Пошук по хэштегам в Instagram – особливості і секрети

Хештег – ключове окреме слово або словосполучення, що активно використовується в соціальних мережах для швидкого пошуку тематичного контенту: кожен «тег» починається з «решітки» (#) і в якійсь мірі визначає вміст фотографій, відеороликів і навіть тексту, що з’являється на сторінках користувачів зі всього світу, додає передплатників.

Будь-яке слово, що починається з символу «#», стане своєрідною маркуванням, дозволяє точково привернути увагу натовпу. Варто лише поділитися міткою в дусі «#Франція» або «#Іспанія», і друзі точно дізнаються, де відбувається відпустку, а випадкові «перехожі», які вирішили скористатися пошуком по хэштегам в Instagram, теж відреагують на пост і, бути може, підпишуться або залишать лайк.

А ще теги чудово стимулюють і надихають. Давно хотілося зняти #пейзаж? Так чому б не подивитися за тим, як з настільки складним завданням справляються інші. Необхідно лише розібратися в деталях…

Як відбувається пошук

Офіційно функція фільтрації контенту по тегам доступна і для мобільних платформ, і для «старших операційних систем». Причому абсолютно будь – підійде і Windows, MacOS і Linux. Головне – озброїтися браузером і згадати дані від особистого облікового запису. А далі – справа техніки: пройти авторизацію в системі, знайти пошук у верхньому меню, введіть будь-який вподобаний або необхідний хештег і відправити запит.

Вже через кілька секунд на екрані з’явиться значна новинна стрічка, розбавлена будь-яким контентом, який користувачі відзначили позовних словом.

Пошук по хэштегам в Instagram  особливості і секрети

Як використовуються хештегі в Instagram

Ніяких обов’язкових дій по перетворенню звичайних слів в хештег робити не потрібно – будь-яка сучасна соціальна мережа, при вигляді значка # і стоять впритул букв або символів, автоматично перетворює повідомлення в тег (таким способом змінюється будь-яка інформація – навіть числа і комбінації з декількох смайликів).

Тут головне – розібратися в тому, навіщо розставляти теги. Якщо для краси, то можна скласти ціле речення, де замість пробілів – нижнє підкреслення або дефіс. Якщо ж для спрощення пошуку і залучення суспільної уваги, то слово має бути лаконічним, впізнаваним і досить популярним – чуже прізвище, написану після символу #, ніхто шукати не буде.

Пошук фото з хэштегам на смартфоні

Перед тим, як приступити до дій, варто розібратися в деяких деталях. Пошук по хэштегам в Инстаграме на мобільних платформах доступний і в браузері (підійде будь – Safari, Google Chrome, Opera), і програма, що завантажується в цифрових магазинах кожної операційної системи. Для iOS підготовлений App Store для Android Play Market, а для Windows Phone – Microsoft Store.

І, хоча інструкція однаково проста і для браузера, і для окремого клієнта Instagram, другий варіант кращий. Головним чином з-за прекрасною оптимізації під суворий форм-фактор смартфонів і планшетів, інакше доведеться щоразу гратися з масштабуванням.

 • Інструмент обраний? Перший крок – пройти авторизацію або зареєструватися, вказавши певний набір особистих даних. Коли з’явиться робочий інтерфейс – знайти значок «лупи», розташований в нижній частині панелі швидкого доступу.
 • Вже через секунду на екрані з’явиться стандартне меню пошуку з полем для введення тексту. Саме туди необхідно ввести будь-яке слово (або словосполучення) в комбінації з символом #. Наприклад, #news. Instagram тут же запропонує відповідні варіанти – або повністю збігаються з введеним запитом, або ж частково розширені – #news2017, #newsOfParis. В останньому випадку хештегі більш конкретизовані, а значить, і контент зосереджений на певних датах (або тимчасовому відрізку) або на географічному положенні тих, хто вирішив поділитися #новинами.
 • І ще – будь-який пошуковий запит можна конкретизувати ще сильніше – в мобільній версії соціальної мережі теги розподілені за «Людей», «Тегами», «робочих Місцях» і «Краще» (в останньому випадку – виводяться найпопулярніші запити, які цікавлять, і тих, хто шукає інформацію, і тих, хто привертає увагу).
 • Останній штрих – натиснути на будь-який тег і приступити до перегляду публікацій, яких, як підказує система, для #news трохи більше 14 мільйонів.
 • Пошук по хэштегам в Instagram  особливості і секрети

  Як знайти публікації за хэштегам через ПК

  При роботі з браузером будь-якої комп’ютерної операційної системи, порядок дій приблизно той же, але з деякими незначними змінами:

  • Перейти на офіційну сторінку Instagram. Пройти авторизацію в соціальній мережі, заповнивши текстові поля логіном і паролем (якщо акаунт не створений – зареєструватися. Процедура займе не більше трьох хвилин).
  • У верхній частині інтерфейсу знайти «Пошук» (прямо по центру, поруч з логотипом Instagram і кнопками швидкого доступу).
  • Ввести будь-якого слово з додаванням значка #. При необхідності – конкретизувати пошук додатковими символами і літерами. До речі, у комп’ютерній версії можливості розподіляти теги за змістом або напрямом не передбачено. Ніяких «Людей», «Міток» і «Місць». А тому, якщо необхідно знайти якогось визначеного користувача, пошук доведеться починати з символу @. Подібний нюанс сильно ускладнює справу, особливо, якщо давно хотілося дізнатися про найвідоміших блогерах Франції або шеф-кухарів з Америки. Тут вже доведеться або перебирати сотні доступних публікацій, або детально вивчати нудне меню з рекомендаціями, яких не дочекаєшся.

  Шукати за хэштегам в соціальній мережі Instagram з комп’ютера варто лише в тих випадках, коли захотілося швидко знайти тематичну фотографію або зображення, короткий відеоролик або проводиться розіграш (наприклад, якщо захотілося почитати коментарі або дізнатися переможця). В інших же випадках процес пошуку функціонально урізаний і практично даремний.

  Вже краще скористатися емулятором Android, ніж настільки сильно страждати!

  Найпопулярніші хештеги 2017 і 2018

  Будь-тег, який підтримає натовп людей, тут же перетворюється в тренд, а тому передбачити, яку тему буде вихваляти аудиторія, які хэштеки найпопулярніші через кілька місяців – практично неможливо.

  Якщо ж абстрагуватися від трендів і моди, то в RU-сегменті певним попитом користуються мітки, пов’язані з географічним положенням користувачів (#Москва, #СПБ), поточним розвагою (#Клуб, #Ресторан, #Відпочиваємо), сімейним становищем (#Друзі, #Колеги, планами на майбутнє (#скороотпуск).

  Найпростіше дізнатися, який тег «вистрілить» незабаром – подивитися телевізор. Можна відразу ж зрозуміти, коли #Євробачення, або #Чемпионатмира стане головною темою для розмов.

  Моя довідка - Корисні поради