Помилка в Instagram — проблеми і рішення

Помилка в Instagram — проблеми і рішення

Соціальна мережа Instagram невпинно балує своїх користувачів цікавими нововведеннями. Але без ложки дьогтю в цьому всьому не обходиться. Оновлення сервісу регулярно стають причиною глюків і різних проблем, які перешкоджають нормальній роботі. Збої відбуваються настільки часто, що це вже не викликає подиву. Практично кожен день юзери стикаються з повідомленням «Вибачте, сталася помилка instagram».

Помилка в Instagram — проблеми і рішення

Користуватися Инстаграмом в телефоні стає все важче. І як же дратує той факт, коли при вході instagram пише вибачте, сталася помилка. Проте є способи, як вирішити цю проблему.

Усунення проблеми з невідомої помилкою

 • Скористайтеся іншим смартфоном. Даний спосіб допомагає рідко, але спробувати варто завжди. Особливо за наявності такої можливості. Якщо ви ввійшли в Instagram з першого телефону, і намагаєтеся увійти з іншого пристрою – соціальна мережа може викинути цілком передбачуваний фортель. Як він виражається? У якомусь сенсі, Instagram може вам не повірити. Однак ніяких ризиків немає. Не вийде увійти з іншого пристрою – розглянемо інші способи.
 • Пройдіть авторизацію за допомогою Facebook. Таке рішення проблеми підійде тим користувачам, які вже мають прив’язку FB до Instagram. Тим самим вони убезпечили себе від втрати доступу до особистого аккаунту. Хочете спростити собі життя? Створіть прив’язку в майбутньому, коли система дозволить це зробити. Зазвичай такий спосіб працює безвідмовно. Він вважається одним з найбільш ефективних.
 • Відвідайте web-версію сервісу, якщо з’явилася помилка при вході в instagram. Таким чином, ви зможете ознайомитися зі стрічкою новин і активуватися без будь-яких серйозних обмежень в роботі. Недолік такого рішення полягає в тому, що у користувача немає можливості прив’язати Facebook до інста-профілю через сайт.
  Безумовно, зараз не має сенсу розповідати про важливість безпеки особистої сторінки. Толку від цього буде мало, якщо в додатку instagram сталася помилка. Як кажуть, пізно пити боржомі. Але це стане чудовим уроком на майбутнє.
  Щоб не відмовлятися від спілкування з друзями і колегами в соціальній мережі, можна встановити додаток Instagram для Windows 10. Вуаля, і Direct знову у вас під рукою! Радіти не доводиться користувачам Mac – з ним це не працює.
 • Як виглядає популярний додаток:

  Помилка в Instagram — проблеми і рішення

  Навіть якщо виникла помилка instagram, додаток дозволить потрапити в мережу без проблем. І як же здорово знову відчути себе цивілізованою людиною! Ваш Direct не залишиться без уваги надовго. Далі у налаштуваннях insta-профілю знайдіть пункт «Друзі на Facebook». Підключіть профіль.
  Помилка в Instagram — проблеми і рішення

  Авторизація з телефону

  Тепер можна спробувати авторизуватися в Instagram з телефону. Для цього клікніть по «Увійти за допомогою Facebook».
  Помилка в Instagram — проблеми і рішення

  Даний спосіб виручає практично завжди, хоча бувають і винятки. І ось тоді знову мерехтить «instagram вибачте, сталася помилка при вході». А це означає, що необхідно пробувати що-небудь новеньке.

  Інші ефективні способи

  • Увійти через веб-версію і тимчасово блокувати обліковий запис. Тільки не треба лякатися, ваш профіль нікуди не зникне. Це дійсно тимчасові заходи. У загальних рисах вони нагадують шаманські ритуали з бубнами. Але чого тільки не зробиш, щоб позбутися надокучливого оповіщення «instagram невідома помилка мережі». Рухаємося далі.
  • Вкажіть причину блокування – «проблеми зі входом». Підтвердіть запит і зробіть блокування аккаунту. І раптом з’являється кілька годин (2-3)вільного часу. У цей період не чіпайте Instagram, навіть якщо «ломка» наздожене нещадно. Прогуляйтеся на свіжому повітрі, почитайте книжку, поспілкуйтеся з родичами. Соціальні мережі як-небудь проживуть пару годинок без вашої персони. А ви проживете без них.
  • Через зазначений час розблокувати свій аккаунт. Обов’язково використовуйте логін при авторизації з телефону. Це важлива умова, від якої залежить успіх задуманого. Абсолютно невідомо, хто придумує ці правила. Будемо вважати, що це примха системи. Її доведеться виконати беззастережно, інакше знову почнуться всі ті ж глюки.
  • Екран авторизації і «допомога з входом». Якщо попередні способи не допомогли вирішити проблему, то ви – справжній «щасливчик». Але не поспішайте засмучуватися, оскільки секретні «відмички» ще не закінчилися. Тисніть на слабозаметную запис про допомогу, на наступному екрані клікніть по верхньому варіанту (там, де в кінці речення стоїть три крапки).
  • Помилка в Instagram — проблеми і рішення

  • Вкажіть e-mail, що використовується при реєстрації облікового запису. Ви отримаєте лист на пошту, уважно ознайомтеся з ним. Воно виглядає наступним чином:
  • Помилка в Instagram — проблеми і рішення
   Клікніть по синій кнопці. Далі виберіть варіант «Instagram». Це повинно спрацювати.

  • Скинути налаштування в телефоні. Це одна із самих крайніх заходів по поверненню доступу в систему. Деякі користувачі говорять про скидання позитивно. Стало бути, їм допомогло. Також знайшлися юзери, раскритиковавшие цю затію в пух і прах. Вирішувати тільки вам. Тільки не забудьте зберегти всю важливу інформацію з пристрою, раз вже захочеться скористатися даними радою. Скидання до заводських налаштувань перетворить смартфон в «новонародженого».
  • Видалення і повторна установка програми на пристрої. Власне, цим все сказано, і додати нічого. Якщо пощастить, то повідомлення «вибачте, сталася помилка instagram» пропаде з очей.

  Висновок

  Різні глюки системи можуть здаватися нешкідливим явищем. Але що, якщо на кону стоїть володіння особистим акаунтом? Щоб не загубити доступ до профілю, необхідно вжити всі заходи безпеки. Зокрема, рекомендується здійснити прив’язку двох соціальних платформ – Facebook і Instagram. Інакше доведеться регулярно експериментувати з входом в систему. Ось тільки кому таке сподобається?

  Моя довідка - Корисні поради