Підозріла спроба входу в Instagram – що робити?!

Розробники соціальної мережі Instagram постійно оновлюють системи безпеки акаунтів. В результаті останнім часом у багатьох користувачів виникає проблема з входом в особистий профіль. Особливо лякає власників акаунтів помилка: «підозріла спроба входу в Instagram». Що робити в такій ситуації – про це піде мова. Далі будуть розглянуті основні причини виникнення такого повідомлення і способи їх усунення.

Якщо виявлена незвичайна спроба входу

Це один з найпоширеніших варіантів. Деякі користувачі просто не звертають увагу на подібні «глюки» мережі. З такою проблемою легше всього впоратися. Система пропонує на вибір дві кнопки «це я» і «це не я». Вибрати перше, заново ввести логін і пароль. У деяких випадках можуть допомогти наступні дії:

  • Закрити додаток Instagram повністю.
  • Щоб закрити його, потрібно знайти в пристрої розділ «Параметри».
  • Потім відкривається пункт «Додатки».
  • Тут слід знайти Instagram та натиснути «Призупинити» або «Стоп» (в залежності від гаджета).
  • Після потрібно знову авторизуватися в додатку.

У деяких випадках відправляється код перевірки на номер мобільного телефону. Отримані цифри вводяться у відповідне поле програми. Якщо даний метод не допоміг – засмучуватися рано, швидше за все, це помилка самої соціальної мережі, і вона ніяк не залежить від користувача. Спробу входу краще повторити через деякий час.

Підозріла спроба входу в Instagram   що робити?!

Незвичайна спроба входу: кому це потрібно?

Не секрет, що служба безпеки Instagram ретельно стежить за підозрілою активністю акаунтів. Існує маса обмежень на всілякі дії – лайки, підписки, відписки, повідомлення в директ, коментарі. Перша блокування профілю тимчасова і, зазвичай, вже через кілька годин можна авторизуватися знову. Особливо часто з такою проблемою стикаються ті, хто використовує для роботи різні програми для автоматичних дій.

Слід ретельно контролювати діяльність таких сервісів і не користуватися декількома одночасно, якщо немає впевненості, що їх дії не перевищать встановлені ліміти. Адміністрація соціальної мережі може повністю закрити доступ до облікового запису.

Що робити, якщо з боку власника не було надмірної активності? Слід переконатися, що обліковий запис не був зламаний. Якщо це відбулося, потрібно писати звернення через техпідтримку Instagram. Кому це може бути потрібно – кому завгодно: для розсилки спаму, незаконних публікацій, шахрайських дій. Такі випадки – не рідкість не тільки для розкручених профілів, але і для сторінок звичайних користувачів.

Що робити при незвичайній спробі входу

Подібні проблеми можуть виникнути і з-за незв’язаних, на перший погляд, речей. Наприклад, збій в роботі провайдера інтернету користувач може навіть не помітити. Але Instagram іноді сприймає це, як несанкціоновані дії і видає «підозріла спроба входу в Instagram». Слід перевірити підключення до інтернету, закрити програму, як зазначено вище, і повторити спробу.

Різка зміна геолокації також може спричинити неприємні наслідки. Більшість користувачів безперешкодно відкривають всіляких додатків доступ до своїм місцезнаходженням. І іноді довгоочікуваний переліт може послужити причиною того, що служба безпеки мережі зарахує це за підозрілу спробу авторизації. Зазвичай допомагає кнопка «Це я».

Якщо зазначені дії не допомогли, є ще кілька способів. По-перше, виконати вхід з допомогою прив’язаного облікового запису Facebook. Якщо такої прив’язки немає, слід увійти у web-версію. Оновлений Instagram для Windows 10 дозволить зв’язати два профілю і далі – з попереднього пункту. Такий спосіб допомагає практично в 100 % ситуацій.

До того ж можна тимчасово заблокувати свій профіль. Через кілька годин, зазвичай, проблеми з відновленням і входом зникають. Спосіб спрацьовує часто і майже без збоїв.

Є в Instagram і розділ «Допомога з входом». Якщо є доступ до електронної пошти, до якої прив’язаний профіль, – спосіб спрацює. Можна спробувати видалити повністю і завантажити заново додаток – рідко, але може спрацювати. Ще один варіант – обнулення даних самого пристрою, тобто повний скидання налаштувань самого гаджета. Спосіб ризикований, і варто тричі подумати, хоча деякі стверджують, що допомагає.

При реєстрації акаунт Instagram, як і будь-який інший, слід максимально убезпечити. Рекомендується постійно актуалізувати дані телефону та електронної пошти, прив’язувати інші можливі профілі (зокрема – Facebook), придумувати унікальні паролі. Від збоїв системи не застрахований ніхто, але тільки грамотна підготовка допоможе не втратити свій профіль і його дані.

Моя довідка - Корисні поради