Популярні програми для відео в Instagram та їх обробки

Сучасний блог нецікавий без відео. З допомогою відео можна показати наочно буквально все: товар особою, пейзаж у всій красі, події з емоціями і не тільки. Користувачі люблять відео контент. Переважно короткі файли з динамічними сюжетами.Популярні програми для відео в Instagram та їх обробки

Відео можна зняти або створити самостійно. Крім того, це відмінний спосіб розвивати творчу уяву і виразити себе. У цьому допоможуть різноманітні програми. А гаджет є у кожного.

Професіонали мають можливість створювати якісне відео з вкладенням коштів і часу. Але більша частина контенту в Instagram – це аматорський контент, деколи перевершує змістом і якістю досвідчених професіоналів. Що ж їм у цьому допомагає? Нижче детально розглянемо огляд програм, за допомогою яких ви прямо зараз можете здивувати свою аудиторію.

А ще у нас є стаття про те, як правильно і цікаво знімати відео для Instagram.

Огляд програм

Частина з них розроблена для пристроїв на базі iPhone, інша частина – для Android і інших операційних систем. Читайте і вибирайте.

 • Quick дозволяє створювати відео з музичним супроводом. Працює на iPhone і iPad. Можна вибрати стиль із запропонованих 24 варіантів, зробити картини чорно-білими, прискорити динаміку або сповільнювати. Якщо нічого з цього не потрібно, то можна просто поліпшити яскравість кольорів і вантажити в Instagram.
 • Hyperlapse. Як натякає назва, принцип створення відео базується на складанні з картинок. Весь алгоритм зводиться до вибору картинок, завантаженні в програму і налаштування швидкості відтворення.
 • KineMaster для Android. Відрізняється щедрістю опцій. Можна щосили пуститися в політ фантазій, вибираючи одну з 25 тим, прискорюючи кадри, додаючи контраст або генеруючи нові кадри.

Популярні програми для відео в Instagram та їх обробки

 • Splice підходить тим, хто володіє базовою англійською, так як інтерфейс представлений саме на ньому і російська мова не передбачено. В ньому є окремі місця для зберігання фото і відео, що спрощує пошук. Протягом всього процесу буде супроводжувати «помічник» з корисними підказками. Можна вибрати навіть орієнтацію відео – горизонтальна або вертикальна. Якщо в готовому відео щось не влаштовує, то панель монтажу допоможе швидко усунути недоліки.
 • Clipper – скромний у всьому. Невеликий музичний каталог, скромний панель для монтажу і «не вміє» розпізнавати файли, якщо вони знаходяться десь в іншому місці, крім пам’яті телефону. Тобто, якщо відео знаходиться в хмарі, то для обробки необхідно попередньо завантажити на телефон. Якщо користувач захоче додати свою музику, то за це доведеться заплатити.
 • Over Video акцентує увагу на таких додаткових опціях як додавання суперстильного тексту за безкоштовно. Для когось ця опція може бути поганою, але ті, хто створює ролики рекламного характеру, будуть безмежно щасливі. Щастя може затьмарити тільки плата за додавання свого варіанту музики. В іншому все як у всіх.
 • Vintagio – для шанувальників вінтажу у всьому. Нині в моді представляти все в світлі 70-років минулого століття. Якщо ви теж небайдужі до таких віянь, то скачайте Vintagio і в списку фільтрів виберіть варіант «сепія» – вуаля. Тепер всі подумають, що ваш ролик знятий насправді 50 років тому і чому-то виходить у світ у середині 21-століття.

Популярні програми для відео в Instagram та їх обробки

 

Також рекомендуємо ознайомитися зі статтею про те, як в Інсте обрізати відео на смартфоні.

Що робити після установки?

Додаток для відео в Instagram вибрано, блогер в особі вас навчився вміло створювати шедеври помахом пальця, і що далі? Далі рекомендуємо перегорнути всю сторінку, переглянути відео, завантажені коли-то як є. Нині воно виглядає як відлуння минулого або як відсутність смаку. Але тим не менше ці файли у касеті інших користувачів крутяться регулярно. Потрібно діставати їх і модернізувати.

У цьому допоможе додаток InstaSave, адаптоване під iPhone і Android. Воно допоможе організувати весь процес: від завантаження до зворотного завантаження прямо з інтерфейсу програми. Функціонал містить всі необхідні опції для:

 • накладення стильного тексту;
 • корекції контрасту;
 • додавання ефектів;
 • прискорення або уповільнення;
 • додавання нових кадрів;
 • і навіть для створення нового відео з картинок у своєму пристрої.

Популярні програми для відео в Instagram та їх обробки

Що дає обробка відео?

Аудиторія будь-якої соціальної мережі ділиться на два типи: користувачі і заповзятливі люди. Перше більшість, майже 95%. Другі роблять з ними все що захочуть: претендують на їх увагу, завойовують його, інформують, розважають, пропонують і сподіваються зробити з усього цього дуже хороший кеш. І не даремно!

Instagram в цьому процесі займає майже лідируючу роль, так як тут зібрана найкраща аудиторія для того, щоб їм щось продати. Просто мрія будь-якого маркетолога, якщо він вміє працювати. А інструментом цього процесу є хороший контент у вигляді тексту, фотографій і відео. Зробіть красивий вірусний ролик за участю свого товару, послуги або компанії – він облетить весь світ з допомогою користувачів.

А також читайте статтю про те, як запустити прямий ефір Инстаграме.

Висновок

Вважаєте, все це вам не під силу або немає часу? Ви в цьому не один. Переважна більшість компаній і підприємців тримають у своєму штаті для цього фахівця з SMM. Але у фахівця є недолік – його потрібно забезпечувати постійно, зрозуміло, зарплатою мінімум два рази на місяць. Інакше він образиться і покличе на допомогу суворого покровителя по імені Трудовий Кодекс. Той пошле до вас на “розборки” своїх жандармів під назвою Інспекція Праці. Далі нічого веселого не відбудеться, можна не повторювати самостійно. Потрібно просто з самого початку вибрати золоту середину і гідну альтернативу – спеціальні сервіси просування.

Перевірених кілька:

 • Doinsta
 • Bosslike
 • Likemania
 • Pamagram
 • Zengram

Зверніться до них і вивчіть нескладні умови. Якщо все сподобається, можна сказати що-то з платних послуг. Далі ваш бізнес в Инстаграме буде рости вже як окремий організм – швидко і досконало. А ми вам допоможемо розібратися в тому, який вибрати сервіс та як ним користуватися. Про це – в матеріалі “Огляд кращих сервісів для розкрутки в Instagram”.

Моя довідка - Корисні поради