Покрокова інструкція, як відновити Instagram аккаунт

Під час користування Instagram можуть виникати різні неприємні ситуації. І я зараз не про школярів, які загрожують прийти в гості до вашої матері. Є й більш серйозні проблеми, і одна з них – втрата доступу до аккаунту. Про те, як відновити Instagram, я вам розповім в цій статті. А тепер настав час прокрутити трохи нижче.

Відновлення пароля

Доступ до аккаунту може бути втрачена з різних причин: забули пароль, зловмисники намагалися викрасти ваш акк або логін вилетів з голови. Скільки причин втрати доступу, стільки і способів його відновити. Отже, що робити, якщо…

Якщо забули логін або пароль

Тут є два шляхи, якими ми можемо піти. Це використовуючи телефон або використовуючи комп’ютер.

Спочатку поговоримо про те, як відновити в Инстаграме сторінки через браузер ПК.

 • Відкриваємо Інстру, клікаємо на «Забули пароль?».
  Покрокова інструкція, як відновити Instagram аккаунт
 • Вводимо пошту, на яку реєструвалися. Або, якщо ви так само, як і я, страждаєте проблемами з пам’яттю, ім’я користувача. Не забудьте підтвердити, що ви не робот. Чесно кажучи, вводячи таку каптчі з картинками, я іноді починаю сумніватися, а може, я все таки робот?.
  Покрокова інструкція, як відновити Instagram аккаунт
 • Відкриваємо лист на e-mail адресу, вказану при реєстрації, клікаємо на «Reset password».
  Покрокова інструкція, як відновити Instagram аккаунт
 • Вибираємо пароль так, щоб більше не забути, але й щоб аккаунт не зламали. Готово, у вас новий пароль, і ви можете продовжувати постити свої сніданки, обіди, вечері і кожен день відпустки.
 • Покрокова інструкція, як відновити Instagram аккаунт

  А тепер поговоримо про відновлення паролю через телефон.

 • Тут все не так просто. Якщо в браузері кнопка «Відновити пароль» відразу потрапляє на очі, тут все дещо складніше. Отже, відкриваємо програму і натискаємо на «Log In».
  Покрокова інструкція, як відновити Instagram аккаунт
 • Тут клікаємо на «Допомогу з входом». Відкриються всі можливі шляхи відновлення. так як їх багато, настав час йти з цього списку і говорити про кожному способі окремо.
 • Покрокова інструкція, як відновити Instagram аккаунт

  Відновлення через ім’я користувача або електронну адресу ми вже розглянули. Це єдиний спосіб, доступний з браузера, і алгоритм такого отримання доступу до облікового запису через додаток нічим не відрізняється.

  Клікнувши на «Відправити SMS», ви, що дуже логічно, отримаєте SMS. Але, знову ж таки, головне пам’ятати номер, до якого прив’язана ваша сторінка. Потім в повідомленні потрібно буде перейти по посиланню і ввести новий пароль.

  Покрокова інструкція, як відновити Instagram аккаунт

  Якщо раптом ви забули пошту, на яку реєструвалися, або раптом втратили доступ до неї, якщо ви втратили номер телефону, який ви використовували для реєстрації, я сподіваюся, що хоча б прив’язати до Інсте свій ФБ у вас вистачило часу.

  Отже, ми клікаємо на «Увійти через Facebook», вводимо логін і пароль від цієї чудової мережі. Потім – двічі вводимо новий пароль і радіємо використання Инстаграма.

  Покрокова інструкція, як відновити Instagram аккаунт

  Щоб дізнатися, як і навіщо прив’язувати Instagram до Фейсбуку, дивіться статтю за посиланням.

  Якщо аккаунт заблокований не вами

  Причини блокування можуть бути різними. Але проблеми зі входом, схожі на блокування, можуть виникнути і з-за неполадок в самому пристрої. Перед тим, як робити які-небудь дії, перевірте доступність сторінки на іншому пристрої. Наприклад, через браузер на ПК. Якщо проблеми все ж є, пробуємо такі способи.

  У разі, якщо бан здійснюється через Apple ID або аккаунт Google, логічно, що блокування може обійти зміна цих профілів. Ми робимо резервну копію всього, що є на телефоні. Якщо, звісно, вам дороги ці дані. Реєструємо новий профіль, перезавантажуємо гаджет, качаємо програму і пробуємо увійти.

  Ще одним способом може бути установка старої версії програми. Вона дозволить вам авторизуватися.

  Якщо жоден спосіб не спрацював, завжди можна поскаржитися в техпідтримку і сказати, що вас зламали. Ні, ця скарга не зіпсує ваш імідж справжнього мужика чи сильної і незалежної жінки. Це просто універсальний спосіб – за що б вас не заблокували, сказати, що вас зламали, точно допоможе вирішить ваші проблеми.

  Якщо аккаунт заблокований вами

  Мало хто знає, що в Инстаграме є опція тимчасової заморозки сторінки, якщо вона вам на час не потрібна. І відновлення її в цьому випадку буде набагато простіше, ніж якщо аккаунт був заблокований не вами.

  Отже, з телефону достатньо просто зайти в свій профіль через додаток. Так, все простіше, ніж здавалося.

  І з комп’ютера все складніше. Ми просто логинимся, і сторінка відновлюється.

  Покрокова інструкція, як відновити Instagram аккаунт

  Якщо увійти не виходить, спробуйте відновити пароль за допомогою одного із способів, наведених вище.

  Якщо обліковий запис видалений

  Не поспішайте видаляти сторінку в Instagram, тому що це незворотньо. Віддалену сторінку відновити неможливо. І в цьому випадку вихід тільки один – нова сторінка.

  Тому ні в якому разі не видаляйте сторінку, шляху назад вже не буде. Нехай сторінка буде у вас в замороженому вигляді, але в разі чого ви зможете відновити сторінку і всі пости, лайки, коментарі і передплатників.

  У цьому випадку вихід є тільки один. І він нам вже зустрічався. Пишіть в техпідтримку про те, що акаунт видалили не ви. В цьому випадку є невеликий шанс того, що сторінку відновлять. Але тут варто згадати, може, ви порушили правила Instagram, і вашу сторінку видалили саме з-за цього. Тільки технічна підтримка зможе допомогти вам вирішити цю проблему. В цьому випадку показання потрібно трохи змінити: це не ви порушили правила Instagram, це зловмисники викрали вашу сторінку і залили бруд контент. Інакше буде незручно.

  Що робити, якщо вас дійсно зламали?

  Якщо ви не можете потрапити в свій аккаунт, хоча не порушували правил Instagram, не видаляли і не заморожували сторінку, точно пам’ятаєте пароль, але він не підходить, у мене є погані новини – вас зламали. У цьому випадку хвилюватися не варто.

  Пишіть в технічну підтримку. У цьому випадку ваша скарга не буде такою хитрою, як описано вище, і не зіпсує ваш імідж сильної та незалежної людини. Це всього лише єдиний шанс повернути аккаунт, якщо раптом ні один із способів відновлення пароля не спрацював.

  Покрокова інструкція, як відновити Instagram аккаунт

  Подробиці про злом аккакунта дивіться у статті “Зламали Instagram: ознаки викрадення облікового запису і методи його повернення”.

  Мінімізація збитків від втрати облікового запису

  Може так вийти, що відновлення профілю неможливо. Пошту створювала ще ваша бабуся в 92 році, коли інтернет тільки почав з’являтися в Росії. Сім-карту, до якої був прив’язаний профіль, купувала вам вона ж, і забрала його з собою в могилу, а Фейсбук ви не терпите принципово. Як же в цьому випадку зберегти хоча б контент і частина передплатників?

 • Контент. Завжди дублюйте завантажений матеріал. В гаджетах є така функція. Також можна прив’язати профіль на сторінці ВК. В цьому випадку все теж буде автоматично викладатися в окремий альбом або на стіну. Але в цьому випадку відео не будуть збережені. І це може бути великою втратою для вас. Правда, врятувати хоч щось- вже добре. Життя вже прожите не дарма.
 • Передплатники. Зрозуміло, старих передплатників зберегти не вдасться, і в абзаці до списку, каюсь, є невеликий обман. Але рада вам дати я все ж таки можу. Візьміть собі ім’я користувача і нік максимально співзвучні з втраченими. У цьому випадку люди, у яких в голові відклався ваш контент, і вони раптом одиноким холодним ввечері вирішать зайти на вашу сторінку, вони з деякою часткою ймовірності зможуть вас знайти у величезній соціальній мережі.
 • Поширювати посилання на новий профіль у соціальних мережах, щоб втрати від зміни сторінки були безболісними.
 • Висновок

  Отже, ви можете більше не питати «Як відновити Инстаграме пароль», тому що відповідь вам чудово відомий. Ви навіть можете написати статтю про це. Заблоковану і віддалену сторінку теж можна відновити. Правда, на питання «Як відновити Instagram, якщо профіль видалений» відповідь тільки одна – писати в техпідтримку. загалом, ви тільки що прочитали статтю, і я не буду перераховувати все, що в ній сказано. Я просто побажаю вам успіхів і ніколи не втрачати доступ до свого профілю.

  Моя довідка - Корисні поради