Показуємо, як зробити публікацію в Instagram

Незважаючи на всілякі хитрощі просунутих СММ-ників, запорукою популярності в Instagram є якісний, правильно викладений контент, який складається з користувальницьких фото – і відеоматеріалів. Чим більше цікавих і унікальних публікацій, тим більше ймовірність зробити свою сторінку затребуваною, і досягти в Instagram-тусовці популярності. У цій статті ми розповімо, як зробити публікацію в Instagram і поділимося секретами грамотного просування свого поста.

А про грамотному веденні сторінки в Инстаграме – в нашому матеріалі по посиланню.

Як опублікувати фото в Instagram?

Отже, як додати публікацію в Instagram? Наведена нижче інформація буде корисна починаючим користувачам популярної соціальної програми.

 • Скачайте і встановіть на мобільний пристрій додаток з магазину контенту для конкретної операційної системи.
 • Створіть обліковий запис, перейдіть на сторінку.
 • Клацніть значок «+» у нижній частині панелі керування вікна.

Показуємо, як зробити публікацію в Instagram

 • Виберіть спосіб публікації. Ви можете:
 • Додати фотографію або короткий відеоролик з галереї телефону.
 • Зробити фото.
 • Записати відео камерою гаджета.
  • Натисніть «Далі» для переходу в меню редагування. В даному розділі ви можете застосовувати фільтри, змінювати яскравість, контрастність і перспективу фото.

  В залежності від версії Инсты і операційної системи девайса, натисніть значок «стрілка вправо» або «Далі». У меню публікації контенту ви можете додати підпис і необхідні хештеги до вашого посту. На цьому етапі зупинимося більш докладно.

  Як підібрати підпис?

  Слід розуміти, що підпис – це «одежинка» вашого фото, за якою, як відомо, зустрічають контент користувачі системи. Гарна, дотепна, інтригуюча і продає підпис може зробити вашу публікацію популярною і залучити більше фоловерів на вашу сторінку.

  • Підпис має бути зроблена мовою звичним вашою цільовою аудиторією.
  • Вона повинна відповідати змісту посади, а в ідеалі, уточнювати його сенс.
  • Підпису допускається публікація контактних даних.

  Дуже непогано працюють підписи, які спонукають ваших передплатників до активності. Наприклад, підписи до групового фото можна використовувати: «Вгадай, де я»?

  Щоб підписати до фото, торкніться текстового поля у верхній частині екрана.

  Показуємо, як зробити публікацію в Instagram

  Тривалим кліком ви можете вставити заздалегідь скопійовану підпис з буфера обміну вашого мобільного гаджета. Крім опису тут же ви можете додати і хештеги.

  Які хештегі ставити?

  Писати хештеги просто, потрібно перед тематичним словом (без пробілу) додати символ «#». Позначене таким символом слово або словосполучення система автоматично буде сприймати, як хештег і зробить його кликабельним. Які хештеги зроблять вашу публікацію популярною? Звичайно ж, найбільш затребувані самими користувачами Инсты. Списки таких популярних тегів активно публікуються на тематичних сторінках інтернет-простору.

  Тим не менш, досвідчені користувачі та фахівці з просування в один голос заявляють, що популярний – не значить правильний конкретно для вашого випадку. Вся справа в тому, що чим більш популярний тег, тим коротше час його життя. За спостереженнями, за одну хвилину з хештегом #love публікується до 1000 фоток. Іншими словами, буквально за одну хвилину фото з таким тегом «накриє лавина» подібного контенту. Таким чином, ні хто не дасть ніякої гарантії, що ви отримаєте будь-які перегляди і коментарі до вашого посту.

  Що робити в такому випадку? Шукати золоту середину, між часом життя і популярністю хештег.

  • Можна подивитися, які теги використовуються користувачами, які постять контент схожої тематики.
  • Можна «розібрати» ваше фото на складові частини.

  Наприклад, ви запостили фотографію під час відпочинку на морі. Для тега до такого посту можна використовувати слова #море; #сонце; #пляж; #пісок; #відпочинок; #хвилі; #вітер; #отдыхаюнаморе та ін. До кожного посту використовуйте теги першого рівня (найпопулярніші); другого (час життя до 10-30 хв.) та третього рівня (термін існування до 12 годин).

  Показуємо, як зробити публікацію в Instagram

  Для збільшення охоплення рекомендується писати теги не тільки російською, але й англійською мовою. Про те, як використовувати хештеги для збільшення кількості передплатників і лайків, читайте в статті за посиланням.

  Показуємо, як зробити публікацію в Instagram

  Грамотний підбір правильних хештегов, завдання складне і досить не проста. Допомогти в складанні списку тегів і аналізі конкурентів може онлайн-сервіс web.stagram.

  Показуємо, як зробити публікацію в Instagram

  Сьогодні, розробники Инсты дозволяють публікувати до 30 хештегов під кожною публікацією, так що є місце для «польоту» фантазії і прояву креативності.

  Після того, як контент, підпис та додані теги, вам можна переходити до завершального етапу – публікації фото. Щоб розмістити пост в Інсте потрібно натиснути на галочку у верхній частині екрана. Багато нові члени Instagram-спільноти запитують, як поділитися публікацією в Инстаграме з друзями в соціальних мережах? Припустимо, у вас є пов’язані з вашим акаунтом сторінки інших популярних соціалках. Для того щоб ваші друзі побачили ваш пост вам потрібно пересунути повзунок навпроти потрібної соціальної мережі та натиснути «Поділитися» в правому верхньому куті вікна.

  А для користувачів, що використовують Instagram в якості бізнес-майданчика, без всякого сумніву, буде корисний матеріал про планування публікацій і відкладеному постінгу.

  Як в одну публікацію додати декілька фото?

  За заявами розробників, будь-який користувач Инсты може додати в один пост до 10 фотографій або коротких відеосюжетів. Робити це потрібно таким чином:

  • Клікніть по іконці «+» в нижній частині вікна вашої сторінки для переходу в меню завантаження контенту.
  • Виберіть вкладку «Додати».
  • Позначте фото.

  Показуємо, як зробити публікацію в Instagram

  • Далі. Ви можете відредагувати завантажуваний контент, застосувавши до зображень фільтри. Це можна зробити стосовно до всіх фото відразу або окремо для кожного, клікнувши на конкретне зображення.

  Тепер залишилося зробити підпис і поставити відповідні теги. (Процес був докладно описаний у попередньому розділі нашого оповідання). Для публікації тисніть «Поділитися» і радуйте контентом своїх фоловерів.

  Як приховати публікацію?

  Не секрет, що серед величезного числа користувачів Инсты зустрічаються не тільки нормальні люди, але й відверті хейтеры. Таким людям приносить задоволення «поливати брудом» будь-який контент, незалежно від його змісту. Багато хто до цього ставляться спокійно, розуміючи, що навіть негативні коментарі – це активність на сторінці, яка високо цінується системою. Деякі не хочуть, щоб люди, які не є їх фоловерів, могли переглядати опубліковані ними фото і відео матеріали. Якщо ви один з них, то рекомендуємо вам ознайомитися з інструкцією, як приховати публікацію в Instagram. Насправді все просто: потрібно зробити закритий аккаунт. Для цього:

  • запустіть додаток на смартфоні;
  • перейдіть у свій профіль, натиснувши на іконку «чоловічок» у нижній частині панелі управління;
  • клікніть по кнопці з піктограмою «шестірня» для входу в меню налаштувань;
  • увійдіть у блок «Аккаунт»;
  • перемістіть повзунок навпроти пункту «Закритий аккаунт» в активний стан.

  Показуємо, як зробити публікацію в Instagram

  Важливо! Слід розуміти, що користувачі, які не є вашими передплатниками, перейшовши за хештегом, не зможуть переглядати ваші публікації.

  Якщо з’явилася необхідність видалити публікацію, як це зробити, ви можете дізнатися з відповідної статті.

  Скільки публікацій можна робити в Instagram за добу?

  Розробники обмежили кількість постів в день сотнею. Іншими словами, 100 разів на день ви можете радувати (засмучувати, напружувати) фоловерів своїм контентом. Однак, для цього потрібно час, як ваше (для підбору і публікації), так і ваших передплатників (для перегляду і активності). Занадто часті пости можуть зашкодити вашій популярності і різко зменшити активність і кількість ваших фоловерів, особливо якщо ви без вивчення та опрацювання відповідної аналітики користуєтеся сервісами автоматичного постингу в Instagram. Фахівці радять:

  • якщо ви публікуєте легкий контент, то викладати не більше 4 постів на добу;
  • серед виробників більшості брендів діє негласне правило публікації не більше 2 посад на день;
  • для серйозного вмісту середньо-оптимальна кількість постів дорівнює 3-м у тиждень.

  Слід розуміти, що для кожної аудиторії діють свої правила, які розраховуються строго індивідуально при допомоги фахівців або дослідним шляхом.

  В якості висновку

  З цієї публікації ви дізналися, як зробити публікацію в Instagram. Скориставшись нашими рекомендаціями, ви без праці зможете розмістити на своїй сторінці цікаві фотографії, радуючи своїх передплатників (якщо, звичайно, вони у вас є). Якщо зростання кількості фоловерів залишає бажати кращого або необхідно швидко і безпечно розкрутити свій Instagram-аккаунт, то рекомендуємо звернути увагу на сервіси комплексного просування в Instagram: Pamagram, Zengram, Doinsta.

  Моя довідка - Корисні поради