Планування публікацій в Instagram через Preview

Preview для Инстаграма – додаток планування і автоматичної публікації. Відкриває доступ до предпросмотру, без публікації фото в соціальну мережу.

Особливості використання Preview для Инстаграма

У додатку доступний не тільки перегляд своїх публікацій в Инстаграме, але і додавання стокових зображень. Тобто, користувач може вибрати картинки зі списку для натхнення або тестування функцій.

Підключаючись до Preview можна вибрати тарифний план для роботи з соціальною мережею:

  • безкоштовний. Підключення одного профілю, аналітика і обмежена кількість публікацій на автоматичному постінгу;
  • PRO-версія. Один профіль, немає обмежень по публікаціям, повна аналітика і репости;
  • Преміум. Необмежену кількість облікових записів, доступно на різних пристроях зберігання даних і перенесення.

Планування публікацій в Instagram через Preview

Завантажити та встановити програму можна за допомогою офіційних джерел: Play Market та App Store (посилання в статті). Для покращення функціоналу оновлення виходять регулярно.

Відкривши додаток вперше, користувач може вибрати тарифний план авторизуватися через Instagram або використовувати вільну обліковий запис.

У другому випадку, фотографії та відео з профілю завантажені не будуть. Тобто, порожня сторінка з можливістю додавання своїх матеріалів або стічних картинок.

Плануємо пости через додаток з попереднім переглядом

Щоб створити публікацію та розмістити її, користувач повинен перейти в головне меню додатка. У верхній частині екрана розташована кнопка з «плюсом», натиснувши на яку – з’явиться список доступних функцій. З допомогою Фото/Відео, можна запланувати посаду на певний час і дату.

Інструкція, як планувати публікації:

  1. Відкрити додаток Preview.
  2. Додати фотографію або відео.Планування публікацій в Instagram через Preview
  3. Натиснути на нову публікацію – в меню знизу вибрати «Коментар».Планування публікацій в Instagram через Preview
  4. З’явиться рядок з описом, хештегом – останній пункт Shedule.
  5. Вибрати дату і час розміщення – Зберегти.Планування публікацій в Instagram через Preview
Читайте також:
Як включити маски в Instagram на Андроїд і Айфоні: як їх використовувати, покроково

Щоб подивитися в Preview заплановані пости для Инстаграма, потрібно в головному меню вибрати «Календар». З’явиться розділ з усіма раніше зазначеними публікаціями: з дня, місяця та тижня. Зберегти внесені зміни можна через кнопку «Done».

Правильна настройка Preview

Незалежно від географічного положення користувача, додаток буде встановлено англійською. Перейти на російську неможливо, але інтерфейс і управління додатком не викличе труднощів.

Щоб підключити сервіс попереднього перегляду сторінки в Инстаграме, власник облікового запису повинен прибрати двофакторну авторизацію. Може виникнути проблема з підтвердженням даних: потрібно перейти в Instagram і дозволити кнопкою «Це я».

До одного профілю в Preview можна прив’язати одну сторінку з Instagram, перейшовши в розділ «Налаштування» — Log With Instagram. Для роботи з іншими обліковими записами, потрібно натиснути «Переключити» і вибрати, куди будуть публікуватися фото і відео.

Планування публікацій в Instagram через Preview

З додаткових налаштувань можна виділити аналітику, де покази дані по кожному посту: кількість переглядів, лайків та коментарів. Функція доступна тільки на бізнес-акаунтах, а статистичні дані збираються з інформації в Instagram.

Публікації можна переміщати, вказувати опису й додавати нові, використовуючи карусель, стічні зображення або репости. Також, у додатку можна зняти фотографію або відео, дозволивши доступ до «Камері».

  • Завантажити для Android.
  • Завантажити для iOS.

Preview для Инстаграма – професійний інструмент для роботи з публікаціями та їх плануванням. Через розділ опису можна додавати текстову частину з форматуванням: при розміщенні будуть збережені абзаци і додаткові символи.

Моя довідка - Корисні поради