Платна підписка на YouTube (Youtube)

Платна підписка на YouTube (Youtube)

На сьогоднішній день компанія Google має два музичних сервісу та відеоплатформу з аудиоконтентом. Між ними діє загальна преміум-підписка. І якщо звичайний користувач може заплутатися в цій схемі, то у компанії вважають, що все просто і зрозуміло. Як би там не було, абсолютно не завадить розібратися в цьому детальніше.

18 червня в Росії та деяких європейських країнах відбувся реліз декількох масштабних проектів від Google:

 • YouTube Music;
 • YouTube Premium.

Перший проект – це музичний стрімінг, функціонал якого практично нічим не відрізняється від аналогів в мережі Інтернет. Він зручний тим, що не вимагає окремої плати за користування.

Людина може сплатити лише один сервіс від Google, і користуватися іншими безкоштовно і без обмежень. Набагато цікавіше приділити увагу платній підписці на YouTube. Саме ця тема викликає безліч питань і нерозуміння з боку користувачів мережі.

Отже, настав час детальніше вивчити можливості та користь від згаданих сервісів. Ми поговоримо про них тезисно, так як інформації на цей рахунок дуже багато.

Платна підписка на YouTube (Youtube)

YouTube Music

Основний контент нового сервісу – аудіо, однак він створений на базі популярного відеохостингу Youtube. Вартість передплати – 169 рублів/місяць. Користувачам пропонується альтернативний варіант оплати – 199 рублів/місяць за передплату на YouTube Premium. Ви бачите, як різниться ціна, але не поспішайте дивуватися. Разом із ціною різняться і можливості, що надаються юзеру після підписки (Premium).

А саме:

 • Відключення реклами в стриминге і на відеохостингу;
 • Фонове відтворення аудіо;
 • Наявність оффлайн-режиму (завантаження контенту на мобільний пристрій і прослуховування без підключення до Інтернету);
 • Відкритий доступ до YouTube Originals (тут можна переглядати різні шоу англійською мовою).

YouTube Originals

Налічує понад 65 популярних англомовних шоу. Нові серії публікуються щотижня. Тут можна знайти цікаві серіали, спортивні програми, різні проекти з категорії «реаліті», а також дізнатися про закулісне життя популярних селебрітіс. Для зручності російськомовних користувачів передбачені субтитри. Дубляж і впровадження російськомовних проектів – те, чого немає навіть у планах на сьогоднішній день і найближче майбутнє.

YouTube Music – відмінний сервіс для меломанів, які довіряють музичним рекомендацій. Система підшукає контент на ваш смак. І чим багатша ваша користувацька історія в відеохостингу, тим точніше будуть рекомендації. Але якщо ви не слухали музику за допомогою відеохостингу, не поспішаєте турбуватися передчасно. Сервіс легко піддається навчанню. Він врахує ваші нові смаки, місце розташування і навіть час дня. Якщо користувач включає YouTube Music під час занять спортом, сервіс може запропонувати йому актуальний плейлист для тренування. Він з легкістю підібрати музику для роботи, мотивації, відпочинку. Простіше кажучи, на всі випадки життя!

 • Найцікавіше, що контент тут відтворюється в двох режимах. Юзер може одночасно включити відео-та аудіоряд, або віддати перевагу тільки аудіо. Це зручно в тих випадках, якщо є необхідність в економії інтернет-трафіку. Важливий момент: режим «Аудіо» включений за замовчуванням.
 • Хочете знайти музику у відповідності зі своїми смаковими уподобаннями? Тоді увімкніть шаффл-режим «Мікстейп». У ньому будуть запропоновані нові круті треки, які нагадують за стилем або звучанням добре знайомі композиції. Це відмінна функція для тих, хто не хоче зраджувати своїм смакам, і знаходиться в одвічному пошуку ідентичних композицій.
 • Хочете докладніше ознайомитися з творчістю музиканта або співака? Таке бажання може виникнути у шанувальників у будь-який момент. Щоб здійснити заплановане, відкрийте розділ «More from». Тут ви знайдете багато чого цікавого. Але будьте готові до того, що далеко не кожен виконавець може похвалитися таким контентом.
 • YouTube Music – це самий зручний сервіс для того, щоб поділитися музикою з друзями. Важливий момент: іншим користувачам не потрібна передплата для прослуховування контенту, тому надсилайте треки без будь-яких обмежень. Просто поділіться посиланням на потрібний трек, і насолодитеся чудовою музикою разом.
 • У компанії Google згадали про ще одному цікавому переваги сервісу. Щоб знайти потрібний трек в бібліотеці, користувач може обрати один з варіантів:

  • Ввести назву композиції в пошуковий рядок;
  • Ввести частину тексту по пам’яті;
  • Написати «звуки» з пісні (наприклад, ввести «zig ah zig ah, і отримати результат – пісню Spice Girls).

  Пошукові технології компанії дозволяють вивести нові сервіси на найвищий рівень. Тут можна шукати пісні, як англійською, так і російською мовою. Система впоратися з цим без проблем.

 • Досвідчені користувачі не рекомендують оплачувати підписку через App Store, оскільки сервіс стягує додаткову комісію. Набагато вигідніше отримати її безпосередньо через сайт або Google Play.
 • Якщо користуватися YouTube Music без передплати, юзеру доведеться прийняти цілий ряд обмежень. По-перше, безкоштовне користування не передбачає оффлайн-режимі. По-друге, між композиціями буде транслюватися реклама. Залишається тільки здогадуватися, на скільки часу вистачить терпіння. По-третє, фонове прослуховування аудіо буде недоступним. Як бачите, платна підписка робить життя комфортніше і простіше. Але тільки вам вирішувати, як поводитися з сервісом.
 • Примітно, що контент сервісу не обмежений аудіо форматом. Крім звичайної музики, тут також є кліпи. YouTube Music має досить скромний інтерфейс. В сукупності з «кашею» з контента це викликає дивне враження. Як кажуть, людина звикає до всього. Можливо, новачкам Music буде потрібно якийсь час для того, щоб звикнутися з його особливостями і нюансами.
 • Платна підписка на YouTube (Youtube)

 • Російськомовним користувачам не потрібно навіть сподіватися на те, що сервіс обдарує їх додатковою увагою і спробами виконати хоча б кілька кроків назустріч своїй аудиторії. У компанії впевнені, що поява російськомовного контенту – це абсурдне рішення, і воно ніяк не вплине на розвиток сервісу.
 • У Google вважають, що соціальна мережа ВКонтакте разом з «Boom» вже не актуальні для прогресивних користувачів. У цьому можна знайти частку правди, але разом з тим – дуже поспішні висновки. Справа в тому, що аудиторія користувачів не може приєднатися до єдиної армії. Люди завжди будуть мати різні смакові переваги. Вони різняться віком, статевою приналежністю, звичками, вимог до контенту і іншими характеристиками. Кому-то набагато зручніше слухати музику з ВКонтакте, а хтось любить насолоджуватися треками на популярному відеохостингу YouTube. Сервіс YouTube Music був створений саме для другої категорії користувачів, щоб ті знайшли нові можливості і звичне зручність.
 • Існує ймовірність того, що нове «дітище» компанії Google буде предустанавливаться в смартфони на базі Android за замовчуванням. Але поки що це тільки здогадки і нічим не підтверджені плани компанії. На даний момент Google відмовляється коментувати це питання.
 • YouTube Premium

  Підписка на YouTube Premium з’явилася в Росії порівняно недавно. Раніше її тестували в інших країнах. Але тепер кожен бажаючий може оплатити додаткові можливості сервісу, які дійсно здатні скрасити дозвілля. Чого тільки коштує відключення набридливої реклами.

  Платна підписка на YouTube (Youtube)

  Моя довідка - Корисні поради