Пошук в Инстаграме: знаходимо все потрібне і непотрібне#2. Для чого соціальна мережа збирає історію пошуку?

Перш за все, для того, щоб надалі ви могли простіше знаходити потрібні акаунти і контент. Однак, не чистити її буде досить необачно.

Пошук в Инстаграме: знаходимо все потрібне і непотрібне#3. Наскільки ефективно шукати публікації з Инсты по гугл-картинок?

Вдавайтеся до такого способу лише в тому разі, якщо більше нічого не спрацювало, тому що видача буде занадто великий і неточною.

У тебе залишились запитання або хочеш висловити думку? Напиши нам в коментарях! А також не забудь подивитися корисне відео по темі.

Моя довідка - Корисні поради