Помилка просування в Instagram в 2019 році: тренди реклами

Реклама рухає прогрес, а якісну розкрутку без реклами сьогодні взагалі важко уявити. Розглянемо, чому важливо враховувати помилки просування реклами в Instagram (коли все зроблено правильно, ви набираєте передплатників, піднімаєте продажу і купуєте популярність, незважаючи на високу конкуренцію). Різні типи реклами мають різну вартість, однак в окремих випадках реклама не допомагає, які б суми в неї не вкладали. Давайте обговоримо, чому так буває і що впливає на ефективність кампанії.

«На жаль, помилка просування в Инстаграме»

Розглянемо на прикладі замовлення посту у блогера. Клієнт домовляється з власником розкрученого запису про розміщення реклами. У публікації описуються ваші позитивні сторони і дається рекомендація. Нерідко виникає відчуття, що клієнт і виконавець змовилися, хоча безліч блогерів ретельно вивчають рекламований товар/аккаунт і тестують продукт. Для більшої природності рекламні пости блогери часто пишуть самостійно, у своїй специфічній манері, і доповнюють фото в дусі власного облікового запису.

Помилка просування в Instagram в 2019 році: тренди реклами

 

Розчарування чекає на тих, хто вирішив, що все точно вийде, якщо опублікувати рекламне повідомлення в акаунті-мільйоннику. Адже навіть якщо матеріал якісний і виглядає природно (що зустрічається не так часто), багато хто все одно не будуть підписуватися на ваш рахунок, якщо він їм нецікавий. Притому падає рейтинг блогера, який рекламує непотрібні відвідувачам продукти. Також рекомендується приділяти увагу кількістю реальних передплатників — буває, що з 30 000 справжніх не більше 100. Перевірте число видеопросмотров і число/якість коментарів. Всі ці фактори необхідно враховувати.

Що робити, якщо не працює реклама

Зазвичай говорять, що сталась помилка просування в instagram. Перерахуємо, що потрібно зробити в першу чергу.

 • Вивчити цільову аудиторію даного блогера та визначити, наскільки вона вам підходить.
 • Вибрати іншого, серед передплатників якого чимало тих, кому ваша послуга буде цікава — в цьому випадку шанси на успіх різко збільшуються. Наприклад, при продажу слінгобус (відволікають дитину при перенесенні), немає сенсу орієнтуватися на дівчаток-підлітків, адже молодих мам серед них небагато. Краще відразу звертатися до Саші Звєрєвої, яка вважається адептом материнства.
 • Вивчити пости реклами, вже знаходяться на сторінці. Подивіться, чи є ефект у рекламодавця і який резонанс передплатників. Це займе не так багато часу і дозволить зекономити в разі неякісної сторінки.
 • Окремо перевірити активність: перегляди, лайки, коментарі.
 • Якщо пост ви робите самостійно, добре продумайте і підберіть «чіпляють» фотографію. Урізноманітніть свій аккаунт, зробіть його по-справжньому цікавим.
 • Виконавши все це, ви з великою часткою ймовірності забезпечите необхідний вам приплив передплатників.

  Помилка просування в Instagram в 2019 році: тренди реклами

  Помилки просування — як уникнути

  Стандартна схема впливу реклами: відвідувач читає публікацію в стрічці, зацікавлюється, через посилання переміщається на веб-ресурс і робить замовлення. Для спрацьовування технології потрібні наступні умови:

  • зображення, яке бачить потенційний клієнт, спонукає його зупинити прокручування стрічки;
  • текст оголошення «чіпляє» і змушує натиснути на посилання;
  • сторінка, на яку переходить користувач, максимально зручна і адаптована під мобільні версії;
  • текст на сайті висвітлює саме те, що потрібно покупцеві;
  • замовлення оформляється легко і в стислі терміни.

  Якщо хоч один пункт не спрацьовує, то весь сенс реклами зводиться до нуля. Приклад помилкового оформлення: вступити в співтовариство пропонує бренд авто, однак, перейшовши за посиланням, ми переміщаємося на сторінку инстаграма, де необхідно залогуватися. Інший приклад: реклама пропонує дізнатися, як поліпшити своє здоров’я, але при натисканні відкривається портал, який в смартфоні відображається лише частково.

  Ми з’ясували, що впровадження реклами не гарантує успіх. Зробити це технічно не складно. Важливо, щоб механізм функціонував у правильному напрямку. Тепер ви маєте уявлення, що таке «помилки просування в инстаграме». Створити ефективну рекламу вам буде значно простіше.

  Моя довідка - Корисні поради