Підпис під фото в Instagram – 50% успіху поста

Соціальні мережі бувають різні. У ВКонтакте і Twitter, наприклад, в центрі уваги текстовий контент. В Instagram ж все не так в очі кидається візуальна складова публікації, тобто фото або відео. І деякі вважають, що текст абсолютно не важливий. Не ображайте слова, продумуйте кожен підпис під фото в Instagram.

Завжди потрібні підписи під фото?

Якщо у вас особистий аккаунт, ви можете робити все, що завгодно. Вам не потрібно просувати, і ви просто діліться моментами життя з друзями та знайомими? Забийте на все, ви граєте за своїми правилами. Але коли ви дійсно серйозно займаєтеся розкруткою, потрібно робити те, що сподобається вашим потенційним передплатникам.

Підпис під фото в Instagram – 50% успіху поста

Є три типи контенту: розважальний, інформаційний і продає. Також виділяють який втягує, але, на мій погляд, інтерактив потрібно додавати в кожен пост. І просто фотографія не зможе нести той чи інший посил. Її допомагає в цьому підпис. Не повинно бути публікацій без посилання. Яка-небудь інформативність повинна бути завжди.

Як в 2019 помінявся формат підписів під фото?

Тренди існують не тільки в музиці чи моді. Також є течії за манерою ведення профілю для розкрутки. Їх потрібно знати для того, щоб розуміти, як створювати пости, щоб людям подобалося. Я можу виділити кілька рис:

 1. Більше інтерактиву. Блогери та адміністратори пабликов зараз частіше розмовляють зі своєю аудиторією за допомогою слів під фотографією.
 2. Торгові профілі пишуть опису товарів і все частіше вказують ціну. Я зараз рідко бачу ситуацію, коли користувач запитує, скільки коштує який-небудь предмет, а йому пишуть, що відповіли директ. І це хороша тенденція.
  Підпис під фото в Instagram – 50% успіху поста
 3. Банальні вірші й філософські цитати остаточно пішли з Инстаграма в Однокласники і банальні привітання з WhatsApp. Якщо хочете все ж використовувати форму вірша, доведеться бути оригінальними.
 4. Лаконічність. Люди зараз починають розуміти, що Інста – не майданчик для статей, тому довгі опуси зустрічаються рідше, ніж раніше.

Що пишуть під фото в 2019 році?

Підпис під фото в Instagram важлива для просування. Ми розглянули, що змінилося за останній час. Але що саме там пишуть? Яку інформацію там можна знайти?

 1. Опис товарів, якщо це бізнес-аккаунт. Потенційний покупець повинен знати, що може знайти в цьому інтернет-магазині і скільки це коштує.
 2. Освітні нотатки. Самоосвіта важливо для типового користувача Инстаграма в 2019 році.
  Підпис під фото в Instagram – 50% успіху поста
 3. Жарти. Багато йдуть у соціальні мережі для того, щоб дивитися меми. Instagram не виняток.
 4. Супроводжуючий текст на відео. Якщо людина викладає ролик, немає необхідності у великому тексті. Тому можна просто супроводити його однією-двома фразами в тему.
 5. Питання. Інтерактив – основа дружнього спілкування з передплатниками. Цим люди часто користуються, навіть просто питаючи, як проходить день.

Де брати красиві підписи під фото в Instagram?

Деякі люди не залишають надії знайти придатні варіанти в інтернеті, а не придумувати самостійно. Що ж, добре. Але в такому разі ці слова будуть універсальні і безособовими. Якщо нічого написати, просто запитайте передплатників про що-небудь, заведіть розмову. Чому ні? Якщо унікальність не важлива, можна відкрити будь-сервіс з цитатами. Наприклад, Citaty.info – хороший сайт з великою кількістю категорій. Якщо ви хочете додати елемент несподіванки, використовуйте генератор Online-generators.

Підпис під фото в Instagram – 50% успіху поста

Приклади невдалих підписів

Розглянемо приклади не самих хороших слів супроводжуючих. Мова не лише про зміст, але і про оформлення. Якщо на зображенні буде красива дівчина, з дурним обличчям робить селфи, ми не будемо засуджувати. Нам потрібно дивитися на слова.

Приклад 1. Чому саме ці слова виділені капслоком? Чому так багато капса? Навіть через комп’ютер текст виглядає як каша, яка не приверне уваги, якщо дивитися мигцем. Також дуже багато посилань і контактів. Я дивлюся через комп’ютер, і мені просто скопіювати і зв’язатися, але через телефон виконати такі маніпуляції складніше, а розміщення адрес не принесе ефекту. Як результат, нульова активність. І я не жартую – на багатьох постах немає лайків.

Підпис під фото в Instagram – 50% успіху поста

 

Приклад 2. Тут користувач розмістив цілу статтю. Навіть на комп’ютері доводиться витрачати її досить довго. З показниками облікового та ж картина, що й у попереднього варіанту.

Підпис під фото в Instagram – 50% успіху поста

Приклад 3. Після погляду на цей пост так і хочеться запитати «Так, красиві небо і горизонт. Ну і що?». І весь обліковий запис такий. Звичайно, в даному випадку це пост з особистого облікового запису, а в особистому профілі, тим більше для дівчат, відсутність осмислених слів дозволено. Але ми ж говоримо про публікаціях, які допоможуть у просуванні, тому я наводжу цей приклад, щоб ви знали, як робити не варто.

Підпис під фото в Instagram – 50% успіху поста

Як красиво оформити підпис під фото?

Текст цеглою, а тим більше великий, ніхто не буде читати. Потрібно зробити його більш зручним. Я можу дати кілька рекомендацій:

 1. Якщо слів буде багато, виділяйте капсом заголовок. Не потрібно, як у першого прикладу вище, виділяти рандомные слова.
 2. Відокремлюйте абзаци. Для цього можна використовувати невидимий пробіл з лапок «?». Можна так зробити абзацний відступ або, наприклад, залишивши цей пробіл одним в рядку, відокремити блок порожній рядком.
 3. Використовуйте смайли. Але не перестарайтеся. Фанатизм не призведе ні до чого хорошого. Емодзі можна використовувати як маркери в списку, наприклад.
  Підпис під фото в Instagram – 50% успіху поста

Як оформити красиві підписи до фото в Instagram? Можна використовувати емодзі і просторовий пробіл. Також, якщо слів багато, слід виділити капслоком заголовок. Інше питання в тому, що писати. І ось з цим вам дійсно доведеться запариться.

Запитання наших читачів

Підпис під фото в Instagram – 50% успіху поста#1. Як створити підпис над фото в Инстаграме?

Над фото вказується гео-тег. Щоб додати її, при редагуванні поста вкажіть місце, де зроблено фото. Докладніше читайте в статті по темі.

Підпис під фото в Instagram – 50% успіху поста#2. В Instagram не зберігається підпис під фото. Завантажую фото, пишу підпис, публікується фото, а підписи до неї немає.

Очистіть кеш програми через налаштування телефону. Якщо проблема не вирішиться — почекайте до завтра, а потім додайте підпис через кнопку «редагувати». Швидше за все, це баг самого Инстаграма.

Підпис під фото в Instagram – 50% успіху поста#3. Чи можна в Инстаграме міняти підпису і прикріпити розташування до вже завантаженим фото?

Можна, через кнопку редагування запису. Детальніше почитайте в нашій статті.

Для того, щоб залишити думку або питання — пишіть в коментарі. Також не забувайте дивитися відео по темі.

Моя довідка - Корисні поради