Поради, як користуватися Инстаграмом на телефоні

Не будемо вдаватися в довгі розмови, що таке Instagram і навіщо він потрібен. За вихідну беремо точку той факт, що він вам дуже потрібен, і ви хочете швидше розібратися, як користуватися Инстаграмом на телефоні. Не напружуйтеся! Все не так складно, як може здатися, але діяти краще по порядку, щоб не витрачати зайвий час на повторні завантаження та установки. Отже, починаємо!

Установка і реєстрація

Щоб щось встановити на своєму телефоні, його потрібно спочатку завантажити. Тому шукаємо потрібний додаток в AppStore або GooglePlay, завантажуємо його і встановлюємо. Як це зробити, пояснювати немає сенсу, ви просто натискаєте кнопки за вказівками гаджета, і все буде встановлено автоматично. Відшукати Instagram теж не складе труднощів – він стоїть одним з перших в списку найбільш популярних запитів.

Поради, як користуватися Инстаграмом на телефоні

Далі починається процес реєстрації. І тут знову немає нічого складного. Програма попросить вас ввести свої особисті дані та адресу електронної пошти, також знадобиться придумати пароль. Для тих, хто не в курсі, ніякого перевірочного коду, листи-повідомлення, розсилки спаму і іншого на вказане «мило» надсилатися не буде, тому сміливо можете вказувати будь електронну адресу. Те ж стосується і ваших даних. Але оскільки користуватися Instagram будете все-таки ви, щоб не вийшло плутанини при інтеграції з соціальними мережами і пошуком друзів має сенс вказати нормальні реальні дані. Наприклад, щоб знайомі і потенційні клієнти могли без проблем знайти вас.

Звіримо дії:

 • ви завантажили і встановили додаток на свій гаджет;
 • ви вказали свої особисті дані та електронну адресу;
 • ви придумали пароль.

Ласкаво просимо в Instagram!

Поради, як користуватися Инстаграмом на телефоні

Ви можете почати користуватися додатком прямо зараз. Перед вами відкриється меню, що складається з 5 пунктів: «Стрічка», «Камера», «Популярний», «Новини», «Профіль». Зараз вас цікавить розділ «Профіль» – саме через нього ви будете робити всі налаштування.

До речі, зареєструватися в Инстаграме можна і з комп’ютера. Подробиці – в статті “Альтернативні способи реєстрації в Instagram з ПК”.

Повідомлення

Попередження або push-повідомлення – це повідомлення від системи про все, що відбувається з вашим аккаунтом. З їх допомогою ви зможете дізнатися:

 • про коментарях або «лайки» до ваших знімків;
 • про те, що вас відзначили на якомусь фото;
 • про згадці про вас з посиланням на ваш аккаунт;
 • про те, що ваше фото розміщено на сторінці «Популярний».

Іншими словами, без повідомлень вам не обійтися ніяк, але спочатку потрібно їх підключити. Для цього робимо наступним чином:

 • В профайлі знаходимо іконку шестірня – це особисті налаштування вашого профілю, туди нам і треба, натискаємо на неї.
 • Відкриється меню, у ньому слід знайти графу «push-повідомлення-налаштування». Вибираємо її.
 • Тепер вам залишилося тільки вибрати, від кого ви хочете отримувати повідомлення від тих, на кого ви підписані; від тих, хто підписаний на вас; від усіх.
 • Поради, як користуватися Инстаграмом на телефоні

  Ви також можете відключити повністю всі повідомлення. Але тоді про події вам доведеться дізнаватися з графи «Новини» на головній сторінці вашого аккаунта в Instagram. Там вони теж будуть відображатися, ви просто повідомлення про це не отримаєте.

  Що відображається в інших розділах меню:

  • «Новини» – тут, як і говорилося вище, ви зможете дізнатися про все, що відбувалося за останній час з вашим обліковим записом або з акаунтами ваших друзів;
  • «Стрічка» – у стрічці виставляються всі останні події, фото, відео, додані користувачами. Ви можете переглядати їх, лайкати і коментувати;
  • «Найпопулярніше» – на цю сторінку потрапляють найцікавіші пости. Якщо ви використовуєте Instagram в ділових цілях, сюди ви повинні заходити кілька разів в день, це ваше все.

  Навіщо потрібен розділ «Камера», пояснювати не потрібно, це і є головний робочий інструмент Instagram.

  Інтеграція з соціальними мережами

  Чому так важливо розібратися, як прив’язати Instagram до Фейсбуку через телефон? Тому що саме через Фейсбук ви будете здійснювати управління своїм особистим кабінетом та бізнес-групою, якщо, звичайно, вирішите створити таку. Власне, без Фейсбуку ви її взагалі не зробите, бо підключитися все-таки варто.

  Важливо: є і ще один момент, який потрібно враховувати. Instagram – це додаток, створений спеціально для мобільних гаджетів. Тобто, ви можете зайти в нього і з ПК, але для цього вам доведеться завантажити і встановити емулятор Андроїда.

  А ось якщо прив’язати ваш аккаунт в Instagram до соціальний мережі Фейсбук, використання програми стане набагато зручніше.

  Як це зробити:

 • Зайти через профайл в «Налаштування».
 • Вибрати «Пов’язані акаунти».
 • Програма видасть перелік всіх сервісів, з якими ви можете інтегруватися. Вам залишиться тільки вибрати потрібні і поставити галочки навпроти них.
 • Поради, як користуватися Инстаграмом на телефоні

  Після того, як ви натиснете кнопку «Готово», ваш аккаунт в Instagram буде інтегрований з усіма вибраними соціальними мережами. Тепер усі фото, які ви розмістите, автоматично відображатимуться і там теж.

  Увага! На жаль, поки що в додатку Instagram доступні не всі соцмережі, наприклад, Google+ поки в списку немає. Але оскільки творці програми постійно працюють над його удосконаленням, є всі шанси, що він там з’явиться, поки ви освоїте, як користуватися Instagram з телефону.

  Можна зв’язати аккаунт в Instagram не тільки з Фейсбуці, але і з ВК. Про це читайте матеріал “Пов’язуємо Instagram і ВКонтакте”.

  Додавання фотографій

  Як викласти фото в Instagram з телефону – це вкрай важливо освоїти для тих, хто тримає свій магазин, приміром, і планує регулярно виставляти свіжі фото свого товару. Ми радимо відразу ж привчитися робити фото безпосередньо з програми. Тобто, спочатку ви заходите в Instagram, а потім відкриваєте камеру. Чому так краще?

  Є дві головні причини:

  • Так швидше і простіше, не треба відкривати «галерею» і переносити зроблені знімки, до того ж, ви зможете відразу ж застосувати до зроблених знімків фільтри;
  • в Instagram передбачений специфічний формат 1:1, якщо ви зробите фото відразу з програми, вам не доведеться обрізати.

  Отже, відкриваємо камеру через додаток Instagram. Щоб зробити фото, слід натиснути на блакитний гурток по центру внизу.

  Поради, як користуватися Инстаграмом на телефоні

  Радимо відразу ж застосувати фільтри. Як це зробити – трохи нижче.

  А тепер розглянемо зворотну ситуацію: як зберегти на телефон фото з Instagram. Аж ніяк. Все зберігається автоматично. І, як вже говорилося вище, переноситься на всі ваші акаунти в інших соцмережах, з якими ви інтегрували аккаунт в Instagram.

  Якщо ж ви хочете завантажити в Instagram знімок, зроблений раніше і збережений на телефоні, зверніть увагу на іконку в лівому нижньому кутку екрану, коли ви відкриваєте камеру. Це посилання на галерею всіх фото, які ви робили раніше і вирішили зберегти на своєму пристрої. Натисніть на неї, виберете потрібні кадри і перенесіть їх в Instagram.

  Фільтри

  Фільтри – це та сама штука, за допомогою якої ви зробить свої фото привабливіше і красивіше. І вони, між іншим, одна з головних фішок додатка, за що його всі так люблять. Творці Instagram передбачили два десятки фільтрів – цього достатньо, щоб будь-яке фото, зроблене при будь-якому освітленні, зробити яскравим і барвистим.

  Використовувати їх дуже просто. Відразу після того, як вами зроблено фото або завантажене з галереї телефону, воно потрапляє на сторінку обробки програми. У нижній частині екрана стрічкою розташовані всі двадцять фільтрів. Ви можете просто перегортати і по черзі приміряти їх, поки не знайдете потрібну, після чого зберегти гарний знімок і відправити всім, кому побажаєте.

  Поради, як користуватися Инстаграмом на телефоні

  Відразу ж потрібно розповісти про «краплі» у верхній частині екрана. Ця крапля дає можливість застосувати до фото ефект розмиття. З його допомогою ви можете виділити якийсь один предмет на знімку, іноді це дуже важливо. Розмиття може мати чіткі межі квадрата, похилі кордону, або круглу форму. Ті, хто тільки відкривають для себе «краплю», починають «розмивати» кожен знімок. Не варто зловживати, просто знайте, що він є.

  Немає нічого складного в тому, як з Инстаграма зберегти відео на телефон. Все аналогічно діям з фото.

  Публікація

  Перед тим, як натиснути кнопку «опублікувати», ви можете додати щось ще, наприклад:

  • відзначити людей, зображених на фото;
  • додати місце розташування;
  • в описі до фото додати хештегі.

  І не забудьте перед відправкою вибрати соціальні мережі, куди теж повинен потрапити ваш новий пост.

  Докладно про публікаціях – в матеріалі “Працюємо з публікаціями в Instagram”.

  Знайти друзів

  Знайти друзів не завадить ніколи – адже повинен же хтось на ваші шедеври подивитися і оцінити їх! Але особливо це важливо, якщо майбутні друзі – це одночасно ваша потенційна клієнтура. Як зробити так, щоб друзів стало якомога більше, ми вже розповідали в окремих статтях в подробицях. Але про кількість пізніше, поки поговоримо про те, як технічно знайти друга в додатку.

  В Instagram шукати друзів можна різними способами:

 • Вручну. Для цього слід зайти у профіль і використовувати відповідну кнопку.
 • Через контакт-лист телефону.
 • Через підключені соціальні мережі.
  Поради, як користуватися Инстаграмом на телефоні
 • За хэштегам.
 • Через фотокарту, на якій відзначені ви.
 • Маленька порада досвідчених користувачів: регулярно переглядайте сторінки «Популярний». Тут ви завжди знайдете парочку цікавих акаунтів, які вам захотілося б внести в список друзів. Скільки їх вже з’явився, можна дізнатися, якщо натиснути на зірочку в головному меню.

  Висновок

  Як вже говорилося вище, творці програми постійно вдосконалюють своє дітище і додають нові і нові фішки і функції. З недавніх пір на Інсте можна здійснювати всі основні дії з аккаунтом. Тому слідкуйте за нашими новинами і освоюйте нові функції. А ми розповіли вам про основні опції, що дозволяють освоїти Instagram з телефону.

  А в разі, якщо ви вирішили просувати в Инстаграме свій бізнес, рекомендуємо прочитати статтю “Поради Акули Бізнесу: як зробити бізнес-аккаунт, і як з ним працювати?”

  Моя довідка - Корисні поради