Поради, як зробити популярним Instagram профіль

Саме людський креатив рухає прогрес. Люди винаходять щось нове або нове застосування старого. Колись давно соціальні мережі були саме винаходом, нововведенням. На мій погляд, це – одна з кращих речей, створених у 21 столітті. Вони дозволили стерти кордони між людьми і, за рахунок спрощення спілкування, прискорили розвиток технологій і суспільства. Але творчість не стоїть на місці, і для того, щоб отримувати гроші з інтернету, можна просто стати популярним в соціальній мережі. Поговоримо про те, як зробити популярним Instagram.

Ознаки популярного аккаунта в Instagram

Як виглядає відомий профіль Instagram? Зрозуміло, мова йде не тільки про кількість передплатників. Інста з тисячею фоловерів може бути набагато краще, ніж з десятьма тисячами. Поговоримо про те, що відрізняє успішний блог або паблік від провального.

 1. Хороші публікації. Якість визначає успішність розкрутки. Якісний контент – запорука того, що аудиторія буде великий і прийде швидко.
 2. Ідея. Можна публікувати взагалі все. Це ваше повне право. Але люди бачать один тип публікацій і підписуються заради нього. Тому вайнери пиляють тільки вайн, хіба що іноді розбавляючи їх особистими фотографіями.

  Поради, як зробити популярним Instagram профільХороший приклад — Паша Микус. У нього все — і вайн, і особисті фото

 3. Багато лайків та коментарів від живих людей. Насправді, саме за цими параметрами можна відрізнити профіль з ботами від цього. Не у багатьох вистачає уваги, грошей або сил на накрутку абсолютно всіх видів активності соціальної мережі. передплатники в цьому плані вторинні. Щоб зрозуміти, чи є профіль досить цікавим для популярності, чи ні, треба подивитися на відсоток активних фоловерів.
 4. Рекламні публікації. Необов’язковий показник, але більшість розкручених людей починають продавати пости.
 5. Згадки. Про відомої сторінці говорять за межами цього запису або навіть соціальній мережі. це, мабуть, ідеальний результат – адміністратор або блогер зміг зробити ім’я, і люди почали про нього говорити.

Поради, як зробити популярним Instagram профіль

Що можна зробити, щоб Instagram став популярним?

Які етапи треба пройти, щоб створити успішний Instagram? Я можу виділити кілька пунктів.

 1. Визначити тематику. Цей пункт нульовою, тому що з цим потрібно визначитися навіть до реєстрації. Визначте, що популярно в Інсте, і потрапте в потік, щоб простіше набрати аудиторію.
 2. Оформлення. Зверніть увагу, біля кожного скільки-небудь відомого профілю добре оформлена шапка. Це абсолютно безкоштовно, але прискорить розкрутку. Важливий кожен пункт. Навіть веб-сайт. Якщо у вас немає свого ресурсу, додайте мультиссылку з контактами, щоб рекламодавцям або потенційним клієнтам буде простіше зв’язатися з вами.

  Поради, як зробити популярним Instagram профільОсь приклад, як милаха грамотно розмістила інфу про себе в highlights.

 3. Викладаємо перші пости. Кожна публікація повинна бути якісною. І не забувайте про підписи. В особистому профілі можна викладати фотки без слів, але в тому, що ви розкручуєте, так бути не повинно. Також можете використовувати хештегі. По-перше, вони допомагають у просуванні. По-друге, з їх допомогою ви можете зробити навігацію за різними рубриками публікацій. Також не забувайте про Історії. Вони розташовуються над стрічкою новин, прямо перед очима користувачів. Так що, це прекрасний шанс розповісти про щось. За допомогою розділу «актуальне» можна привернути увагу до найважливішого в житті сторінки. Складіть контент-план. Якщо не хочете вручну його викладати, використовуйте спеціальний сервіс з календарем постів.
 4. Накрутка. Дивно, напевно, в інструкції до того, як пропіарити Instagram, бачити пункт про накрутку. Пам’ятайте теорію розбитих вікон? Тут так само – якщо люди бачать хоч якесь число передплатників, вони охоче підписуються. Використовуйте для накрутки тільки перевірені сервіси, щоб не втратити доступ до аккаунту, ми рекомендуємо Likemania.
  Поради, як зробити популярним Instagram профіль
 5. Власне, просування. Який би класний у вас не був контент, сарафанне радіо працює не так швидко, як старі добрі способи набору аудиторії. Як приклад я можу навести наступні варіанти:
 • Масові дії. Массфолловинг, масслайкинг і масскомментинг не дуже ефективні, але, якщо підійти до цього заняття з розумом, вони допоможуть. Можна робити це вручну або скористатися сервісами комплексного просування. У них «маси» автоматизовані. Ми протестували роботу безлічі сервісів і рекомендуємо зупинитися на Zengram.

Поради, як зробити популярним Instagram профіль

 • Реклама. Є звичайний маркетинг, в інших розкручених блогерів. А є таргетинг, який значно ефективніше. Як би вам не підходила за тематикою рекламна площадка, якась частина їх аудиторії не підпишеться. Таргетинг б’є точно в ціль, оголошення показується тільки тим, хто може зацікавитися. Але в плані визначення аудиторії ви можете зіткнутися з проблемами.
 • Конкурси та розіграші. Люди люблять халяву, і ви можете на цьому зіграти.
 • Взаємний піар. Та ж реклама, але на безкоштовній основі. Довгу та плідну співпрацю буде максимально ефективним.

Поради, як утримувати увагу і залучати нових передплатників

Потрібно розуміти, чому люди відписуються. Подумайте над тим, проаналізуйте ситуації, коли ви не підписалися на черговий аккаунт, і що вами рухало в цей момент. Основна причина для догляду зазвичай полягає в тому, що людям нецікавий контент або товар. Тому робота над постами важлива не тільки для залучення аудиторії, але й для її утримання.

Якщо у вас інтернет-магазин, зробіть пости з товарами різними розважальними постами. Це дозволить збільшити охоплення і лояльність передплатників. Якщо блозі, можете додати щось незвичайне. І постійно підтримуйте контакт з фоловерами. Інтерактив важливий. Можете просто запитати у них, як проходить день – це вже буде корисно.

Поради, як зробити популярним Instagram профіль

Як грамотно використовувати накрутку, щоб стати популярним в Instagram?

Це питання люди задають досить часто в інтернеті. Насправді, як таку популярність це все ж не принесе. Але, як я говорила вище, у даному випадку так само, як і з теорією розбитих вікон – люди охоче підписуються на тих, у кого вже є якась аудиторія. Тому, якщо ви накрутіть і фоловерів, і лайки, і коментарі, профіль буде виглядати органічніше і менш підозріло. Крім того, позначки «Мені подобається» піднімуть ваші пости в новинних стрічках користувачів.

Також розрізняють два типи накрутки:

 

 • Бездумне збільшення показників.
 • Глибокий аналіз і вибіркова накрутка.

Для першого випадку підходять сервіси Likemania і Bosslike. Використовуйте їх, коли хочете швидко збільшити кількість лайків або передплатників, але будьте готові, що частково це будуть роботи.

Поради, як зробити популярним Instagram профіль

Другий метод включає в себе більш ретельний підхід. Ви виставляєте критерії, які акаунти будуть лайкати або підписуватися на ваш профіль, живі це будуть передплатники або роботи, чоловіки або жінки, підлітки або зріла аудиторія. Для таких потреб рекомендуємо використовувати Zengram або Pamagram.

Добірка популярних Instagram акаунтів

Тепер трохи розслабилися і просто подивимося на приклади класних сторінок. географією обмежуватися не будемо. Але поняття популярних записів у нас і, наприклад, в Америці дуже різняться. Наприклад, в Росії найпопулярнішою і, отже, високооплачуваної сторінкою є профіль Ольги Бузової. У неї більше 14 мільйонів фоловерів і за один пост вона бере близько 8 тисяч доларів. Але в масштабах світу це досить середній результат. А у Кайлі Дженнер, наприклад, передплатників в десять разів більше, а одна публікація обійдеться в цілий мільйон доларів. Але ми не будемо замахуватися на такий рівень – хоча Бузова в масштабах світу має і досить середній результат, для того, щоб дорости до неї, потрібно бути, як мінімум, Ивлеевой.

Перейдемо до конкретних прикладів просто хороших сторінок:

 1. @alexstrohl. Просто гарні фото з різних куточків світу. Зверніть увагу на біо і контент – він інформативний і в той же час якісний.
  Поради, як зробити популярним Instagram профіль
 2. @ kdkuiper. Ще один фотограф. Тут в описі ми бачимо помилку – чому хлопець не вивів свій сайт в спеціальне поле, і він не кликабелен.
  Поради, як зробити популярним Instagram профіль
 3. @makhorov. Це вже акаунт нашого співвітчизника. Основна тематика – фотографії з висоти пташиного польоту.
  Поради, як зробити популярним Instagram профіль

Як зробити популярним Instagram профіль? Без роботи над контентом і просуванням цього не вийде. В соціальну мережу потрібно вкладати величезні зусилля. Тільки здається, що це просто. Але у вас точно все вийде.

Запитання наших читачів

Поради, як зробити популярним Instagram профіль#1. Як зрозуміти популярний мій аккаунт чи ні?

Якщо ваша сторінка збирає багато лайків та коментарів від живих людей, вам пишуть з проханням розмістити рекламні публікації – значить ваша сторінка популярна.

Поради, як зробити популярним Instagram профіль#2. Накрутка зробить акаунт популярним?

Накрутка не призведе до вас активну аудиторію, але покаже людям, що на цій сторінці відбувається щось цікаве і вони почнуть на вас підписуватися. Спочатку використовуйте накрутку (Likemania), а потім переходите до сервісів комплексного просування (Zengram), реклами і т. д.

Поради, як зробити популярним Instagram профіль#3. Як стати популярною в Инстаграме? Що викладати, які хештеги писати?

На ваше запитання коротко не відповіси, для початку почитайте, як вибрати тему для профілю, потім, як оформити профіль. Після цього можна переходити до статей про просуванні аккаунта через Фейсбук.

А який спосіб волів ти? Поділися своєю думкою в коментарях! А також не забувай дивитися відео по темі.

Моя довідка - Корисні поради