Поради, як заробити в Инстаграме без вкладень грошей новачкові

 • 3 Як швидко розкрутити свій обліковий запис, щоб почати заробляти?
 • 4 Питання – відповідь
 • Instagram за популярністю давно обігнав відомі нам ВКонтакте і Однокласники. Вже давно її аудиторія перевищила мільярдну позначку. Така популярність дозволила заповзятливим користувачам збільшити свій дохід за рахунок розкрученого облікового запису. Але як заробити в Инстаграме без вкладень грошей новачкові? Ваше терпіння і наші поради допоможуть у цьому, а про способи читайте нижче.

  Звідки в Инстаграме гроші?

  Instagram спочатку призначався для миттєвого обміну фото та відео з друзями. Раніше не можна навіть було опублікувати в історію фото старше 24 годин, зараз же ми згадуємо про це з посмішкою. Величезна аудиторія натиснула на адміністрацію і їй довелося пом’якшити вимоги, а великий інтерес бізнесу до цієї соцмережі посприяв появі функцій: зв’язок, shopping tags, статистики, кнопки «Просувати» і т. д.

  Поради, як заробити в Инстаграме без вкладень грошей новачкові

  Ось, власне, і відповідь на питання. Велика популярність серед простих користувачів залучила в Инсту бізнес, а бізнес приніс гроші у вигляді таргетованої реклами, платних рекламних постів, продажу розкручених акаунтів і т. д.

  Способи заробітку в Instagram

  Один з найпопулярніших способів заробітку в Инстаграме – реклама. Ми розповімо, як можна заробити в Инстаграме реальний гроші, не будучи при цьому селебріті. Головне – це бажання і ентузіазм працювати. Існує 5 способів заробітку в Instagram без вкладень, який під силу навіть новачкам.

  • Продаж реклами. Ви просто публікуєте на своєму профілі продукт або товар людини, яка вам за це заплатить. Для цього ви повинні мати вже розкручений аккаунт з досить хорошим кількістю передплатників.

  Поради, як заробити в Инстаграме без вкладень грошей новачковіЯк у Ивлеевой, наприклад

  • Виконання завдань. Ви виконуєте прості завдання, в основному це – лайки, коментарі і підписки, а потім можете обменить зароблені бали на гроші.
  • Просування послуг. В принципі трохи схоже на те, як пропонують рекламу і т. д., але тут ви пропонуєте різні послуги, замість цього.
  • СММ-послуги. Простими словами, ви допомагаєте іншим в розкручуванні свого власного бренду або бізнесу в соцмережах.
  • Продаж товарів. Інтернет-магазини набирають обертів. Багато хто навіть великі брендові магазини готові просуватися на даному майданчику. Тому для інтернет-магазину це місце особливо вигідно.
  Читайте також:
  Створення та налаштування вікторини в Instagram

  Поради, як заробити в Инстаграме без вкладень грошей новачкові

  Заробіток на рекламі

  Одним з найбільш ефективних на цьому майданчику вважається саме він. Як ми говорили раніше, ви просто постите щось або когось, тим самим рекламуючи цього користувача. Щоб заробляти таким способом, необхідно завжди розвивати свій блог. Покращуйте якість контенту, якість фотографій, в цілому постів. Так ви зможете залучати передплатників, тим самим збільшуючи собі шанси на заявки по рекламі. Рекламодавці шукають гарні блоги, де багато передплатників, але вони повинні бути живими і активними, хоча б більша їх частина. Від цих параметрів залежить вартість послуги.

  Найчастіше причиною поганого заробітку в Инстаграме є низька активність аудиторії, яка свідчить про явну накрутці. Навіть якщо у вас в профілі 10 000 передплатників, але при цьому ви збираєте по 2000 лайків, у вас висока активність в коментарях – велика ймовірність, що ваш профіль обійде той, що виблискує 50 тисячами передплатників і має по 500-600 лайків під постами. На будь-який якісний профіль знайдеться рекламодавець зі своїм гаманцем, тільки для облікових записів зі скромною аудиторій і гаманець буде скромніше.

  Поради, як заробити в Инстаграме без вкладень грошей новачкові

  Якщо ви вирішили заробляти таким методом, скористайтесь біржами Plibber і Epicstars

  Заробіток на лайку і підписках

  Це вже один з найшвидших способів заробітку, порівняно з першим. Тут вже не так важливо, наскільки розкручений у вас профіль і скільки у вас передплатників. Але активність і «живучість» ваших фоловерів все ж важлива.

  Суть вашої роботи буде в тому, що ви будете за гроші підписуватися, лайкати і т. д. тобто ви жива накрутка для користувачів, які вам платять. Вони віддають вам гроші за те, щоб ви збільшили їх показники.

  З іншого боку, ця робота не так високооплачіваема, на жаль. Скрізь, звичайно, по-різному. Але в основному за одну підписку близько 1 рубля і тд. Коментарі та репости коштують дорожче. Але деякі стверджують, що часом деякі сайти платять 500-1000 в день.

  Як почати? Просто реєструєтесь на біржі, наприклад, Taskpay, VKtarget або Cashbox, потім прикріплюєте туди свій аккаунт, знайомитеся з усіма правилами і виконуєте завдання. В принципі нічого особливо складного. Але пам’ятайте, що потрібно враховувати правила кожної біржі. Тому перед роботою обов’язково переконайтеся в тому, як вона працює і чи підходить вам це. До того ж адже ви, напевно, не хочете, щоб вас забанили. Загалом, перед роботою обов’язково познайомтеся з сервісом.

  Читайте також:
  Чому немає голосових повідомлень в Instagram: не записує

  Поради, як заробити в Инстаграме без вкладень грошей новачкові

  Продаж товару

  Instagram для цього, на нашу думку, був і створений! Тому що тут аудиторія просто нереально платоспроможна. Тобто, якщо і створювати якісь інтернет-магазини тощо, то краще робити це саме в Инстаграме. Навіть якщо у вас вже є своя точка, то створення каналу на цьому майданчику збільшить доходи подвійно. Тобто ви можете рекламувати тут свої товари, залучаючи таким способом потенційних клієнтів, і прибуток буде зростати.

   

  Просування послуг

  Продаж або просування своїх послуг працює так само ефективно, як і з товарами. Ви можете просувати тут організацію з будь-якої сфери, ну не рахуючи, мабуть, підприємств, що спеціалізується на бурінні свердловин. Хоча…

  Поради, як заробити в Инстаграме без вкладень грошей новачковіА чому б і ні

  Для фотографів, для салонів краси, ресторанів та інших організацій Instagram – ідеальне місце для заробітку. Людей тут все влаштовує. До того ж хтось може випадково зацікавитися вашою діяльністю. Ви можете замовити таргетовану рекламу і залучати тільки цільових клінетов.

  Надання послуг СММ

  Порівняно з попередніми способами, заробіток буде йти вже не від вашого профілю, а від інших. Тобто вам будуть платити за те, що ви ведете і просуваєте чийсь фотоблог. Ви – віддалений працівник, який робить практично всю роботу по розкрутці за власника. Ви, можна сказати, будете менеджером цієї людини. Уявіть паблік у ВК, де є адмін, який всім рулить: постинг, створення контенту. Ось приблизно ту ж посаду вас і чекає. Але потрібно пам’ятати про те, що власник, швидше за все, буде вписувати певні обов’язки, тобто повинні будете враховувати всі пункти вашого роботодавця. Щось на зразок аналітики, проведення рекламних кампаній. Це, звичайно, не входить зазвичай в обов’язки адміністратора, але ось такі правила роботи СММ-менеджером.

  Поради, як заробити в Инстаграме без вкладень грошей новачкові

  І головне – вам буде потрібно пройти навчання. Воно платне, але окупиться відразу, так як ця робота досить високооплачувана. В основному від одного аккаунта можна отримати від 5 до 20 000 рублів.

  Читайте також:
  Шапка в Instagram – це віртуальне обличчя твого акаунта

  Як швидко розкрутити свій обліковий запис, щоб почати заробляти?

  В швидкої розкрутки є два надійних помічника: сервіс накрутки Likemania і сервіс просування Zengram.

  Likemania – один з досить якісних сервісів, який спеціалізується на накрутці лайків, передплатників, коментарів і т. д. дуже зручний у використанні. Працювати можна як з ПК, так і з мобільного телефону. Пропонує завдання для того, щоб заробити лайки, які ви змогли б використати для своєї накрутки.

  Поради, як заробити в Инстаграме без вкладень грошей новачкові

  Zengram – сервіс, який підпишеться за вас, проставить лайки і напише коментарі в лічені хвилини, бо працює він виключно в автоматичному режимі. Для роботи попросить зареєструватися, прив’язати аккаунт і підтвердження вашої електронної пошти.

  Поради, як заробити в Инстаграме без вкладень грошей новачкові

  З допомогою цих інструментів ви можете накрутити початкову аудиторію, збільшити кількість лайків під постами і замовити перші коментарі. Коли інші користувачі будуть заходити у ваш профіль і бачити активність під постами, вони охочіше поставлять лайк або залишать комент під публікацій.

  Питання – відповідь

  Поради, як заробити в Инстаграме без вкладень грошей новачкові#1. Як шукати прямих рекламодавців?

  Насправді, Instagram і Інтернет вже так освоївся в цьому плані, що вам не доведеться шукати прямих рекламодавців, достатньо буде зареєструватися на біржах реклами Plibber і Epicstars і рекламодавці самі вас знайдуть.

  Поради, як заробити в Инстаграме без вкладень грошей новачкові#2. Що потрібно для того, щоб почати заробляти в Инстаграме?

  По-перше, вам потрібен аккаунт з повною інформацією біо, з n-ною кількістю постів, наявністю передплатників. Неважливо в принципі, скільки у вас передплатників в цілому, головне – щоб вони були живими й активними. Це і буде основним кроком до хорошого заробітку.

  Поради, як заробити в Инстаграме без вкладень грошей новачкові#3. Скільки взагалі можна заробити?

  На це питання можна знайти точну відповідь, так як у кожного, як правило, це індивідуально. Але зазвичай це залежить від того, скільки у вас фоловерів. Від них буде залежати вартість реклами. Ну, і від того, скільки в цілому реклами ви постите або займаєтеся якоюсь діяльністю. Ми провели деякі дослідження, скільки коштує реклама у зірок і блогерів, з результатами можете ознайомитися в цій статті.

  Щоб задати своє питання і висловитися — пиши у коментарях. А також дивись корисне відео по темі.

  Моя довідка - Корисні поради