Політики в Instagram: нюанси створення іміджу

Instagram поглинув світ. Туди йдуть абсолютно все. І це не дивно: Інст – майданчик, на якому ви можете показати себе і знайти однодумців. А також донести свої думки або збільшити дохід. Але, звичайно, не тільки бізнесмени і блогери йдуть в фотосеть. Ми з вами розглянемо кілька політиків і порівняємо те, як вони ведуть свої профілі. Звичайно, у багатьох з них є спеціально навчені люди для цього, але далеко не у всіх. Перейдемо до справи. Не будемо впиратися в методи просування – найчастіше ці люди стають відомі далеко не за рахунок соціальної мережі.

А про те, як накрутити передплатників на свою сторінку, ви можете дізнатися з нашої статті: “ТОП-8 кращих сервісів накрутки Instagram 2019”.

Володимир Зеленський

@zelenskiy_official

Новину про обрання в президенти актора Зеленського сколихнула російськомовні країни. У Росії багато хто називає його «Президентом нормальної людини», і ці слова багато в чому обумовлені соціальними мережами Володимира. В постах у нього підкреслена близькість до народу: суцільні селфи з громадянами, фото з заходів, які він відвідав, і відеозвернення, в яких він питає думки передплатників з тих чи інших питань. І це – робота піарників молодого президента, яка, треба сказати, грає на руку репутації Зеленського. Однозначно лайк.

Політики в Instagram: нюанси створення іміджу

Олексій Навальний

@navalny

Ну куди ж тут без Навального. У інших політиків наявність команди не настільки афішується. Тут же це швидше начальник ФБК. І це добре – так підкреслюється демократична спрямованість політика. Що ж ми можемо бачити в записі політика? Фото з народом, меми над собою ж, увагу до проблем в країні та Москві, фото з мітингів і заклики прийти на них. До речі, серед тих постів, де Олексій спілкується з аудиторією, анонси роликів і заклики прийти на мітинги становлять більшість. Ну і куди ж без фото перед затриманням? Ці публікації показують політичну спрямованість Навального і його політичне життя. Фото з сім’єю, до речі, теж займають не останнє місце – майбутній президент повинен бути зразковим сім’янином.

У створенні соціально відповідального громадянина, який турбується за свою країну та родину, і полягає робота піарників цього політика.

Політики в Instagram: нюанси створення іміджу

Дмитро Медведєв

@damedvedev

Відразу після Навального ми поговоримо про Медведєва. Мені чомусь здається, що ніяких піарників тут немає. Дуже часто викладаються пости без підпису, тільки з хэштегами, що не дуже добре для облікового запису. А рідкісні підписи більше схожі на геотеги або слова з обкладинки на свято. Якщо у попередніх політиків був контакт з передплатниками та народом навіть без спілкування в коментарях, у прем’єр-міністра Росії діалог не налагоджується навіть через слова в постах. Тому складається відчуття відстороненості, що не дуже добре для іміджу сторінки і політика. Це антиприклад ведення соціальної мережі публічною людиною. Сподіваюся, мене не посадять за образу влади. Прекрасні, душевні публікації, які пробивають на сльозу!

Про побудову особистого бренду, читайте в статті за посиланням.

Політики в Instagram: нюанси створення іміджу

Дональд Трамп

@realdonaldtrump

Для різноманітності візьмемо і закордонний приклад, Дональда Трампа. Вибори в Америці, як не дивно, багатьом в Росії були важливішими, ніж свої. Ставлення до Трампу здебільшого негативне, хоча по-справжньому розуміти, який він президент і людина можуть тільки американці. Який імідж створюють піарники тут? Патріотичний. Словосполучення «американський патріот» вже стало загальним вираженням, яке позначає фанатика своєї країни. І тут дуже багато зоряно-смугастого фраза і патріотичних цитат. Але поваги заслуговує оперативне створення постів про трагедії в Америці. Instagram створює імідж співчуваючого президента, що вписується у передвиборчу концепцію Трампа.

Політики в Instagram: нюанси створення іміджу

Альона Аршинова

@alena_arshinova

Я довго думала, кого ще взяти в наш список. І вибрала маловідомого депутата Думи, Олену Аршинову. У неї немає ніяких піарників, і соціальну мережу вона вибрала неправильно. Instagram – сайт, спрямований на фото-контент, а текстовий матеріал йде на другий план. Тут же дівчина публікує звіт про свою діяльність – довгі пости з згадкою законів, імен і так далі. У Инсту не за цим йдуть. Тому Альона – ще один наш антиприклад.

Політики в Instagram: нюанси створення іміджу

Політики в Instagram часто не ведуть акаунти самі. І діяльність людей, які роблять це за них, спрямовані не на розкрутку, а на створення певного іміджу для передплатників і, відповідно, виборців. Але далеко не завжди це створення успішно, у чому ми переконалися на деяких прикладах з цієї статті.

Моя довідка - Корисні поради