Помилка при вході в Instagram: чому видає помилку, challenge_required

Помилка при вході в instagram виникає в декількох випадках: напартачили ви або йде оновлення на сервері, а оскільки розробники инсты в 2019 то і справа штампують новинки, то другий варіант актуальний частіше. Про власні косяки забувати не будемо, тому розповімо про найпоширеніші помилки і як з ними боротися.

Помилка при вході в Instagram: чому видає помилку, challenge requiredПомилка при вході в Instagram: чому видає помилку, challenge required

Видає помилку при вході в instagram

Видалася вільна хвилинка, в яку спробували втрутитись у инсту, а там… Помилка, яка нікуди не хоче подітися й не дає ввійти у свій обліковий запис. Є два типи проблем, що перешкоджають входу, і обидві вони вирішувані.

Пише «Вибачте, сталася помилка»

Припустимо, з якоїсь безглуздої випадковості ви вийшли з профілю, а тепер не можете ввійти, хоча підключення до Інтернету є, логін і пароль введені правильно, а система продовжує вибачатися за виниклу помилку. Ловіть 7 варіантів що робити:

 1. Спробуйте скинути пароль, відправивши запит на відновлення, і слідуйте підказкам инстаграма.
 2. Перезавантажте телефон, увімкніть VPN і завантажте програму повторно.
 3. Якщо сторінка прив’язана до Facebook, авторизуйтеся через соціальну мережу.
 4. Скористайтеся онлайн-агентом Instagram – веб-версія знаходиться за адресою www.instagram.com. Увійти в нього можна з телефону або комп’ютера через браузер.
 5. Знесіть инстаграмм зі смартфона і встановіть заново.
 6. Скиньте налаштування пристрою до заводських – це крайня міра, до якої не варто вдаватися просто так.
 7. Чекайте. Можливо, інста веде роботи по установці оновлень або інші технічні роботи, тому виникають проблеми зі входом.

Помилка «challenge required»

Якщо при вході система видає помилку, яка називається challenge required, це означає, що instagram не впевнений, що ви не бот і хоче упевнитися, що ви володієте сторінкою, до якої ви намагаєтеся отримати доступ.

Читайте також:
Як зберегти фото на телефон з Инстаграма: на Андроїд і Айфон

Не поспішайте панікувати, нічого страшного не сталося, пропонуємо випробувати методи, які допомогли різним користувачам обійти помилку і повернути собі профіль:

 • Якщо система показує проблему на вході, спробуйте піти іншим шляхом: не через рядок введення в додатку, а через Фейсбук. Отримати назад свою сторінку, використовуючи цей варіант, ви зможете, якщо до цього дві соцмережі були пов’язані між собою. Ні? В майбутньому краще це зробити.
 • Увійдіть через браузер або веб-версію для Віндовс 10. Другий спосіб діє практично завжди. Маючи майже той же функціонал, що і додаток, він допоможе додати до сторінці у ФБ.Помилка при вході в Instagram: чому видає помилку, challenge requiredПомилка при вході в Instagram: чому видає помилку, challenge required
 • Тут же, в агенті, можна виконати тимчасову блокування профілю. Через 3-4 години (як би не пекло, це час чіпати инсту не можна) відновлюєте сторінку.
 • Заходимо в розділ Допомогу при вході, вибираємо перший пункт і чекаємо на пошту лист з інструкціями. Читаємо, що пише инстаграмм – він пропонує залогінитися.

Чому instagram показує помилку при вході

Хочете знати, чому у різних користувачів виникають проблеми з входом в instagram?

 • Встановлена необновленная версія програми – коли на смартфоні стоїть недієздатна прошивка програми, вона буде працювати некоректно.
 • Глюки після оновлення або відновлення. Після відновлення даних або їх перенесення з одного пристрою на інший можуть виникати проблеми.
 • Роботи на сервері перешкоджають змушують додаток видавати баги, що виливається у тимчасову неможливість авторизації для користувачів.

Крім зазначених у статті, власникам звичайних і бізнес-сторінок доводиться зустрічатися і з іншими неполадками в роботі мережі, але всі вони вирішуються. У крайньому випадку можна звернутися в технічну підтримку платформи.

Моя довідка - Корисні поради