Поради, як красиво оформити Instagram про себе

Зміст
Читайте також:
Як приховати лайки в Инстаграме від передплатників - простий спосіб

Перед кожним користувачем соціальних мереж стає питання про те, якою вони хочуть бачити свою сторінку і, що ще важливіше, що хочуть показати своїм передплатникам. Якщо ви відкрили цю статтю, вас, швидше за все, цікавить саме питання «Як красиво оформити Instagram про себе?». Добре, якщо аккаунт тільки створений. Особисто мене думка про единообразном оформленні догнала на другому місяці існування сторінки. І переробити її було складно, адже мої друзі, знайомі та спам-незнайомці вже звикли бачити малоінформативні, малосимпатичні фотографії в поганій якості. Але, раз вже я змогла привести акаунт у більш менш пристойний вигляд, у вас це вийде.

Докладно про деякі секрети вдалого оформлення Инстаграма – у статті за посиланням.

Як назватися?

«Як корабель назвеш, так він і попливе» – говорить відома приказка. І в Инстаграме це вираз отримує нове значення і нову важливість, тому що ім’я користувача і нік – перше, що бачать люди вашому профілі. Ну або друге – після аватарки. І багато хто плутає, яке з імен відображається в адресі сторінки, а яке доступно користувачам Инсты. Коли ви зайдете в редагування запису, там буде два «імені».

Поради, як красиво оформити Instagram про себе

«Ім’я користувача», відображається в адресі. Його ми іноді будемо називати ніком. Розібралися, а тепер давайте подумаємо, як назвати себе в Instagram красиво.

І тут насправді все обмежено вашою фантазією. Немає чіткого рецепту створення ідеальних імен в Инстаграме. Все, що я можу зробити – це дати деякі рекомендації про те, що варто і що не варто написати в двох цих полях.

  • Жодних штучок, модних у 2007 та 2000. Ніяких «Ангел смерті» або «твОя Дитинка» та інше. Тільки якщо на спір або якщо до вашої скроні приставлять пістолет.
  • Різні символи типу сердечок, кружечків і карткових мастей я б теж уникала. Зараз це моветон.
  • Приділяйте увагу впізнаваності. Це ваш особистий аккаунт, а значить друзі мають вже по одному ніку вас дізнатися.
  • Оригінальність. і irka1995 це не дуже оригінально.
  • Іноземні мови. Будьте обережні з ними. Справа не тільки в тому, що Гугл перекладає далеко не ідеально, але і в тому, що носії мови можуть порахувати вас за свою. І, якщо ви вирішите, що арабська в’язь – непогане ім’я в Інсте, будьте готові до напливу арабів в Директ. Таке бувало у моїх знайомих.
Читайте також:
Пошук по хэштегам в Instagram - особливості і секрети

З ніком все складніше – він може бути лише англійською. Тут я б радила використовувати мікс імені та прізвища. Мій знайомий, ДЕНис НАЗаренко, наприклад, взяв ім’я користувача denaz і живе приспівуючи – ніде такого ніка просто немає.

У нас є докладна стаття: “Класні ніки для Инстаграма англійською: придумуємо і генеруємо”.

Поради, як красиво оформити Instagram про себе

Можете підглянути в інших людей…

Заповнюємо «Про себе»</h2>

Ви вишиваєте хрестиком по ночах, читаючи змови? Варіть мило з людського жиру? Любите митися під пісні Ольги Бузової? Я б не радила це писати в розділі «Про себе» або, як його ще називають, біо.

Ви можете використовувати цей розділ як статус – писати туди про свій настрій, наприклад. Або коротко написати про себе, про свої захоплення. Не потрібно розповідати свою біографію – полотно тексту нікому не буде цікаво. Зараз модно (якщо слово «мода» взагалі застосовне до цього) описати рід своєї діяльності та місце проживання, дублюючи це англійською. Або зовсім англійською. Доречність іноземних мов для мене під великим питанням – якщо ви спілкуєтеся з іноземцями, безперечно, використовуйте їх. Але якщо серед ваших друзів та знайомих немає жителів інших континентів та країн, навіщо засмічувати полі «про себе»? Хіба що в данину моді. І вже тут різні эмоджи можуть стати прикрасою. Головна умова класного біо – оригінальність і лаконічність інформації.

А зараз давайте подивимося, як написати про себе коротко і красиво, приклади для дівчат в Instagram.

Поради, як красиво оформити Instagram про себе

Ось приклад біо-статусу. Загалом виглядає небанально і показує власницю аккаунта з яскравою боку.

Заповнюємо «Про себе» у бізнес-акаунті

Сторінка, створена для ведення бізнесу – інша справа. Тут вже допустима багатослівність. Головні пункти – це контакти і рід діяльності, викладений так, щоб відвідувачі сторінки, самі того не помічаючи, потягнулися замовляти вашу продукцію. Ось цінами в Біо не місце. Це не означає, що їх взагалі не потрібно писати в цьому випадку ваші особисті повідомлення перетворяться в смітник. Їх згадки безпосередньо під постами з вашими товарами цілком вистачить. Приклади добре заповненого біо бізнес-профілю можна побачити у різних медійних особистостей, громадських діячів і, зрозуміло, бізнес-сторінок.

Поради, як красиво оформити Instagram про себе

Для власників бізнес-акаунтів можемо рекомендувати до прочитання “Три кити” успішного профілю в Instagram: розкрутка, оформлення, статистика”.

Отже, оформлення аккаунта – справа нехитра, але в ньому є свої нюанси. Головне – не потрібно писати багато. В цьому випадку ніхто не буде читати. Врешті-решт, адже ми заходимо в Instagram не заради того, щоб читати книги. Потрібно просто описати себе коротко записати кілька своїх захоплень.

Моя довідка - Корисні поради